Herní monitor, se kterým získáte náskok před konkurenty Superrychlá obnovovací frekvence 280 Hz a svižný výkon – monitor AOC GAMING 27G2ZN3/BK je rozený vítěz

AGON by AOC – jedna z předních světových značek herních monitorů[1] a IT příslušenství – s hrdostí představuje AOC GAMING 27G2ZN3/BK. Špičkový monitor, který kombinuje výkon na úrovni esportu s nebývalou cenovou dostupností. 27″ (68,6 cm) Full HD monitor AOC GAMING 27G2ZN3/BK je určen pro soutěživé hráče, kteří vyžadují to nejlepší, aniž by museli sáhnout hluboko do kapsy. 27″ (68,6 cm) monitor AOC GAMING 27G2ZN3/BK se vyznačuje úžasnou obnovovací frekvencí 280 Hz, velmi nízkým vstupním zpožděním, rychlou dobou odezvy (až 1 ms GtG a 0,5 ms MPRT), funkcí Adaptive-Sync pro synchronizaci VRR a vysoce kontrastním panelem Fast VA, čímž nastavuje nový standard pro dostupnou, soutěživou herní dokonalost.

To nejlepší z různých světů

Monitor AOC GAMING 27G2ZN3/BK kombinuje výhody mnoha technologií. Díky živému, kontrastnímu panelu Fast VA nabízí realistickou reprodukci barev a umožňuje hráčům vychutnat si příběhové, akční hry s hlubokými úrovněmi černé a širokým pokrytím gamutu (123,3 % plochy sRGB a 92,2 % pokrytí DCI-P3). Pro rychlé soutěžní hry je díky obnovovací frekvenci 280 Hz a nízkému vstupnímu zpoždění herní svět pevně spojen s uživatelem. Díky využití nastavení MBR (Motion Blur Reduction) dosahuje monitor hodnoty 0,5 ms MPRT (Moving Picture Response Time), což výrazně zlepšuje čistotu pohybu při podsvícení. Hráči tak mohou přesněji sledovat protivníky a reagovat na jejich pohyby v rychlých scénách. Celkově vzato bude 27G2ZN3/BK pro většinu hráčů jistě perfektní volbou: jeden z cenově nejpříznivějších herních monitorů s vysokou obnovovací frekvencí, který vynikne v jakékoli hře.

Na každé milisekundě záleží

Obnovovací frekvence 280 Hz monitoru AOC GAMING 27G2ZN3/BK zajišťuje působivou plynulost a odezvu. Tato blesková obnovovací frekvence je nezbytná pro rychlé hry, jako jsou střílečky z pohledu první osoby, závodní tituly a bojové hry, kde zlomky vteřin mohou znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou. Čím vyšší je obnovovací frekvence, tím nižší je vstupní zpoždění. Nízké vstupní zpoždění monitoru zajišťuje, že každý příkaz je proveden okamžitě, a poskytuje tak plynulé spojení mezi akcemi hráče a výsledkem na obrazovce.

Vysoce kontrastní, citlivý panel Fast VA pro pohlcující obraz

Monitor AOC GAMING 27G2ZN3/BK je vybaven 27″ panelem Fast VA s rozlišením Full HD, který poskytuje živé barvy a hlubokou černou pro pohlcující herní zážitek. Technologie panelu Fast VA nabízí výjimečný nativní kontrastní poměr (4000:1), který zajišťuje, že vynikne každý detail, od nejtmavších stínů po nejjasnější světla. Díky jasu 300 nitů a kompatibilitě s HDR10 tento monitor oživuje hry s ohromující čistotou a hloubkou.

Bezproblémová kompatibilita a ergonomický design

Společnost AGON by AOC chápe, že hráči používají různé platformy, a proto je monitor AOC GAMING 27G2ZN3/BK navržen tak, aby se bez problémů integroval s PC i konzolovými hrami. Díky podpoře obnovovací frekvence 120 Hz při rozlišení 1080p na konzolích si hráči mohou vychutnat plynulé a citlivé hraní na všech svých oblíbených zařízeních. Monitor je vybaven 2x porty HDMI 2.0 a 1x DisplayPort 1.4, což poskytuje široké možnosti připojení.

Pro zajištění pohodlí během dlouhých herních seancí je 27G2ZN3/BK vybaven 130mm výškově nastavitelným stojanem s funkcí naklápění, otáčení a pivot. Hráči si mohou monitor snadno nastavit do preferovaného pozorovacího úhlu, čímž se sníží namáhání krku a očí a zajistí se delší herní komfort. Technologie Flicker-Free a režim LowBlue dále zvyšují použitelnost při hraní v noci. Díky speciálním herním funkcím v OSD tohoto monitoru mohou uživatelé jemně doladit barvy a sytost, světla a stíny (Shadow Control), mají k dispozici zaměřovací kříž (Dial Point) nebo počítadlo snímků za sekundu (Frame Counter). OSD je také přístupné pomocí uživatelsky přívětivého softwaru AOC G-Menu.

Ceny a dostupnost

Monitor AOC GAMING 27G2ZN3/BK je dodáván s tříletou zárukou a bude k dispozici od konce května 2024 za příznivou doporučenou maloobchodní cenu 5913 Kč (239 Eur).

 

[1] IDC Quarterly Gaming Tracker - Gaming Monitor 2023 Q1

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz