inet4 rozšiřuje svou síť na Táborsku

Poskytovatel internetového připojení v jižních Čechách, inet4 s.r.o., buduje od roku 2011 bezdrátovou a optickou síť v Táboře a okolí. V současné době se mohou obyvatelé zmíněných lokalit připojit na Internet o rychlostech 20 Mbit/s na síti bezdrátové a 100 Mbit/s na síti optické. V lokalitách na Táborsku, a to včetně těch nejmenších obcí, mohou lidé využívat tarif s rychlostí 20 Mbit/s za 250 Kč včetně DPH měsíčně. Tato rychlost je zcela dostačující pro běžné používání včetně stahování větších souborů. Připojení není ze strany inet4 nijak omezováno. S narůstajícím počtem uživatelů je navíc celá síť týmem techniků neustále modernizována a upravována tak, aby nedocházelo ke snižování kvality a rychlosti ani ve večerních hodinách, kdy je zátěž zpravidla největší. Jeden z největších internetových providerů na jihu Čech navyšuje konektivitu na páteřních spojích podle potřeby a již nyní patří mezi nejvýznamnější poskytovatele internetových služeb na Táborsku. "V uplynulých několika měsících jsme se intenzivně zabývali dalším rozšiřováním sítě v Táboře a Sezimově Ústí. Síť vysílačů se nám ve velmi krátké době podařilo vybudovat takovým způsobem, že jsme schopni nabídnout naše služby téměř kdekoliv. Připojujeme jak bytové domy v centru, tak i rodinné domky v okrajových částech města," říká ředitel společnosti Ing. Zbyněk Čermák a dodává: "Zabýváme se každým požadavkem na připojení. Každý se může spolehnout na to, že pro jeho připojení i v neobvyklých lokalitách uděláme maximum." Na Pražském sídlišti a Sídlišti nad Lužnicí v Táboře buduje inet4 síť optickou. V tamních panelových a bytových domech tak mohou klienti díky optickým vláknům využívat rychlosti 100 Mbit/s, což je prakticky nejrychlejší připojení, které je na Táborsku k dispozici.

O bezdrátovém připojení

U bezdrátového připojení získává klient konektivitu přes přijímací jednotku umístěnou za oknem svého bytu, na střeše objektu, nebo na jiném vhodném místě. Tato jednotka přijímá signál z nejbližšího vysílače. K používání služby není nic dalšího potřeba. Kabel z přijímače může vést přímo do počítače uživatele, případně do domácího routeru.

O připojení přes optickou síť

K připojení optickým kabelem nepotřebuje klient žádná další zařízení. Je realizováno pomocí sítě optických vláken, jimiž jsou propojeny bloky budov. Jde o v současné době nejmodernější a nejefektivnější způsob připojení do sítě Internet.

O inet4 s.r.o.

Společnost inet4 s.r.o. byla založena v roce 2005 v Českých Budějovicích se zaměřením na poskytování telekomunikačních služeb pro domácí segment se stěžejní službou připojení k síti Internet. V roce 2007 začala společnost inet4 s výstavbou první městské optické sítě pro rezidentní trh v Českých Budějovicích. Od této doby bylo k této síti připojeno přes několik stovek bytových domů a tím se stala tato nejmodernější přístupová síť dostupnou pro několik tisíc domácností. V roce 2010 začala inet4 s.r.o. budovat podobnou síť na Táborsku.

Kontakt
inet4 s.r.o.
Poskytovatel internetového připojení na jihu Čech. Rychlý a stabilní Internet na bezdrátové a optické síti.
Rudolfovská tř. 36/28
370 01, České Budějovice
Telefon: 800 424 424
E-mail: info@inet4.cz
http://www.inet4.czKontaktní manažer: Luboš Kudláček
Email: kudlacek@inet4.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz