cargo-partner spustil LCL servis pro nebezpečné zboží

Mezinárodní poskytovatel přepravy a logistiky opět rozšířil svoji nabídku LCL řešení a zavedl novou službu konsolidace námořní přepravy nebezpečného zboží z Číny do Evropy. Servis je vhodný pro různé automobilové produkty, včetně komponentů, autobaterií a elektronického zboží s různými typy integrovaných baterií.

Jelikož rejdařské společnosti reagují na nižší poptávku blank sailingy, cargo-partner reaguje na potřebu nabídnout svým zákazníkům větší flexibilitu a odpovídá na speciální požadavky. Za účelem splnění těchto výzev zavedl poskytovatel logistiky novou týdenní konsolidovanou přepravní službu pro zboží, které Mezinárodní námořní organizace (IMO) klasifikuje jako DG třídy 8 a DG třídy 9. Tato klasifikace zahrnuje produkty, jako jsou různé typy baterií, celá elektrická vozidla, ruční elektrické nářadí, e-kola a e-koloběžky, jakož i mnoho jiných elektronických zařízení s integrovaným zdrojem energie.

cargo-partner nabízí tento servis s týdenními odjezdy ze Šanghaje do Koperu s průměrným tranzitním časem 29 dní mezi přístavy. Dodatečný door-to-door servis zahrnuje vyzvednutí a konsolidaci odkudkoli v Číně, dekonsolidaci v logistických centrech cargo-partner v Budapešti a Lublani a doručení do jakéhokoli místa určení v Evropě. Kromě toho může poskytovatel logistiky nabídnout celou řadu možností konsolidace námořních přepravců a kupujících.

„Spousta našich zákazníků hledá spolehlivé řešení pro své importní zásilky z Asie – zejména pro odvětví, která vyžadují specifické komponenty baterií,“ vysvětluje Felix Miletich, Corporate Director Product Management Sea Cargo LCL v cargo-partner. "S našimi specializovanými LCL službami pro nebezpečné zboží, které zahrnují širokou škálu baterií, akumulátorů a jiných nabíjecích článků, můžeme poskytnout stabilní a rozumnou alternativu k jiným formám přepravy."

Další řešení pro nebezpečné zboží leteckou a silniční přepravu

Kromě této nákladově výhodné služby námořní LCL přepravy nabízí cargo-partner na požádání také řešení pro DG náklad leteckou a silniční dopravou. Společnost má dlouholeté zkušenosti s přepravou nebezpečného zboží z Asie do Evropy a opačně, jakož i na jiných oblíbených mezinárodních přepravních trasách, včetně door-to-door řešení, celního odbavení a komplexních logistických služeb prostřednictvím své rozsáhlé sítě skladů.

 

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2022 dosáhla obratu přes 2,06 miliardy eur a v současné době zaměstnává více než 4000 zaměstnanců po celém světě.

 

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist

cargo-partner ČR s.r.o.

E-mail: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Website | Trendletter

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz