Společnost cargo-partner zavádí nové služby konsolidace letecké nákladní dopravy mezi západní Evropou a Asií

Poskytovatel mezinárodní přepravy a informační logistiky opět rozšířil portfolio svých služeb o řadu nových řešení letecké přepravy a konsoliduje zásilky mezi klíčovými letišti napříč západní Evropou a různými lokalitami v Asii.

Jelikož společnost cargo-partner v celé západní Evropě neustále rozšiřuje svůj profil a operace, tento specialista na logistiku nyní nabízí velké množství týdenních řešení letecké nákladní dopravy z hlavních letišť v Rakousku, Německu, Spojeném království, Švédsku a Nizozemsku do více než deseti destinací napříč Indií, Čínou, Singapurem a Thajskem.

Pan Jo Feiks, Corporate Director Product Management Air Cargo, vysvětlil: „Vzhledem k tomu, že se v nadcházejících týdnech blíží hlavní sezóna letecké nákladní přepravy, spustili jsme nová spojení letecké nákladní přepravy mezi západní Evropou a Asií, abychom našim zákazníkům poskytli větší flexibilitu a zajistili spolehlivé přepravní kapacity za konkurenceschopné ceny. Konsolidační řešení jsou jasným vítězem, pokud jde o nákladově efektivní přepravu, přičemž stále těží z rychlosti letecké nákladní dopravy a spolehlivosti pevných týdenních odletů.”

Novými týdenními konsolidacemi pro leteckou nákladní dopravu poskytuje společnost cargo-partner řešení typu door-to-door ze západní Evropy do Dillí, Bengalúru, Bombaje, Čenaje, Šanghaje, Bangkoku, Hongkongu a Singapuru. Tato služba zahrnuje dopravu před hlavní přepravou odkudkoli v západní Evropě a také doručení po celé Indii, Číně a Thajsku s využitím skladů a služeb kamionové dopravy společnosti cargo-partner na obou koncích.

Rychlou distribuci umožňují logistická centra společnosti cargo-partner na strategických místech v Asii, včetně moderních skladových zařízení v Bangkoku, Singapuru, Ho Či Minově Městě, Hongkongu, Šanghaji, Kchun-šanu, Šen-čenu, Yantianu a nedávno otevřeného skladu v Kuang-čou, kterým tento poskytovatel logistiky dokončil svou síť s více než 20 000 m² skladových prostorů v Číně.

„Naše silné zastoupení v Evropě a Asii nám umožňuje dodávat integrovaný balíček dopravních, skladovacích, celních a sledovacích služeb a zajišťuje bezproblémová, komplexní řešení pro naše zákazníky ze všech průmyslových odvětví. Týdenní služby konsolidace letecké dopravy jsou oblíbené zejména u našich zákazníků z odvětví elektroniky, automobilového průmyslu, módy a maloobchodu, kteří těží z tohoto řešení, aby nalezli optimální kombinaci rychlosti a ceny pro své zásilky,” dodal pan Jo Feiks. 

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2022 dosáhla obratu přes 2,06 miliardy eur a v současné době zaměstnává více než 4000 zaměstnanců po celém světě.

 

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist

Tel.: +420 235 002 626

E-mail: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Website | Trendletter

 

 

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz