Objevte rozlišení QHD a obnovovací frekvenci 100 Hz s monitorem USB-C Q27B3CF2 od společnosti AOC pro domácnosti a firmy

Společnost AOC, specialista na monitory, hrdě představuje nový elegantní model s rozlišením QHD, cenově výhodný přírůstek do B2C řady monitorů s označením B3. 27″ (68,6 cm) displej AOC Q27B3CF2 přináší do domácností i kanceláří vysoké rozlišení QHD (2560x1440) a kombinuje elegantní design s dokonalou funkčností. Funkce, jako je obnovovací frekvence 100 Hz, připojení USB-C (vč. 65 W Power Delivery) a Adaptive-Sync, ukazují, že Q27B3CF2 je navržen tak, aby zvýšil produktivitu a pohodlí široké škály uživatelů  a přitom za výjimečnou cenu.

Klíčové vlastnosti modelu Q27B3CF2

Vylepšená konektivita a komfort sledování

Připojení k mobilnímu nebo stolnímu počítači je s monitorem Q27B3CF2 hračka díky portu USB-C 3.2 Gen 1x1, který nabízí 65 W USB Power Delivery a podporu režimu DisplayPort Alt. Díky tomu je možné napájet notebooky a přidávat obrazovky jediným kabelem, a využít tak pracovní prostor na maximum. Vstup HDMI 2.0 dále umožňuje připojení různých starších i moderních zdrojů. Dva další porty USB-A 3.2 Gen 1x1 a port USB upstream umožňují připojení periferních zařízení přímo k monitoru, což omezuje nepořádek na pracovním stole.

Optimalizováno pro moderní profesionální a domácí použití

Monitor AOC Q27B3CF2 není jen o pěkném vzhledu; je vyroben s ohledem na uživatelský komfort. Funkce, jako je režim LowBlue a technologie Flicker-Free, zmírňují únavu očí těch, kteří tráví před obrazovkou dlouhé hodiny. Monitor nabízí různá ergonomická nastavení, včetně nastavení výšky o 110 mm, a usnadňuje tak individuální preference a podporuje zdravé držení těla při práci. Kompatibilita s možnostmi uchycení VESA dále rozšiřuje jeho flexibilitu, aby vyhovoval různým potřebám instalace.

Kde design a funkčnost zvyšují uživatelský zážitek

Monitor Q27B3CF2 vyniká velmi úzkými rámečky, což z něj činí atraktivní volbu pro sestavy vyžadující více monitorů, aniž by to bylo na úkor estetického vzhledu. Jeho 27″ IPS panel nabízí ostrý a živý displej s hustotou pixelů 109 ppi, takže detaily jsou ostré a jasné. Široké pozorovací úhly 178°/178° zajišťují, že obraz na obrazovce je živý a prokreslený i při sledování z nepřímých úhlů. Ať už je monitor Q27B3CF2 určen pro profesionální použití v moderních pracovních prostorech nebo jako stylový doplněk každé domácí kanceláře, dokonale zapadne do svého okolí a zároveň poskytne výjimečnou vizuální kvalitu.

Monitor Q27B3CF2 byl navržen s ohledem na každodenní požadavky uživatelů v domácnostech a základních kancelářích a představuje další krok společnosti AOC v uvádění praktických a vysoce kvalitních zobrazovacích řešení na trh za atraktivní cenu. Kombinace elegantního designu, vysokého výkonu a funkcí zaměřených na uživatele z něj činí univerzální volbu pro různé úkoly, od kancelářské práce až po běžnou zábavu.

Ceny a dostupnost

Díky svému budoucímu rozlišení QHD a všestranným funkcím se monitor AOC Q27B3CF2 stane nepostradatelnou součástí široké škály domácích a kancelářských sestav a nabídne vyvážený design, výkon a pohodlí. Řada B3 společnosti AOC navíc nabízí řadu 24“ a 27“ modelů s rozlišením Full HD, s výškově nastavitelným stojanem (24B3CF2, 27B3CF2) nebo bez něj (24B3CA2, 27B3CA2), všechny s obnovovací frekvencí 100 Hz a připojením USB-C, který potěší všechny typy domácích i kancelářských uživatelů.

Model AOC Q27B3CF2 bude dostupný od května 2024 za doproučenou maloobchodní cenu 6145 Kč (249 Eur).

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz