Nejen česká reprezentace. TCL podporuje národní týmy mnoha favoritů letošního šampionátu

Společnost TCL Electronics (1070.HK), přední značka spotřební elektroniky a dvojka mezi televizory na světě, hrdě vyhlíží jeden z vrcholů letošního supersportovního léta. Kromě českého nebo slovenského národního týmu je oficiálním partnerem mnoha velkých favoritů – Španělska, Itálie, Německa; nebo našeho kvalifikačního soupeře z Polska. Teď už je to na nás fanoušcích, abychom obývací pokoje proměnili v domácí stadiony plné emocí, kde budeme moci sledovat souboje svých národních týmů v nejočekávanější fotbalové události léta. Proto využijte příležitosti pro každého hráče a každého fanouška a vychutnávejte kouzlo fotbalu na skvělých televizích s dalšími stamiliony lidí v domácnostech po celé Evropě.

Oslava partnerství národních týmů

Společnost TCL se zavázala posílit svou přítomnost v Evropě podporou předních národních fotbalových týmů. Jako prémiový partner Španělské královské fotbalové federace (RFEF) přináší TCL vášeň a odhodlání La Roja všem fanouškům. V Itálii je společnost TCL partnerem Federazione Italiana Giuoco Calcio (FIGC), čímž zlepšuje divácký zážitek příznivců Azzurri.  Společnost TCL je přítomna také v Německu, kde podporuje Německý fotbalový svaz (DFB) jako oficiální partner a inspiruje všechny fanoušky svými špičkovými zobrazovacími technologiemi. Sponzorství TCL polské fotbalové reprezentace navíc podtrhuje závazek značky k evropskému fotbalu. Partnerství s národními týmy České republiky a Slovenska zároveň odráží poslání společnosti TCL poskytovat pohlcující zážitky ze sledování fotbalu a inspirovat velikost prostřednictvím sportu.

Inspirace k velkým výkonům prostřednictvím sportu

Posláním společnosti TCL inspirovat k velkým věcem. V rámci fotbalových partnerství s národními týmy touží přinášet vliv sportu do srdcí a životů lidí ze všech koutů světa. Společnost TCL využívá sílu technologie, aby sledování sportu bylo příjemnější, poutavější a zábavnější než kdykoli předtím, a snaží se tak spojit lidi, aby společně oslavovali významné okamžiky a užívali si radost z jednoho z největších koníčků na této planetě.

„Partnerství s těmito ikonickými týmy, které se účastní, umožňuje společnosti TCL zdůraznit naše poslání demokratizovat technologie,“ říká Stefan Streit, CMO společnosti TCL Europe. „Těšíme se na skvělé sportovní léto a přejeme našim týmům hodně štěstí. Naše sponzorství je víc než jen partnerství; jde o spojení s našimi zákazníky prostřednictvím vášně a vzrušení z fotbalu. Hrdě podporujeme tyto týmy a těšíme se, že fanouškům poskytneme ten nejlepší divácký zážitek a každý okamžik bude nezapomenutelný.“

Kromě národních fotbalových týmů společnost TCL hrdě podporuje klubové týmy včetně anglického Arsenalu a švédského klubu Djurgården IF a je také partnerem francouzského fotbalisty Kingsleyho Comana. Tato partnerství jsou dalším důkazem oddanosti společnosti TCL sportu a ukazují závazek značky přiblížit fanouškům dění a zlepšit jejich divácké zážitky. Na oslavu TCL spouští na mnoha trzích rozsáhlé marketingové kampaně s propagačními akcemi a nabídkami, které vybízejí k modernizaci televizoru pro lepší divácký zážitek právě během letošního léta.

Spojení sportu a technologie pro výjimečný výkon i emoce

Jako značka, jejímž posláním je inspirovat k velkým výkonům, se TCL snaží propagovat a podporovat sport, s nímž společnost sdílí silné hodnoty, jako je týmový duch, soudržnost, vášeň nebo výkon.

Svět sportu se v posledních letech výrazně rozvinul díky technologiím a inovacím, které umožňují předvádět na obrazovce stále působivější výkony a výjimečné sportovní události.

V roce 2024 společnost TCL rozšířila své portfolio televizorů o další možnosti televizorů Mini LED a QLED, které obsahují nové technologie pro zvýšení obrazového výkonu ideální pro sledování sportovních událostí. Pro umocnění pohlcujícího zážitku, jako by se diváci nacházeli přímo na stadionu, představila společnost TCL svůj nejnovější 115“ QD-Mini LED televizor, který díky ultra velké obrazovce, živým barvám a výjimečné čistotě přináší zcela nový standard domácí zábavy.

„Náš závazek ve společnosti TCL přesahuje rámec vývoje a dodávek vysoce kvalitních a technologicky vyspělých produktů. Snažíme se našim uživatelům poskytovat nové zážitky, které je denně inspirují k dosahování skvělých výsledků. Sport slouží jako ideální hřiště pro toto poslání. Naším cílem je přinést vzrušení a emoce ze sportu do domácností všech diváků prostřednictvím našich špičkových a cenově dostupných technologií,“ dodává Stefan Streit.

Oddanost společnosti TCL inovacím se projevuje také v široké nabídce funkčně bohatých chytrých telefonů, tabletů a připojených zařízení, které využívají technologii TCL NXTPAPER a výkon technologie 5G a plně se integrují do rozsáhlého ekosystému chytrých zařízení TCL.

Objevte další produkty, které vám letos v létě zpříjemní sportovní zážitky:
https://www.tcl.com/cz/cs

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz