Inovace, udržitelnost a schopnost reagovat: Objevte budoucnost zobrazovacích technologií s monitory Philips na veletrhu ISE 2024

Společnost MMD, přední technologická společnost a licenční partner značky Philips Monitors, s potěšením oznamuje společně s PPDS (Philips Professional Displays) svou účast na ISE 2024 – přední výstavě pro AV a systémovou integraci, která se vrátí do Barcelony od 30. ledna do 2. února 2024.        

Objevte budoucnost zobrazovacích technologií na stánku Philips 3P500    

Návštěvníci veletrhu ISE 2024 mohou prozkoumat rozmanitou škálu inovativních a udržitelných produktů ve zcela novém, vizuálně velkolepém stánku Philips 3P500 o rozloze 344 metrů čtverečních, kde se připojí k více než tisícovce vystavovatelů a 60 000 návštěvníků přední světové audiovizuální výstavy uvnitř slavného areálu Fira Barcelona Gran Via. Stánek společnosti Philips bude rozdělen do řady vyhrazených, digitálně aktivovaných zón a návštěvníci si budou moci vyzkoušet řešení Philips pro firemní a domácí kanceláře i jeho dotykové monitory v realistickém prostředí.

Společnost Philips přiveze dva ze svých nejlepších příkladů pro domácí kanceláře a pro vzdálené učení. Zakřivený 34″ WQHD monitor 34B1U5600CH je vybaven vestavěnou 5MP webkamerou Windows Hello a mikrofonem s potlačením šumu pro čistou komunikaci, stejně jako dokovací stanicí USB-C a dalšími funkcemi pro profesionály pracující se složitými sestavami a potřebující novou úroveň konektivity. Zatímco nabízí optimalizovanou vizualizaci, jeho PowerSensor pomáhá ušetřit až 80 % nákladů na energii. Ještě o krok dál v oblasti energeticky úsporných řešení je monitor Philips 272B1G speciálně navržený pro udržitelnou produktivitu. Tento ekologický 27" monitor Philips s rozlišením FHD dosahuje vyšší energetické třídy a zároveň poskytuje vynikající výkon: jeho nová technologie LED podsvícení udržuje jas a barvy s využitím výrazně nižší spotřeby energie díky technologii LightSensor, PowerSensor a přepínači s nulovou spotřebou energie. K doplnění zážitku z energeticky úsporného portfolia monitorů Philips návštěvníci využijí kompaktní bezdrátovou kombinaci klávesnice a myši Philips SPT6307BL s inteligentní funkcí úspory energie.

Portfolio Philips vystavené na veletrhu ISE bude rovněž obsahovat různé dotykové modely pro širokou škálu prostředí. Všechny se vyznačují rychlým dotykovým ovládáním až na 10 bodech současně, přičemž model 242B1TC splňuje potřeby jakýchkoli domácích, kancelářských nebo vzdělávacích aplikací díky přirozenější, plynulejší a rychlejší odezvě a kompatibilitě plug & play se systémy Windows, Android a Linux. Monitor Philips 172B1TFL se hodí zejména do veřejných prostor, protože jeho dotykové funkce fungují dobře i s prsty v rukavicích a jeho překryvné sklo od okraje k okraji s odolností proti poškrábání 7H je nezbytné pro trvanlivý dotykový zážitek a snadné čištění ve vnitřním i venkovním prostředí.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz