Novinky Philips Evnia 27M2N3200A a 24M2N3200A nabízejí hráčům akční zážitky díky technologii Fast IPS, obnovovací frekvenci 180 Hz či HDR10

Do řady monitorů Philips Evnia 3000 přibyly dva nové modely. 27“ Philips Evnia 27M2N3200A a 24“ Philips Evnia 24M2N3200A potěší zejména herní nadšence a jsou vybaveny bohatou škálou funkcí, jako je Fast IPS, Full HD, obnovovací frekvence 180 Hz, HDR10 a Smart Crosshair, které společně zajišťují skutečně dokonalé herní zážitky.

Bleskurychlá akce bez zpoždění

Monitory Philips Evnia 27M2N3200A a 24M2N3200A se více než vyrovnají nejnáročnějším hrám současnosti. Jejich displeje s rozlišením Full HD překreslují obraz na obrazovce až 180krát za vteřinu, což vede k mimořádně plynulému obrazu, který uživatelům umožňuje mířit a střílet s mimořádnou přesností. Kromě obnovovací frekvence 180 Hz obsahují tyto modely panel Fast IPS s rychlejší dobou odezvy než standardní monitor, který je schopen dosáhnout doby odezvy až 1 ms GtG.

Při takto vysokých rychlostech často hrozí, že se obraz stane druhořadým, ale to se u těchto monitorů nestává. Díky kombinaci 0,5 ms MPRT a vysokých obnovovacích frekvencí jsou trhání obrazu a rozmazání pohybu prakticky vyloučeny. Vychutnáváte si tak dokonalou ostrost a čistotu i v těch nejdramatičtějších a nejrychlejších okamžicích. Nízké vstupní zpoždění dále zvyšuje odezvu a minimalizuje prodlevu mezi zadáním příkazu a jeho provedením na obrazovce.

Speciální funkce pro ještě lepší hraní

Monitory Philips Evnia 27M2N3200A a 24M2N3200A nabízí hráčům řadu funkcí navržených speciálně pro zlepšení jejich hraní. Zatímco Smart Crosshair zvyšuje přesnost míření uživatelů (a pomáhá tak snadněji odhalit nepřátele), rychlý přístup k OSD nabízí přístup k několika možnostem s automatickými efekty vylepšení: režim First Person Shooter vylepšuje tmavé scény tak, aby byly lépe vidět skryté objekty, zatímco režim Racing přináší skvělé barvy a mimořádně rychlou odezvu a režim Real Time Strategy obsahuje technologii SmartFrame, která dokáže zvýraznit konkrétní oblasti pro cílené úpravy velikosti a obrazu. Kromě těchto funkcí usnadňuje Smart Crosshair vyhledávání nepřátel, míření a střelbu. S takovými funkcemi už nikdy nebude žádný protivník v bezpečí.

 

 

Ekologické funkce

V souladu se závazkem společnosti Philips k ochraně životního prostředí využívají nové modely Evnia 27M2N3200A a 24M2N3200A udržitelné technologie, včetně šasi složeného z 85 % z recyklovaného plastu a 35 % z recyklovaného plastu v nohách a horním krytu stojanu monitoru.

Technologie šetrná k očím

Aby bylo hraní her příjemné, jsou monitory Philips Evnia 27M2N3200A a 24M2N3200A vybaveny technologiemi pro pohodu očí, jako je režim LowBlue a technologie Flicker-free, které byly vyvinuty pro snížení únavy a namáhání očí. Pro větší pohodlí během dlouhých herních seancí jsou oba modely vybaveny výškově nastavitelným stojanem. Uživatelé tak mohou dosáhnout optimálního pozorovacího úhlu, což podporuje lepší držení těla a pohodlí během delších herních seancí. Horní kryt navíc slouží jako háček na sluchátka, což podporuje organizaci a kompaktnost na hráčských stolech.

Ceny a dostupnost monitorů Philips Evnia 27M2N3200A a 24M2N3200A

Pro hráče, kteří chtějí rychlou, plynulou a pohlcující akci v dostupném balení, jsou Philips Evnia 27M2N3200A a 24M2N3200A ideální volbou. Monitor Philips Evnia 27M2N3200A bude k dispozici ke koupi od poloviny června za doporučenou maloobchodní cenu 4893 Kč (199 Eur). Monitor Philips Evnia 24M2N3200A bude možné zakoupit také od poloviny června za doporučenou maloobchodní cenu 4156 Kč (169 Eur).

Pro více informací o Philips Evnia 27M2N3200A a 24M2N3200A navštivte: https://www.philips.cz/c-m-so/monitory/evnia

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz