Nová řada Philips Public LED 5000 pro bezproblémové nástěnné a stropní instalace ve veřejných prostorách

Pokročilé zážitky Open2: Nová základní řada PPDS Philips LED otevírá svět nových příležitostí pro podniky, jejichž cílem je zlepšit zážitky ze sledování pro návštěvníky a zákazníky – ať už s tradiční nástěnnou montáží, nebo nyní také s dvLED s montáží na strop.

Společnost PPDS s potěšením oznamuje uvedení své první řady elementárních řešení LED s přímým pohledem. Nová všestranná řada Philips Public LED 5000 přináší nové příležitosti a mimořádnou hodnotu pro podniky, které vylepšují nebo rozšiřují svou vnitřní vizuální komunikaci.

Cenově přívětivá řada Philips Public LED 5000, která je k dispozici po celém světě – včetně EMEA, Indie, Severní Ameriky a APAC – pokračuje v neúnavném odhodlání společnosti PPDS dodávat nejúplnější portfolio profesionálních displejů v tomto odvětví, které podporuje všechny vnitřní i venkovní požadavky.

Nová řada Philips Public LED 5000, navržená pro vylepšení vnitřních veřejných prostor – jako jsou maloobchodní prodejny, nákupní centra, firemní prostory a kanceláře, kina, divadla, stadiony a arény, kasina a další – je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí zavést nebo nahradit stávající LCD obrazovky moderními dvLED, s cenovkou, která umožní více podnikům těžit z této poutavé zobrazovací technologie.

Všestrannost a flexibilita

Řada Philips Public LED 5000 od PPDS, postavená s ohledem na všestrannost a flexibilitu, je k dispozici ve variantách panelu 44” (500 x 1000 mm) a 28” (500 x 500 mm). Každý z nich nabízí výběr modulů se třemi různými roztečemi pixelů a rozměry 1,9 pp (128 x 128), 2,5 pp (100 x 100) a 3,9 pp (64 x 64), což umožnuje instalovat řešení s řadou pozorovacích vzdáleností. Panely metrických rozměrů 500 x 1000 a 500 x 500 byly také vyvinuty, aby usnadnily snadné navrhování a implementaci pro interiérové ​​a maloobchodní architekty.

Řada Philips Public LED 5000 poskytuje jas až 500 nitů a pozorovací úhly 150 stupňů – plochá obrazovka nebo konkávní výtvory – a poskytuje optimální vizuální výkon téměř v jakémkoli vnitřním prostředí s konzistentními světelnými podmínkami.

Pro maximální flexibilitu jsou varianty 44” a 28” panelů řady Philips Public LED 5000 bezproblémově zaměnitelné a společně s designem PPDS „Smart Rotation“ je lze instalovat v kombinaci režimů na výšku nebo na šířku* a přidat další velikost a možnosti vlastní instalace. Tento přístup může pomoci výrazně snížit náklady na metr čtvereční na instalace, v některých případech až o 40 procent.

Doba instalace byla také zkrácena přibližně o 50 procent ve srovnání s konvenčními LED panely s designem tohoto nového displeje, přičemž konstrukce LED modulů k panelu mezi deskami a panelem zahrnuje předem zapojená data a napájení pro bezkabelové sestavy.

 

Vylepšené zážitky ze sledování

Řada Philips Public LED 5000 se stává prvním řešením LED společnosti PPDS, které podporuje instalace na stěnu i na strop. Posouvá tak hodnotu portfolia dvLED společnosti PPDS do nových výšin, a to doslova.

Řada Philips Public LED 5000, která je ideální pro prostředí maloobchodů a nákupních center, je vybavena vyhrazenými připojovacími deskami a řadou volitelných zvedacích/závěsných tyčí, které umožňují bezpečné zvedání displejů na strop do maximální zobrazovací výšky pěti metrů.

Tradiční nástěnné instalace byly také jednoduché a extrémně nákladově efektivní, přičemž PPDS poskytuje volitelnou řadu připojení a držáků pro bezpečné a spolehlivé připevnění nebo upnutí displejů ke standardním držákům 40 x 40 mm nebo dokonce ke kovovým trubkám.

Perfektní prezentace

Kromě toho PPDS vynaložila velké úsilí, aby instalace Philips Public LED řady 5000 – ať už při pohledu zblízka nebo z dálky – byly prezentovány s dokonalou přesností.

Pro bezproblémovou a rychlejší instalaci jsou všechny jednotky Philips Public LED řady 5000 dodávány s vestavěnou správou kabelů, která udržuje napájecí a datové kabely uklizené. Mezitím jsou skříně sériově zřetězené jak pro napájení, tak pro data – pomocí jedinečného modulu PPDS typu deska-deska a designu připojení skříně – pro minimalizaci nepořádku a urychlení instalací.

Pro větší spolehlivost a ochranu pomáhají skříně Philips Public LED 5000 Series z tlakově litého hliníku zajistit přesnou instalaci a zlepšit odvod tepla.

Modulární design Philips Public LED řady 5000, který využívá jak nástěnnou, tak zvedací instalaci, také poskytuje snadný přístup zepředu pro jakékoli řešení problémů, opravy nebo výměny komponent souvisejících se stářím, přičemž potenciální prostoje jsou na absolutním minimu. Se stupněm krytí IP20 těží Philips Public LED 5000 Series z dostatečné ochrany proti dotyku a také vzduchem přenášeným (netekutým) znečišťujícím látkám, jako je prach, což pomáhá snižovat riziko kosmetického poškození nebo poškození vnitřních součástí.

Ekologické balení

Stejně jako u všech nejnovějších digitálních značek Philips, podnikových televizorů, interaktivních a dvLED produktů, i řada Philips Public LED 5000 těží ze strategie PPDS výrazně snížit odpad – včetně plastů – z obalů, přičemž všechny panely a příslušenství jsou dodávány ve 100 procentech z recyklovaných a recyklovatelných materiálů.

Minimálně dva panely Philips Public LED řady 5000 zabalené v jedné krabici – žádné objednávky jednotlivých panelů. Byly odstraněny všechny plastové sáčky a jakákoliv EPE bavlněná pěna byla nahrazena inovativní kartonovou výplní vyrobenou ze 100 % recyklovaného papíru, která zajišťuje stejně vysokou úroveň bezpečnosti a ochrany produktu.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz