cargo-partner úspěšně završil prvních 100 dní jako člen skupiny Nippon Express

Mezinárodní poskytovatel přepravy a logistiky se stal členem skupiny Nippon Express přesně před 100 dny, 4. ledna 2024, a tuto příležitost si připomněl 8. ledna velkolepou inaugurační slavností ve vídeňském paláci Hofburg. cargo-partner a Nippon Express se hned pustili do práce, pravidelně se schází více než deset pracovních skupin, které dosud řešily 180 úkolů.

Společnost cargo-partner, která byla založena v roce 1983 jako soukromá společnost, se rozrostla z 5 na 4 000 zaměstnanců se 160 pobočkami ve více než 40 zemích. Celosvětová síť cargo-partner je obzvláště silná ve střední a východní Evropě a ideálně doplňuje síť společnosti Nippon Express. Tato první část transformace se soustředila na identifikaci synergií a hledání oblastí, ve kterých se obě společnosti navzájem doplňují a využívají své silné stránky.

„Při pohledu na prvních 100 dní spolupráce jsem hrdý na profesionalitu, pozitivní přístup a odhodlání, které prokázaly týmy cargo-partner i společnosti Nippon Express. Máme jedinečnou příležitost vybudovat něco trvalého a velkého a začali jsme spolupracovat na projektech, abychom si navzájem pomáhali a podporovali se. Jsem plně přesvědčen, že „najdeme cestu“ tím, že to „budeme brát osobně“. Nejen z obchodního hlediska, ale i z hlediska firemní kultury se tyto dvě společnosti k sobě ideálně hodí,“ říká Luca Ferrara, CEO cargo-partner.

Nový design loga

Jedním z prvních kroků bylo přizpůsobení vizuální identity společnosti cargo-partner a zavedení loga, které si stále zachovává tradiční racky společnosti cargo-partner, ale je doplněno nápisem "Member of Nippon Express", aby se znázornilo, že společnost cargo-partner se nyní stala součástí ještě větší skupiny s více než 70 000 zaměstnanci. Toto logo je již viditelné na pobočce cargo-partner ve Fischamendu a postupně se zavádí do všech kanceláří cargo-partner.

Zavedení správného nastavení

Zvýšený objem v letecké a námořní přepravě zvýší konkurenční výhodu skupiny na globálním trhu. Umožní pohotově reagovat na různorodé požadavky zákazníků po celém světě, zlepší logistické možnosti mezi Asií a Evropou a posílí její globální strukturu zákazníků. cargo-partner vyvinul speciální odborné znalosti v oblasti LCL. Jako jeden z předních poskytovatelů LCL přeprav ve střední a východní Evropě provozuje cargo-partner vlastní týdenní sběrné konsolidační linky z více než 20 asijských a východostředomořských zemí do svých terminálů v Koperu a Lublani.

Rozšíření možností skladování

Společnost cargo-partner nyní nabízí po celém světě 300 000 m² skladových prostor určených k optimalizaci dodavatelských řetězců a zvyšování provozní efektivity pro své zákazníky, od celodřevěného iLogistics Center ve Vídni až po moderní zařízení v Asii a USA. Společnost Nippon Express vlastní skladové prostory o rozloze přibližně 2,95 milionu metrů čtverečních v Japonsku a přibližně 2,4 milionu metrů čtverečních v zámoří. společnost cargo-partner získá přístup i do těchto skladů, čímž získá větší flexibilitu pro dokonalou podporu dodavatelského řetězce svých zákazníků.

Společný projekt Expo 2025 v Ósace

Expo 2025 se bude konat v japonské Ósace od 13. dubna do 13. října 2025. Japonská asociace jmenovala společnost Nippon Express za poskytovatele komplexní logistiky pro EXPO 2025. Je stanoveným zpracovatelem nákladu na místě, pověřeným a doporučeným poskytovatelem logistických služeb. cargo-partner podpoří tento projekt svou hustou a rozsáhlou sítí ve střední a východní Evropě.

"Tohle jsou první vrcholy společné cesty, která teprve začala," uzavírá Luca Ferrara, "příležitosti jsou nekonečné a my jako tým se je snažíme všechny využít."

 

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2022 dosáhla obratu přes 2,06 miliardy eur a v současné době zaměstnává více než 4000 zaměstnanců po celém světě. Od ledna 2024 je cargo-partner součástí skupiny Nippon Express Group.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

cargo-partner ČR s.r.o.

Aviatická 1048/12

161 00, Praha 6

Tel.: +420 235 002 626

Website | Trendletter

 

 

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz