Oceněný Philips Evnia 27M2N5500 zvyšuje herní zážitek díky udržitelnému designu, technologii Fast IPS, obnovovací frekvenci 180 Hz a certifikaci VESA DisplayHDR 400

Společnost Evnia představuje zcela nový a oceňovaný přírůstek do řady monitorů 5000. Philips 27M2N5500 nabízí vše, co uživatelé potřebují k tomu, aby si užili elektrizující herní zážitky a trvale vynikající výkon, a zároveň zůstávali „udržitelní“: 27“ (68,5 cm) panel Fast IPS s rozlišením QHD, obnovovací frekvencí 180 Hz, MPRT 0,5 ms, HDR400 a zcela nový, ekologický design.

Poutavý obraz a špičkové hraní s vysokou snímkovou frekvencí

Monitor Philips Evnia 27M2N5500 si drží herní náskok díky panelu Fast IPS, který poskytuje plynulé hraní a úchvatný obraz díky vyvážení rychlé odezvy a skvělého jasu. Tento monitor, který pracuje v kvalitě obrazu HDR 400 s certifikací VESA a podporuje 1,07B barev na vysoce výkonných panelech s působivou hustotou pixelů, produkuje úžasný jas, kontrast a barvy s hlubší, bohatší černou a plnější paletou živých odstínů. 

Monitor Philips Evnia 27M2N5500 se kromě mimořádných vizuálních vlastností vyznačuje také obnovovací frekvencí 180 Hz a minimálním vstupním zpožděním pro bleskurychlé hraní bez rozmazání pohybu nebo duchů. Pro ještě lepší herní zážitek je tento monitor vybaven několika novými funkcemi: Synchronizace Smart MBR (Motion Blur Reduction) se spojuje s 0,5ms MPRT a adaptivní synchronizací pro ostrý a rychlý herní obraz bez rozmazání pohybu. Chcete-li si vychutnat ještě více detailů bez přeexponování, funkce ShadowBoost vylepšuje tmavé scény. A abyste lépe zasáhli cíle, obsahuje monitor Philips Evnia 27M2N5500 také inteligentní zaměřovací kříž pro přesnější míření a více zábavy, který uživatelům zajistí, že už nikdy neminou jediný cíl.

Oceněný a udržitelný design pro špičkový výkon

Tento monitor má zelenou duši, a proto usiluje o udržitelnost: vůbec poprvé v portfoliu herních monitorů Philips jsou nožičky stojanu vyrobeny z 35 % z recyklovaného plastu a šasi monitoru je z 85% z recyklovaného plastu.

„Se společností Evnia jednoznačně míříme k zásadnímu příspěvku k udržitelnosti,“ uvedla Xeni Bairaktari, vedoucí globálního marketingu a zástupkyně ředitele marketingu EU ve společnosti Philips / AOC Monitors & IT Accessories (OBM). „Jednou z našich základních hodnot je jít příkladem a být vlivným průkopníkem v oboru – a mezi to patří i péče o životní prostředí. Jsme hrdí na tento nový design a přístup a doufáme, že inspirujeme skutečnou změnu v oblasti her.“

Monitor Philips Evnia 27M2N5500, vytvořený s ohledem na pohlcující hraní a vysoce kvalitní výkon, je vybaven funkcemi speciálně přizpůsobenými pro dlouhé herní seance i každodenní používání, a to vše v rámci monitoru, jehož výjimečný design získal ocenění Red Dot 2023 a iF Design Award 2023. Obsahuje tak celou řadu funkcí navržených tak, aby zvyšovaly pohodu uživatelů a zajišťovaly plnohodnotnější a pohodlnější zážitek. Kromě základny SmartErgoBase, která umožňuje kompletní uživatelské nastavení (výška, otočení, natočení a naklonění), je tento monitor vybaven herními režimy SmartImage optimalizovanými pro dlouhé sezení, novými funkcemi OSD a přepínacím tlačítkem EasySelect pro rychlý přístup k nabídce na obrazovce a také režimem Low Blue, jenž chrání oči před dlouhodobým vystavením modrému světlu.

Ceny a dostupnost pro Philips Evnia 27M2N5500

Herní monitor Philips Evnia 27M2N5500 je díky své bohaté nabídce ideální volbou pro každého, kdo chce zlepšit své herní dovednosti nebo vylepšit svou sestavu o rychlý a vizuálně pohlcující monitor, který každou seanci posune na vyšší úroveň. Monitor Philips Evnia 27M2N5500 je k dispozici ke koupi od května 2024 a za doporučenou maloobchodní cenu 6155 Kč (249 Eur).

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz