Truhlářská 5, rezidenční novinka v Petrské čtvrti, kde se dokonale snoubí současnost s minulostí

Realitní společnost LEXXUS NORTON se stala exkluzivním prodejcem 10 bytů na adrese Truhlářská 5. Tyto byty osloví milovníky historické architektury a městského života.

 

Obchodní ředitelka realitní společnosti LEXXUS NORTON Denisa Višňovská vidí v Truhlářské 5 skvělou příležitost pro milovníky domů s osobitým kouzlem. „Zachované historické prvky v kombinaci s veškerým komfortem, na který jsme dnes zvyklí, vytvářejí opravdový pocit domova. Připočtěte skvělou lokalitou, která se neustále rozvíjí, a pochopíte, že Truhlářská 5 může být jedním z nejlepších způsobů, jak si užít život v centru Prahy.“

 

Truhlářská 5 se řadí mezi nejkrásnější domy v okolí, a to nejen z důvodu své impozantní novorenesanční fasády se secesními prvky a sochou Madony s anděly, ale i díky zachovalým dekorativním prvkům ve společných prostorách budovy. Jeho historie sahá až do roku 1901, kdy byl postaven na základě projektu architekta Otakara Materny.

 

Činžovní dům nabízí velkorysé byty s dispozicí 2+1 nebo 3+1, vždy pouze dva na podlaží. Ve dvou nejvyšších podlažích se nacházejí výjimečné mezonety 3+kk, které disponují privátní terasou s nádherným výhledem na panoramata historické Prahy. Každý z 10 bytů v tomto domě vyniká vysokými stropy, množstvím přirozeného světla, masivní dřevěnou podlahou a moderním vybavením. Byty nabízejí soudobý standard, ale citlivě zachovávají původní prvky.

 

Truhlářská 5 stojí jen několik kroků od Náměstí republiky, což přináší nespočet velmi příjemných výhod. Vedle skvělé dopravní dostupnosti – na místě je metro, tramvaje, autobusy a poblíž také Masarykovo nádraží – je to navíc místo s pestrou paletou obchodů, služeb, restaurací a kaváren.

 

V bezprostředním sousedství je obchodní centrum Palladium s možností dlouhodobého pronájmu parkování, nákupní třída Na Příkopě, vedoucí na Václavské náměstí, a také Celetná a Dlouhá třída, které ústí na Staroměstské náměstí.

 

Budova je známá pod označením „U SKRAMLÍKŮ“, což odkazuje na vliv významné české rodiny Skramlíků, jejíž členové zahrnují i pražského podnikatele a tehdejšího starostu metropole Emiliána rytíře Skramlíka
a Jana Skramlíka, známého operního pěvce a malíře salónních portrétů. Je pravděpodobné, že právě Jan stál u zrodu oblíbených obložených chlebíčků, které na jeho podnět vytvořil lahůdkář Jan Paukert.

Více o projektu zde.

 

 

LEXXUS NORTON

Jsme realitní kancelář zaměřující se na Prahu a blízké okolí. Už tři desetiletí sledujeme nejen trh s nemovitostmi, ale i trendy v bydlení, a tak jsme připraveni najít to pravé místo, které bude přesně odpovídat vašemu stylu a vkusu. Umíme pomoci také s prodejem nemovitosti a usnadnit celý jeho zdlouhavý proces. Specializujeme se zejména na rezidenční bydlení a novou výstavbu. Díky mnoha spokojeným klientům, ale také výborným vztahům s největšími pražskými developery, bankami a dalšími institucemi jsme si dokázali vybudovat dominantní postavení na českém trh

Kontakt
LEXXUS a.s.
Realitní kancelář - největší prodejce novostaveb v Praze
Panská 6
11000, Praha 1
Telefon: +420 221 111 999
E-mail: katerina.veckova@lexxus.cz
http://www.lexxus.czKontaktní manažer: Kateřina Vecková
Marketing manager
Email: pr@lexxus.cz
Telefon: +420 221 111 999

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz