Go Big. TCL představuje epickou FOOH kampaň před létem plným fotbalu

Letos v létě se evropské metropole rozzáří kreativními digitálními triky v rámci kampaně "Time to Go Big", kterou oslavuje své partnerství s fotbalovými národními týmy společnost TCL. Jejím cílem je inspirovat fotbalové fanoušky k velkým výkonům a společně s nimi netradičně oslavit největší fotbalovou událost roku.

V Německu ji bude možné spatřit na obrazovkách u Brandenburské brány v Berlíně, ve Francii u Eiffelovy věže v Paříži. V Barceloně u Paseo de Gracia, která propojuje dva světoznámé cíle Casa Milá a Casa Battló. V Římě pak na slavném náměstí Piazza Navona. Pokud tedy budete mít v příštích týdnech cestu do evropských metropolí – nenechte si tuto kampaň uniknout.

„Ve společnosti TCL nás žene dopředu to, že chceme přinést sportovní zážitky do každé domácnosti," řekl Stefan Streit, CMO společnosti TCL Europe. „Kampaň 'Time to Go Big' odráží náš závazek k inovacím a zlepšování zážitků fanoušků. Využitím naší pokročilé technologie a kreativního vyprávění příběhů chceme z každého zápasu udělat nezapomenutelný a strhující zážitek pro fanoušky v celé Evropě."

Cílem kampaně FOOH je zvýšit povědomí o značce zdůrazněním technologie velkoplošných televizorů TCL a jejího spojení s velikostí národních evropských fotbalových týmů a turnaje a zapojit publikum do nezapomenutelných, působivých vizuálních zážitků, které upoutají pozornost a vyvolají rozruch. Prostřednictvím této kampaně se společnost TCL snaží inspirovat velikost a povzbudit fanoušky, aby sdíleli a oslavovali svou lásku k fotbalu pomocí pohlcující technologie TCL.

Rozsáhlá sportovní sponzorství

Společnost TCL je hrdá na své rozsáhlé sponzorství v oblasti sportu. Podporuje národní fotbalové týmy ze Španělska, Itálie, Německa, Polska, České republiky a Slovenska, aby zlepšila zážitky fanoušků pomocí nejmodernějších zobrazovacích technologií. Kromě národních týmů je společnost TCL partnerem klubových týmů, jako je anglický Arsenal a švédský klub Djurgården IF, což odráží její oddanost fotbalu. Kromě toho je TCL partnerem francouzského fotbalisty Kingsleyho Comana. Tato partnerství dokazují závazek společnosti TCL navázat kontakt se sportovními fanoušky a zlepšit jejich divácké zážitky.

"Čas jít do toho ve velkém" se 115" QD-Mini LED televizorem TCL

S využitím moderních technologií přináší společnost TCL do domácností výjimečné sportovní události. TCL je druhá největší značka televizorů na světě a průkopník technologie Mini LED a ústředním bodem její nabídky je největší 115" QD-Mini LED televizor na světě, který nastavuje nový standard domácí zábavy. Tento vlajkový model přináší pohlcující zážitek jako na stadionu s ohromující čistotou a živými barvami. Velké obrazovky TCL jsou ideální pro sledování filmů, hraní her a sportovní přenosy a zajišťují, že každý okamžik bude zachycen s výjimečnými detaily.

Oddanost společnosti TCL inovacím se projevuje také v široké nabídce funkčně bohatých chytrých telefonů, tabletů a připojených zařízení, které využívají technologii TCL NXTPAPER a výkon technologie 5G a plně se integrují do rozsáhlého ekosystému chytrých zařízení TCL.

Objevte více produktů a zažijte ještě více sportovního vzrušení s TCL: https://www.tcl.com/cz/cs

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz