Společnost cargo-partner překonává logistické výzvy: Přeprava motorek pro projekt „Vandráci“

Společnost cargo-partner prokázala své logistické schopnosti v rámci 2. série cestovatelské show Vandráci Vagamundos, pro kterou zabezpečila přepravu motorek a vybavení z České republiky do srdce Papuy Nové Guinei a zpět. Stala se tak jedním z partnerů nové řady úspěšného televizního projektu. 

Tato výzva byla součástí spolupráce s cestovatelskou show „Vandráci“, jejímiž protagonisty jsou herci Pavel Liška, Jan Révai a kameraman a režisér Hynek Bernard. Tým se tentokrát vydal na dobrodružnou motorkářskou expedici, jejíž příběh bude zachycen ve filmu, televizním seriálu, knižním vydání a na řadě besed a osobních setkání.

„cargo-partner se stal jedinou spediční firmou, která se odhodlala tento nelehký úkol zvládnout, ostatní oslovené firmy odmítly projekt kvůli jeho náročnosti a specifičnosti,“ uvedla Alexandra Wolfová, produkční projektu Vandráci. Komunikace a plánování této specifické přepravy začalo na počátku roku 2023. Po doladění mnoha konkrétních detailů přepravy v červnu zajistila společnost cargo-partner převoz zabalených motorek a naložení zásilky do FCL kontejneru ve svém iLogistics centru Praha, odkud kontejner směřoval do přístavu Bremerhaven a dál přes Malaysii do Madangu v Papuy Nové Guinei.

Celá zásilka se skládala ze tří motorek balených v dřevěných bednách o celkové hmotnosti cca 1100 kg a jedné palety s osobními věcmi vážícími 100 kg, kde byly například náhradní díly, nářadí, kufry na motorky a další drobnosti. Poté, co cargo-partner odborně vyřídil všechny celní záležitosti pro tento speciální náklad, byly motorky předány do rukou dobrodruhů. Zpáteční cesta byla zajištěna v září, kdy byly motorky opět bezpečně zabalené, vyclené a dopravené zpět do České republiky, kde zůstávají uskladněné v iLogistics centru Praha až do konce ledna 2024.

cargo-partner svým profesionálním přístupem a detailním plánováním potvrdil své motto „bereme to osobně“ a dokázal, že i přepravy do nejodlehlejších koutů planety dokáže úspěšně zrealizovat. Přeprava zahrnovala komplexní logistické operace včetně překládek v Malajsii a návratu přes Bremerhaven zpět do České republiky. „Největší výzvou bylo zajištění hladkého chodu přepravy, jako je dokumentace a volba vhodného rejdaře. Následně pak zajištění souvisejících služeb v destinaci, jako je komunikace s agenty a celní odbavení,“ uvedl Jiří Jelínek, jednatel cargo-partner v České republice.

 

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2022 dosáhla obratu přes 2,06 miliardy eur a v současné době zaměstnává více než 4000 zaměstnanců po celém světě.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist

cargo-partner ČR s.r.o.

E-mail: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Website | Trendletter

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz