3COM uvádí nové produkty nižší kategorie pro gigabitový ethernet

3Com rozšiřuje řadu gigabitových produktů o nové přepínače sítí 10/100/1000 LAN s nízkými cenami SANTA CLARA, Kalifornie, 27. června 2003 – Společnost 3Com Corporation (Nasdaq: COMS) uvedla na trh řadu nových přepínačů gigabitového ethernetu nižší kategorie, které poskytují cenově výhodnou vysokorychlostní konektivitu pro podnikové síťové aplikace. Nové produkty jsou navrženy s ohledem na specifické potřeby malých a středně velkých podniků, zejména firem s omezeným počtem pracovníků IT, které vyžadují cenově dostupná a snadno použitelná zařízení pro přepínání na druhé vrstvě. Široké produktové portfolio společnosti 3Com nabízí malým kancelářím a malým až středně velkým podnikům cenově atraktivní produkty, které lze škálovat podle potřeb rostoucích firem. Pro zákazníky, kteří chtějí získat vyšší hodnotu a co nejdelší životnost sítě, začíná mít smysl investovat rovnou do přepínače gigabitového ethernetu a vynechat 10/100 přepínač. Gigabitový ethernet nabízí vyšší výkon, navíc je v současné době již často přímo zabudován v nejnovějších serverech a špičkových pracovních stanicích. Nová řešení gigabitového ethernetu společnosti 3Com Následují stručné popisy nových plně vybavených přepínačů gigabitového ethernetu, které lze snadno integrovat do sítě a okamžitě používat pro cenově výhodný provoz vysokorychlostních sítí.

Neřízené přepínače s jednoduchým používáním

3Com OfficeConnect Switch 8 s gigabitovým portem pro uplink – kompaktní neřízený 9portový přepínač s osmi porty 10/100 a přidaným portem 10/100/1000 pro uplink nebo připojení serveru. 3Com OfficeConnect Gigabit Switch 5 – první ryze gigabitový (10/100/1000) přepínač společnosti 3Com v malém provedení pro malé kanceláře. 3Com Switch 2816 a Switch 2824 – neřízené 16portové a 24portové 10/100/1000 přepínače s pevnou konfigurací. Jsou určeny pro prostředí malých až středně velkých firem.

Řízené přepínače pro náročnější sítě

3Com Switch 3824 – řízený 10/100/1000 přepínač s 24 porty gigabitového ethernetu. Tento samostatný přepínač bez možnosti stohování je navržen pro pobočkové kanceláře, regionální pobočky a malé až středně velké podniky. Ceny a dostupnost 3Com OfficeConnect Switch 8 s gigabitovým portem pro uplink bude k dispozici během června 2003. Jeho doporučená cena v USA by se měla pohybovat kolem 100 dolarů. 3Com OfficeConnect Gigabit 5 je možné objednávat nyní a bude k dispozici v červenci. Doporučená cena v USA by měla být zhruba 30 dolarů na jeden gigabitový port, čili 150 dolarů za zařízení. Přepínače 3Com Switch 2816 a Switch 2824 by měly být k dispozici v srpnu. Konečné ceny ještě nebyly určeny, ale doporučená cena v USA by se u obou zařízení měla pohybovat kolem 60 dolarů za gigabitový port. 3Com Switch 3824 by měl být k dispozici v srpnu. Konečná cena ještě nebyla určena, ale doporučená cena v USA by se měla pohybovat kolem 100 dolarů za gigabitový port. O společnosti 3Com 3Com je dodavatel inovativních, praktických a vysoce hodnotných produktů, služeb a řešení pro hlasové a datové sítě podniků všech velikostí a organizací veřejné správy. Další informace o společnosti 3Com najdete na www.3com.com.

Kontakt
VIRKLIS - PR Agency
PR Agency
Na Zámecké 8
140 00, Praha 4
Telefon: +420 2 417 426 75
E-mail: virklis@virklis.cz
http://www.virklis.czKontaktní manažer: Marta Kašpárková
Senior Account Manager
Email: martak@virklis.cz
Telefon: +420 241 742 675
Fax: +420 241 742 677

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz