Společnost cargo-partner představuje nové řešení kamionové přepravy mezi Čínou a Evropou

V reakci na zvýšenou poptávku v Číně začal tento poskytovatel mezinárodní logistiky nedávno nabízet silniční přepravu FTL přes střední koridor, a to jako doplněk ke stávajícím službám železniční přepravy na Železné hedvábné stezce. Společnost v současné době nabízí služby kamionové dopravy přes Kaspické moře s tranzitními časy 22-25 dní. První přeprava, dodání lithiových baterií při regulované teplotě pro zákazníka z automobilového průmyslu, byla dokončena na začátku července.

Pozemní přeprava přes střední koridor Nové hedvábné stezky se v poslední době stává stále životaschopnější alternativou letecké, námořní a železniční přepravy. Z důvodu rostoucí zákaznické poptávky zařadila společnost cargo-partner nyní  tuto novou možnost přepravy přes Kazachstán, Kaspické moře, Kavkaz a Turecko do svého portfolia pravidelných služeb a nabízí ji jako doplňkové řešení k jiným druhům dopravy.

Čína-Evropa s flexibilním výběrem trasy

Čínský tým silniční přepravy společnosti cargo-partner nabízí koncept šitý přímo na míru s nepřetržitým sledováním po celé trase. Expertní tým společnosti cargo-partner pečlivě sleduje měnící se místní podmínky a pro každou jednotlivou zásilku dokáže flexibilně vybrat nejvýhodnější trasu a hraniční přechod. Tranzitní časy se liší v závislosti na místě původu, místě určení a v současnosti činí průměrně 22 až 25 dní. V tuto chvíli je služba dostupná pouze pro celovozové zásilky.

Kromě konkurenceschopných tranzitních časů má tato nová varianta přepravy výhodu v tom, že umožňuje převážet zboží, které nelze přepravit letecky nebo po železnici. K dnešnímu dni si službu vyžádali zákazníci z odvětví elektroniky, e-commerce a automobilového průmyslu. Díky své husté síti v Číně a Evropě může společnost cargo-partner nabízet komplexní řešení typu door-to-door, což pomáhá zkrátit tranzitní časy a vyhnout se zpožděním při vykládce a překládce.

Přeprava baterií pro automobilový průmysl při regulované teplotě

První přeprava společnosti cargo-partner přes střední koridor se uskutečnila v rozmezí poloviny června a začátku července a spočívala v zásilce lithiových baterií při regulované teplotě pro německého zákazníka z automobilového průmyslu. Jelikož byly baterie deklarovány jako nebezpečné zboží, postarala se společnost cargo-partner o veškeré celní formality a vyřídila požadované certifikáty a dokumentaci. Poskytovatel logistiky navíc neustále monitoroval nejen průběh přepravy, ale také teplotu nákladu.

cargo-partner_Middle-Corridor-Trucking

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2022 dosáhla obratu přes 2,06 miliardy eur a v současné době zaměstnává více než 4000 zaměstnanců po celém světě.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist

cargo-partner ČR s.r.o.

Website | Trendletter

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz