Společnost cargo-partner zajištuje komplexní servis pro výrobce tepelných výměníků

Mezinárodní poskytovatel přepravních a infologistických služeb cargo-partner se v České republice specializuje mimo jiné i na zásobování průmyslové výroby. Díky řešením šitým na míru a strategické poloze svého iLogistics Centra Praha v blízkosti Letiště Václava Havla si cargo-partner vybudoval silnou pozici na trhu.

Společnost si plně uvědomuje unikátní výzvy, které přináší komplexní logistika pro výrobní společnosti. Dokazuje to svými širokými zkušenostmi nejen v oblasti logistiky potravin a paletového zboží, ale rovněž ve zvládání náročných požadavků spojených s úplným řetězcem služeb pro výrobní firmy.

Zásobování výroby

Jedním z příkladů je spolupráce s tuzemskou společností specializující se na výrobu tepelných výměníků, která se datuje již od roku 2008. cargo-partner poskytuje komplexní služby zahrnující nejen uskladnění materiálů přímo pro výrobní závody, ale i zajištění toku materiálu od dodavatelů silniční přepravou v EU. Vedle toho pro svého klienta v iLogistics Centru v Praze skladuje již hotové výrobky, přičemž kvůli jeho specifickým potřebám rezervovaných cca 1000 paletových pozic různě přizpůsobuje.  

Uskladnění a náročná manipulace

Přijímání zboží se pečlivě koordinuje s ohledem na jeho nejednotné rozměry, což vyžaduje i speciálně školené zaměstnance, kteří se často musí vypořádat s nadrozměrnými paletami, dosahujícími až osmi metrů délky. Tým cargo-partner je pečlivě vybrán a školen, aby zvládal ty nejnáročnější úkoly, včetně kompletace nákladů dle přesných plánů s cílem maximalizovat využití kapacity nákladního prostoru. Manipulace s hotovými výrobky probíhá na denní bázi, zatímco materiál pro výrobu je expedován dvakrát až třikrát týdně. Všechny tyto procesy vyžadují pečlivou optimalizaci, aby bylo možné účinně nakládat s různorodě velkými skladovými položkami. Po dokončení výrobního procesu jsou výrobky a materiály připraveny k odeslání zákazníkovi nebo k dalšímu zpracování.  

Vše pro export

Další klíčové služby zahrnují doručení výrobků koncovým zákazníkům, a to jak pozemní přepravou, tak i námořní přepravou FCL kontejneru, zajištění všech nezbytných celních procedur a přepravních pojištění pro export do třetích zemí, například do Mexika. Pomocí platformy SPOT pro přehlednost a spolupráci může společnost využívat plné transparentnosti ve všech zásilkách a má přístup k podrobným přehledům. Díky modulu SPOT Warehousing může zákazník spravovat své zásoby v reálném čase odkudkoli na světě. Modul SPOT Time Slot Management mu navíc umožňuje v oblasti nákladní dopravy předem rezervovat časové sloty pro nakládku a vykládku a tím minimalizovat čekací doby.

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2022 dosáhla obratu přes 2,06 miliardy eur a v současné době zaměstnává více než 4000 zaměstnanců po celém světě. Od ledna 2024 je cargo-partner součástí skupiny Nippon Express Group.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

cargo-partner ČR s.r.o.

Aviatická 1048/12

161 00, Praha 6

Tel.: +420 235 002 626

Website | Trendletter

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz