AOC GAMING CQ27G2S/BK: kde se zakřivení 1500R setkává se špičkovým herním výkonem

AGON by AOC - jedna z předních světových značek herních monitorů[1] a IT příslušenství - představuje AOC GAMING CQ27G2S/BK, 27″ (68,6 cm) zakřivený herní monitor s rozlišením QHD, který byl pečlivě navržen tak, aby kombinoval nejžádanější vlastnosti herní scény. Model CQ27G2S/BK se trefuje do vkusu hráčů, kteří hledají pohlcující herní zážitek v rozlišení QHD se vzrušující obnovovací frekvencí 165 Hz na velkém 27″ displeji se zakřivením 1500R. Jeho základem je VA panel, který poskytuje vysoký kontrast 3000:1, díky čemuž je tento herní monitor vyváženým plátnem pro různé herní žánry, filmy a další, a zároveň poskytuje špičkový výkon za výjimečnou cenu.

Zakřivená obrazovka s neomezeným potenciálem

CQ27G2S/BK se může pochlubit podmanivým VA panelem se zakřivením 1500R, který vytváří panoramatické zorné pole, jež uživatele zahalí do světa vizuálních zážitků. Díky úžasně ostrému rozlišení QHD (2560 × 1440) a rychlé obnovovací frekvenci 165 Hz jsou hráči připraveni vychutnat si mimořádně plynulé hraní. Doba odezvy monitoru 4 ms GtG (Grey to Grey) a bleskurychlá doba odezvy 1 ms MPRT (Moving Picture Response Time) zajišťují, že každý pohyb je vykreslen s bezkonkurenční čistotou, ať už hráči preferují živé hry, nebo se účastní konkurenčních bitev v temných zákoutích.

Syté barvy, jemné zakřivení, vysoká všestrannost

Uživatelé se mohou kochat zářivostí podpory HDR10, protože monitor CQ27G2S/BK vykresluje scény s dynamickým rozsahem barev a kontrastním poměrem 3000:1. Realistický obraz hráče skutečně vtáhne do děje, detaily stínů a světel vystupují z obrazovky a přinášejí pohlcující zážitek. Technologie Adaptive-Sync eliminuje trhání obrazovky a zachovává plynulost během intenzivních herních momentů.

Monitor CQ27G2S/BK se může pochlubit výjimečným 99% pokrytím sRGB a otevírá tak svět možností nejen pro hraní her. Jeho neuvěřitelná funkce barevného gamutu nejen pozvedne vaše herní dobrodružství, ale také posílí vaše grafické projekty, které budou vykresleny s vysokou přesností barev. Nízké vstupní zpoždění monitoru zajišťuje, že se akce uživatelů okamžitě promítají do reakcí na obrazovce, což poskytuje výraznou konkurenční výhodu.

Monitor CQ27G2S/BK je všestranný monitor pro hraní her i každodenní práci. Je vybaven ergonomickým stojanem s možností nastavení výšky, náklonu a natočení, takže si uživatelé mohou přizpůsobit nastavení pro maximální pohodlí. Monitor se přizpůsobí potřebám uživatele, ať už se pouští do maratonu hraní her nebo se věnuje dlouhým pracovním úkolům.

Při hraní do pozdních hodin přispívají technologie Flicker-Free a režim Low Blue Light monitoru ke snižování namáhání očí při delším používání, čímž je zajištěna mimořádná pohoda uživatelů. V OSD monitoru najdete mnoho funkcí souvisejících s hraním her, například Shadow Control, která umožňuje hráčům nastavit úroveň stínů pro lepší viditelnost ve slabě osvětlených scénách nebo naopak. Překrytí zaměřovacího kříže (Dial Point) umožňuje hráčům přesně mířit ve hrách FPS, kde zaměřovací kříž chybí. Funkce z OSD lze také upravovat pomocí softwaru AOC G-Menu.

 

Monitor AOC GAMING CQ27G2S/BK bude na trh uveden na konci září za doporučenou cenu 6 088 Kč/249 EUR.

 

[1] IDC Quarterly Gaming Tracker - Gaming Monitor 2023 Q1

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz