TCL NXTPAPER: Smartphony a tablety šetrné k očím pro slunečné dny

Léto – to je vždycky neskutečná porce energie. A díky zařízením TCL NXTPAPER přinášíme skutečně revoluční příležitost, jak si i na přímém slunci vychutnat práci nebo zábavu na svých zařízeních. Technologie NXTPAPER přináší zážitek ze sledování podobný papíru, snižuje namáhání očí a zároveň zachovává přesnost a jasnost živých barev. Je tak opravdu ideální pro dlouhodobé letní používání.

Objevte chytré telefony TCL 40 NXTPAPER, a tablet TCL NXTPAPER 11. Jejich displeje jsou perfektní pro jasné a slunečné dny, takže vás čeká nepřetržité pohodlí, produktivita i zábava po celé léto.

TCL 40 NXTPAPER & TCL 40 NXTPAPER 5G: Vaši letní společníci

Zažijte to nejlepší z léta se smartphony TCL 40 NXTPAPER a TCL 40 NXTPAPER 40 5G. Tato zařízení nabízejí živé displeje šetrné k očím, ideální pro jasné slunečné dny, a jsou navržena tak, abyste byli ve spojení a produktivní, ať už vás léto zavede kamkoli.

TCL 40 NXTPAPER je vybaven 6,78" FHD+ displejem, který oživí vaše letní dobrodružství s čistotou a komfortem jako na papíře. Tato inovativní obrazovka minimalizuje namáhání očí, aniž by se snížila kvalita barev nebo detailů, takže je ideální pro dlouhé hodiny používání na slunci.

Vychutnejte si pohlcující audiovizuální zážitek díky dvěma reproduktorům a 3D zvuku s basami poháněnými technologií DTS. Zachyťte své letní zážitky díky 32Mpx selfie kameře s vysokým rozlišením a všestranné sestavě 50Mpx zadní trojité kamery, která zajistí, že každý okamžik bude zachycen v úžasných detailech.

Pro ty, kteří potřebují rychlost a spolehlivost, je tu TCL 40 NXTPAPER 5G (dostupný pouze na Slovensku), který díky bleskurychlé technologii 5G vylepší vaše letní připojení. Jeho 6,6" displej s rozlišením HD+ a přizpůsobené uživatelské rozhraní NXTPAPER nabízí pohodlné čtení a prohlížení, ideální pro prohlížení nebo práci s dokumenty během vašich letních cest.

Oba modely jsou vybaveny velkou pamětí, která zajišťuje plynulý multitasking a produktivitu. TCL 40 NXTPAPER se může pochlubit 256GB úložištěm a 8GB RAM (plus 8GB virtuální rozšíření RAM), zatímco 40 NXTPAPER 5G má 256GB úložiště a 6GB RAM (plus 6GB virtuální rozšíření RAM), takže TCL 40 NXTPAPER je nyní k dispozici za doporučenou cenu 4999 Kč (179 eur) v barvách Midnight Blue a Opalescent. TCL 40 NXTPAPER 5G je k mání pouze na Slovensku za doporučenou cenu 119 eur v barvě Starlight Black.
 

TCL NXTPAPER 11: Zlepšete své letní zážitky s tabletem

Vstupte do slunečných letních dnů s tabletem TCL NXTPAPER 11, který byl navržen tak, aby upřednostňoval vizuální zdraví a bezproblémovou konektivitu. Špičková technologie NXTPAPER poskytuje 11palcový displej s rozlišením 2K, který nabízí pohodlné sledování za jakéhokoli světla a úhlu. Snížením expozice modrému světlu, aniž by byla obětována přesnost barev, zajišťuje tento tablet vynikající zdraví zraku a jasnost, certifikovanou organizací TÜV pro účinnou filtraci modrého světla.

TCL NXTPAPER 11

TCL NXTPAPER 11 má strukturu připomínající papír a antireflexní sklo, takže je ideální pro dlouhodobé čtení a psaní. Tento tablet integruje produktivitu do všech aspektů vašeho života, což z něj činí základní nástroj pro práci i volný čas.

Díky 8MP širokoúhlé přední kameře, čtveřici reproduktorů a dvěma mikrofonům zaručuje TCL NXTPAPER 11 křišťálově čisté videohovory a pohlcující zvuk. Robustní baterie s kapacitou 8000 mAh podporuje dlouhodobé používání a možnost reverzního nabíjení zajišťuje, že vaše ostatní zařízení zůstanou napájena, takže vaše kreativita a produktivita zůstanou nepřerušeny po celou sezónu.

TCL NXTPAPER 11 se dodává v tmavě šedé barvě s Flip pouzdrem a je již k dispozici za doporučenou cenu 4999 Kč (179 eur).

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz