Cenově dostupný 27″ monitor vyvažující pohlcení a rychlost AOC GAMING C27G2Z3/BK: Proklestěte si cestu k vítězství díky 280 Hz

AGON by AOC – jedna z předních světových značek herních monitorů[1] a IT příslušenství – hrdě představuje AOC GAMING C27G2Z3/BK. Zakřivený 27″ (68,6 cm) Full HD monitor, který kombinuje pohlcující obraz s bleskovým výkonem. Monitor C27G2Z3/BK je navržen tak, aby vyhovoval soutěžním i příležitostným hráčům, a může se pochlubit působivou obnovovací frekvencí 280 Hz, dobou odezvy až 1 ms GtG a 0,5 ms MPRT a vysoce kontrastním panelem Fast VA se zakřivením 1500R, a to vše za dostupnou cenu.

Díky zakřivení na vrchol

Zakřivení 1500R displeje AOC GAMING C27G2Z3/BK uživatele zahalí do herního světa a poskytne mu pohlcující zážitek, který ho vtáhne hlouběji do děje. Zakřivená 27″ obrazovka nabízí přirozenější a pohodlnější zážitek ze sledování, čímž snižuje namáhání očí a únavu při delších herních seancích. Ať už se proháníte ulicemi ve vysokorychlostní závodní simulaci, nebo prozkoumáváte rozsáhlé otevřené světy v adventurách, zakřivení monitoru C27G2Z3/BK zvyšuje pocit zapojení uživatele.

Bleskový výkon pro konkurenční výhodu

Monitor AOC GAMING C27G2Z3/BK s bleskovou obnovovací frekvencí 280 Hz překonává současný esportový standard 240 Hz a poskytuje mimořádně plynulé a citlivé hraní, takže hráči mají výhodu v rychlých soutěžních titulech. Monitor dokáže dosáhnout doby odezvy GtG až 1 ms při použití nejvyššího nastavení overdrive, což zajišťuje, že jsou prakticky eliminovány duchy a rozmazání pohybu, a zároveň poskytuje ostrý a čistý obraz. Pro ještě plynulejší zážitek je monitor C27G2Z3/BK vybaven nastavením MBR (Motion Blur Reduction) využívajícím strobingové podsvícení, které umožňuje dosáhnout doby odezvy pohyblivého obrazu 0,5 ms MPRT (Moving Picture Response Time), což dále zvyšuje čistotu pohybu.

Vysoce kontrastní obraz s technologií HDR10

Panel Fast VA monitoru AOC GAMING C27G2Z3/BK poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu s vysokým kontrastním poměrem 4000:1, který zajišťuje hlubokou černou a živé barvy pro skutečně pohlcující vizuální zážitek. Díky kompatibilitě s HDR10 dokáže monitor zobrazit širší rozsah úrovní jasu a barev a zvýraznit nejjemnější detaily v tmavých i světlých scénách. Rozlišení Full HD (1920x1080) zajišťuje jemnou rovnováhu mezi vizuální čistotou a výkonem, takže i grafické procesory střední třídy mohou dosáhnout působivé obnovovací frekvence monitoru 280 Hz a vychutnat si hraní s vysokou snímkovou frekvencí u mnoha titulů.

Adaptivní synchronizace pro hraní bez trhání

Pro eliminaci trhání a zasekávání obrazovky podporuje monitor AOC GAMING C27G2Z3/BK technologii Adaptive-Sync, která synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s výstupem grafického procesoru a zajišťuje tak plynulý a hladký herní zážitek. Tato technologie je kompatibilní s grafickými procesory NVIDIA i AMD, což zajišťuje, že si naprostá většina uživatelů může vychutnat plynulé hraní.

Ergonomický design pro pohodlí a komfort

Monitor C27G2Z3/BK je vybaven robustním a nastavitelným stojanem s výškovým nastavením 130 mm, funkcí naklápění a otáčení, což uživatelům umožňuje najít ideální pozorovací úhel pro jejich nastavení. Díky tenkým rámečkům a elegantnímu designu je monitor atraktivním doplňkem každého herního prostoru, zatímco kompatibilita s držákem VESA nabízí další flexibilitu pro montáž na zeď nebo sestavy s více monitory.


Ceny a dostupnost

Monitor AOC GAMING C27G2Z3/BK bude k dispozici od konce června 2024, s tříletou zárukou a za atraktivní doporučenou maloobchodní cenu 5946 Kč (239 Eur).

[1] IDC Quarterly Gaming Tracker - Gaming Monitor 2023 Q1

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz