cargo-partner slaví 30 let v České republice a na Slovensku

Mezinárodní poskytovatel přepravy a info-logistiky letos slaví 30. výročí svého působení na českém a slovenském trhu. Pobočky, které zahájily svou činnost v roce 1993, dnes patří mezi přední poskytovatele komplexních dopravních a logistických služeb. Společnost cargo-partner tento úspěch oslavila společně se svými klienty v průběhu června na akcích v Praze a v Bratislavě.

Společnost cargo-partner, která v roce 2023 slaví 40. výročí svého založení, byla jednou z prvních rakouských společností, která rozpoznala tržní potenciál východní Evropy a rozšířila svou působnost do sousedních zemí. V roce 1993 byla založena její první mezinárodní pobočka v Bratislavě a krátce poté v Praze. Za uplynulých 30 let si společnost cargo-partner vybudovala na těchto trzích silnou pozici, o čemž svědčí stálý růst obou společností, na němž mají zásluhu především její klienti, partneři a zaměstnanci.

V pátek 16. června se na Bratislavském hradě v Hradní restauraci sešlo přes 200 klientů ze Slovenska u příležitosti 30. výročí působení společnosti cargo-partner na Slovensku. Večer zahájil úvodním projevem Mag. Stefan Krauter, zakladatel společnosti cargo-partner a Tibor Majzún, jednatel cargo-partner na Slovensku. Po celý večer si hosté užívali krásný výhled z hradního kopce, výbornou kuchyni a o zábavu se postarali moderátoři večera Peter Šarkan Novák a Samo Tomeček s kapelou Milujem Slovensko. Tibor Majzún zavzpomínal na začátky i nedávné bouřlivé období. "Na Slovensku jsme začínali v pronajaté kanceláři s pouhými dvěma zaměstnanci. Dnes máme pobočky v Bratislavě, Dunajské Stredě, Žilině a Košicích, přes 200 zaměstnanců, provozujeme sklady o rozloze 25 600 m2 a náš loňský obrat přesáhl 140 milionů eur. Posledních několik let bylo pro naše odvětví novou výzvou, kterou se nám podařilo úspěšně překonat, a věřím, že i v budoucnu budeme našim klientům poskytovat úspěšná řešení jejich logistických problémů."

O necelý týden později, ve čtvrtek 22. června, se konala oslava v Praze. Více než 200 hostů z celé České republiky přijelo oslavit toto významné výročí do unikátních prostor Občanské plovárny na břehu Vltavy. Hosty přivítala dvojice českých herců Pavel Liška a Jan Révai a po úvodním projevu Jiřího Jelínka, jednatele cargo-partner v České republice, si užili příjemný večer s výborným jídlem, plavbou motorovým člunem a zábavou, o kterou se postarala kapela Prague Queen a mobilní kasino. "Oslava těchto tří desetiletí nám dává příležitost ohlédnout se zpět. Když jsme v roce 1993 začínali se
4 zaměstnanci, nepředpokládal jsem, že se nám za 30 let podaří vybudovat úspěšnou společnost s více než 160 zaměstnanci a pěti kancelářemi v Česku. Dnes jsme odborníky nejen na leteckou a námořní přepravu, ale díky našim skladům v Dobrovízi u Prahy a v Brně poskytujeme mimo jiné také specializovaná logistická řešení s regulovanou teplotou potravin." řekl Jiří Jelínek.

Dlouholeté zkušenosti společnosti cargo-partner v České republice a na Slovensku umožňují poskytovat komplexní řešení logistických potřeb svým klientům bez ohledu na rozsah nebo složitost požadavků.

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2022 dosáhla obratu přes 2,06 miliardy eur a v současné době zaměstnává více než 4000 zaměstnanců po celém světě.


Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist

cargo-partner ČR s.r.o.

Website | Trendletter

 

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz