COB flip chip technologie přináší do nové řady Philips Unite LED 5000 spolehlivost, energetickou výhodnost a Micro-LEDky

Nejnovější přírůstek do PPDS řady 5000 dvLED displejů má ambice přepsat pravidla hry na LED instalace. Flip chip COB technologie bude mít pořádný dopad v prostředí velkých obchodních nebo vzdělávacích obrazovek.

PPDS s potěšením oznamuje nejnovější přírůstek do své pokročilé a neustále se vyvíjející řady dvLED displejů – které zvládají vnitřní i venkovní použití v různých cenových hladinách – s uvedením nového flip chip COB řady Philips Unite LED 5000 na konferenci InfoComm 2024 v Las Vegas. K dispozici bude globálně od července 2024 – včetně Severní Ameriky, EMEA, Indie a Asie

Čerstvě odhalená Philips Unite LED 5000, která jako druhá základní dvLED řada doplňuje v dubnu oznámenou Philips Public LED 5000, se pyšní vysokou spolehlivostí a energetickou efektivitou. Jejím cílem je nastavení nových průmyslových standardů pro výběr, kvalitu, všestrannost i dostupnost - byla vyvinuta a přizpůsobena tak, aby podporovala současné i budoucí potřeby korporátních a vzdělávacích prostředí.

Jednolitý vizuální zážitek

Prezentace v náročných prostředích, jako jsou řídící centra nebo výstavní haly, vyžaduje dobrou čitelnost a viditelnost každého detailu. Technologie COB flip chip umožňuje použití Micro LED k dosažení nekompromisního rozlišení až 8K a výš a podporuje vysoký dynamický rozsah ve standardu HDR10+.

Řada Philips Unite LED 5000 bude k dispozici v 27,1" panelu (600 x 337,5 mm) pro tradiční instalace LED stěn formátu 16:9. Bude také nabízet různé konfigurace i varianty pixelového rozestupu, včetně společné katody (P0.78, P0.93, P1.25) a společné anody (P1.56, P1.875), všechny typy pak mají obnovovací frekvenci 3840 Hz.

Vynikající stabilita a spolehlivost

Kromě kvalitního zobrazení je v náročných prostředích klíčová také spolehlivost 24/7. Flip chip COB kombinovaný s technologií společné katody přináší vynikající stabilitu a spolehlivost modelům Philips Unite LED 5000 P0.78, P0.93, P1.25. Zároveň tato kombinace zajišťuje významné snížení produkce tepla i spotřeby energie, což pomáhá snižovat provozní náklady.

Pro zvýšenou ochranu a rozšíření možností vnitřních instalací má řada Philips Unite LED 5000 certifikát odolnosti IP67, což znamená, že panely jsou plně chráněny proti prachu a vlhkosti. To také pomáhá prodloužit životnost produktu a snížit náklady na údržbu.

V neposlední řadě o spolehlivosti vypovídá také rozšířená záruka. Jako všechny LED displeje Philips, řada Unite LED 5000 je chráněna třemi roky záruky od PPDS už v základu, s možností rozšíření až na pět let.

Rychlá instalace, čistý design

Pro zajištění rychlých a efektivních instalací mají všechny skříně Philips Unite LED 5000 napájecí kabely předem zapojené, datové kabely pak lze propojit snadno a rychle díky chytrému loop-through systému.

Skříně řady Philips Unite LED 5000 také dobře vypadají. Zadní deska má stylový vlnkovaný vzor a je navržená tak, aby z ní nevyčnívali kabely, takže z jakéhokoliv úhlu působí čistě a profesionálně. V rámci předpřipravených balíčků je k dispozici také třeba povrchová úprava hran z broušeného hliníku.

Ekologické balení

Zatímco COB flip chipy jsou už samy o sobě úsporné a efektivní, PPDS jde udržitelnému rozvoji naproti také balením svých digitálních cedulí, business televizí i interaktivních dvLED produktů tak, aby se co nejvíce snížil odpad, včetně plastu.

Všechny panely a příslušenství jsou dodávány v minimalizovaných hnědých kartonových krabicích. Uvnitř je jenom stručný, jednobarevný návod k použití – další instrukce jsou vytištěné na víko vodou omyvatelnou barvou, čímž se ušetří další papír. Část plastových sáčků a EPE bavlněné pěny nahrazuje inovativní kartonová výplň vyrobená ze 100 % recyklovaného papíru, která zajišťuje stejně vysokou úroveň bezpečnosti a ochrany produktu.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz