<h2>Barvy, laky, malířské nátěry</h2>

Barvy v bytě či domě ovlivňují naši psychiku stejně jako počasí a slunce. Ať již vybíráte nábytek do kuchyně nebo plánujete nové vestavěné skříně. Barvy na nás každodenně působí, ovlivňují naše nálady a mají vliv na to, jak se nám doma žije. Proto bychom vedle funkce a praktičnosti nábytku měli myslet také na správnou volbu materiálu a barvy. V interiéru hraje důležitou úlohu harmonický soulad barvy podlahy a zdí, nábytku i doplňků. Vhodně zvolené barvy a jejich kombinace tak dokáží nahradit nedostatek slunce v místnosti, povzbudit chuť k jídlu či k pracovnímu výkonu. Pomocí barev můžeme také opticky změnit velikost jednotlivých místností. Při rozhodování o barvách vždy platí jednoduché pravidlo: Naslouchejte především sobě a vyberte si barvu, která se líbí vám, případně to, na čem se dokážete shodnout s partnerem. Volba barvy vychází v podstatě z vaší vnitřní potřeby a většinou o vás napoví, jací jste.

Vnitřní malířské nátěry Teluria

Ve firmě Colorbetafiniš jsou tyto nátěrové hmoty reprezentovány výrobkem REMAL PLUS, který se používá k malování omítek, betonu, dřeva, dřevotřísky aj. Vzhledem k velmi nízké hodnotě prostupu vodních par je barva vhodná k nátěrům sanačních omítek v interierech. Dále je to REMAL EKONOMIK – vhodný k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky aj. I tato barva je vhodná k nátěrům sanačních omítek v interiéru. Následuje REMAL PROFI - vysoká bělostí, otěruvzdornost a kryvost, používá se k nátěrům omítek, betonových panelů, panelů z lehčených stavebních hmot, dřeva, sádrokartonových, dřevotřískových a dřevovláknitých desek.

Vnější malířské nátěry Teluria

BARLET Akrylát Plus – fasádní akrylátová barva pro nátěry vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky apod.  Vhodná i na sanační omítky a zateplovací systémy. BARLET DEKORATIVNÍ OMÍTKA AKRYLÁT ZRNITÁ/RÝHOVANÁ - Všechny typy omítek lze použít i v interiéru. Akrylátové probarvené omítky Barlet jsou určeny na všechny typy zateplovacích systémů a výrazně snižují tepelnou ztrátu staveb. Zvyšují ochranu před hlukem, dodávají budovám nový vzhled. Splňují nejnáročnější požadavky stavebníků. BARLET DEKORATIVNÍ OMÍTKA SILIKON ZRNITÁ/RÝHOVANÁ - Silikonová probarvená pastovitá dekorativní omítka s vynikající vodoodpudivostí a minimální špinivostí je určená k použití na zateplovací systémy, dostatečně pevné omítky a betonové podklady, sádrokartony a lehčené stavební materiály.

Vnitřní malířské nátěry Dispechem

INTERBAL II – otěruvzdorná, sněhově bílá rychleschnoucí interiérová disperzní barva s vysokou krycí schopností a roztíratelností. Má vynikající propustnost pro vodní páry, proto je doporučovaná na sanační omítky (ekvivalentní difuzní tloušťka < 0,1m ), vhodná i na minerální podklady. INTERBAL IV – k interiérovým nátěrům sádrokartonových systémů, omítek, zdiva, dřevotřískových a cementotřískových desek, betonových panelů a panelů z lehčených hmot, papíru, strukturních tapet, tapet ze skelných vláken.

Vnitřní malířské nátěry Primalex

               
Ve firmě Colorbetafiniš jsou tyto nátěrové hmoty reprezentovány výrobky Primalex Standard, který je nátěrem klasického typu pro nenáročné aplikace, dále Primalex Plus , kde vylepšená receptura zachovává osvědčené vlastnosti výrobku a nově garantuje jeho vyšší bělost. Následuje Primalex Polar - otěruvzdorný vnitřní nátěr s vysokou bělostí a výbornou kryvostí.

Primalex – tónovací centrum

Pro profesionální obarvování vnitřních nátěrů, fasádních barev, omítek, vodou ředitelných a syntetických barev vyvinul Primalex kolorovací systém - PRIMALEX PROCOLOR, ve kterém se báze obarvují na počítači řízeném automatu velmi kvalitními pigmenty.
Za pomoci FOTOSPEKTROMETRU jsme schopni změřit Vámi dodaný barevný vzorek a vzápětí Vám namíchat barvu pro úpravu stěn, fasád, omítek , kovu, dřeva a dalších materiálů a to vše na počkání.
Pro tónování v interiéru je nabízen PROCOLOR 1 - částečně omyvatelná barva s výbornou kryvostí. Do exteriéru je určena barva PROCOLOR 3 - plně omyvatelný, vysoce paropropustný a stálobarevný výrobek. Lze ji použít i v namáhaných místech v interiéru, např. koupelna, předsíň, kuchyně apod.

Omítkoviny Primalex

Další komoditou pro naše kolorovací centrum jsou akrylátové, silikátové a silikonové omítky   PRIMALEX PROCOLOR nebo ZÁKLADY pod omítku. Tyto všechny jsou vodou ředitelné. Použitím příslušného základu, který je pro každý typ omítkoviny jiný, se dosáhne jejich potřebné adheze a sjednotí se savost podkladů, nátěr je hydrofóbní (odolný proti pronikání vody), neuzavírá průchod vodním parám a oxidu uhličitému. Omítka vytváří po aplikaci dekorativní strukturní, mechanicky odolný hydrofóbní povrch s dlouhodobou životností. Je odolná proti mytí a drhnutí, proti povětrnostním vlivům, včetně kyselých dešťů, je propustná pro vodní páry a odolná mrazu.

Primalex barvy na kov a dřevo

Ucelená řada syntetických a vodouředitelných barev v systému PRIMALEX PROCOLOR  tónovatelná v našem kolorovacím centru Vám nabízí komplexní řešení pro nátěry dřeva a kovů ve venkovním i vnitřním prostředí.
Vybrat si můžete v naší prodejně Colorbetafiniš v Brně na ulici Štefánikova. – www.colorbetafinis.cz

Kontakt: Štefánikova 72, Brno, 612 00, Královo Pole
Telefon : +420 541 214 087,  +420 603 863 377

Kontakt
Propagace firem, s.r.o.
Internetová reklama, prezentace, produktová reklama. Poradenství v reklamě na internetu. Komerční sdělení, PR články, placená reklama. Propagace na ČESBYZ.
Dukelská třída 461/74
61400, Brno
Telefon: 603900201
E-mail: ilja@propagace-firem.cz
http://propagace-firem.czKontaktní manažer: Ilja Hynek
Jednatel
Email: ilja@propagace-firem.cz
Telefon: 603900201

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz