Vyšší produktivita a maximální pohodlí. Do řady monitorů Philips E1 přibyly čtyři nové modely s bohatou výbavou

Produktová řada monitorů Philips E1 se v červnu rozšiřuje o čtyři nové modely, které potěší pestrou nabídkou funkcí pro akční profesionály. Tyto monitory s krásným designem obsahují řadu inovací zvyšujících produktivitu, a zajišťují tak, že profesionálové i domácí uživatelé mají vše potřebné k tomu, aby z každého pracovního dne mohli vytěžit maximum.

Pohodlí pro oči

Monitory Philips 27E1N1800A, 27E1N1800AE, 27E1N1900AE a 32E1N1800LA jsou vybaveny 27"/68,6 cm nebo 32"/80 cm 4K UHD displejem s elegantním designem, třístranným bezrámečkovým standardním provedením usnadňujícím sestavení více monitorů a inovativními funkcemi zvyšujícími vizuální výkon i uživatelský komfort.

Tyto monitory jsou skutečnou pastvou pro oči: Technologie IPS a VA (32E1N1800LA) zajišťují široké pozorovací úhly, ostrý obraz a jasné barvy, zatímco rozlišení UltraClear 4K UHD zaručuje, že fotografie, obrázky CAD, 3D grafika, a dokonce i tabulky vypadají fantasticky. Funkce SmartContrast navíc analyzuje obsah na obrazovce a automaticky upravuje barvy i podsvícení pro zvýšení kontrastu, takže obrázky a videa jsou vždy optimálně zobrazeny.

Bez ohledu na to, jak kvalitní je obraz, mohou dlouhé hodiny strávené před displeji LED vést k únavě očí, a proto jsou všechny tyto modely vybaveny technologií Flicker-free a režimem LowBlue. Flicker-free reguluje jas a snižuje blikání, zatímco LowBlue se spoléhá na inteligentní softwarovou technologii, která omezuje krátkovlnné modré světlo, takže uživatelé mohou pracovat a bavit se s větším klidem.

Komfort spojený s udržitelností

Tyto monitory byly navrženy tak, aby umožnily opravdové pohodlí svým majitelům. Základem je integrované vedení kabelů pro čistý a uklizený pracovní prostor: DisplayPort a HDMI pro univerzální digitální připojení, USB-C pro rychlý přenos dat a dvojice vestavěných stereofonních reproduktorů pro pohlcující multimédia.

Uživatelé ocení také ochranu životního prostředí díky energeticky úsporným funkcím, jako je snížená spotřeba energie a certifikace nízké spotřeby energie včetně RoHS, a také ekologickým materiálům včetně 100% recyklovatelného obalu.

A protože produktivita by nikdy neměla být na úkor fyzického pohodlí, jsou modely 27E1N1800AE i 27E1N1900AE vybaveny ergonomickým, výškově nastavitelným stojanem s možností náklonu -5°/20°, který uživatelům umožňuje zvolit si výšku a úhel, které jim nejlépe vyhovují.

Cena a dostupnost

Monitory Philips 27E1N1800A, 27E1N1800AE, 27E1N1900AE a 32E1N1800LA jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby profesionálů z každého odvětví, a to zejména díky úžasnému obrazu, funkcím zvyšujícím pohodlí a ergonomickému, ekologickému designu, který je ideální pro dnešní domácí kanceláře.

Modely Philips 27E1N1800A, 27E1N1800AE, 27E1N1900AE a 32E1N1800LA, které budou k dispozici od července, bude možné zakoupit za doporučenou maloobchodní cenu 6267 Kč (249 Eur), 6519 Kč (259 Eur), 8029 Kč (319 Eur), respektive 7526 Kč (299 Eur).

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz