Realitní společnost LEXXUS NORTON slaví 30 let, ke svému výročí přichází s výběrem těch nejzajímavějších pražských nemovitostí a developerských projektů. Seznamte se s jejich 30 za 30.

Patří mezi nejvýznamnější hráče na trhu s nemovitostmi a drží se motta „Za každým domovem vidíme příběh“. Realitní společnost LEXXUS NORTON slaví letos 30 let od svého založení a během těchto tří dekád našla nové bydlení pro dnes už desítky tisíc spokojených majitelů i nájemníků. 

Aby společnost LEXXUS NORTON připomněla, kolik úžasných nemovitostí se jí v Praze a jejím okolí za tu dobu podařilo objevit, upozorňuje na nové microsite „30 za 30“ na ty nejkrásnější a nejzajímavější rezidenční projekty a nemovitosti. Třicet pozoruhodných míst k bydlení vybraných za třicet let soustavné práce s realitami. Web tak mimo jiné mapuje fascinující proměnu Prahy.

Majoritní akcionář realitní kanceláře Ed Hughes působí v LEXXUS NORTON prakticky od počátku existence společnosti a k třicetiletému výročí říká: „Ačkoliv se zaměřujeme na hledání bydlení, žijeme ve vztazích.  Vztahy, které jsme s našimi klienty za poslední tři desetiletí vybudovali, jsou založeny na přátelství a důvěře.  Naším cílem je být pro naše klienty tím nejlepším partnerem, být diskrétní, profesionální a vždy spolehliví. Jsme velmi vděční za podporu, které se nám dostává od všech našich klientů a partnerů, a těšíme se, že všem budeme moci pomáhat hledat nové domovy a obchodní příležitosti i v budoucnu.“

V roce 2021 významně posílila akcionářskou strukturu investorka Simona Otavová: „Společnost LEXXUS NORTON se stala synonymem kvality, spolehlivosti a profesionality a věřím, že i do budoucna bude schopna nabídnout to nejlepší, co může poskytnout svým klientům. Díky svému jedinečnému přístupu a kvalitě služeb se proto stala jednou z nejlepších realitních kanceláří v Praze. Během posledních dvou let se nám podařilo akcelerovat transformaci společnosti v moderního a silného realitního partnera“, dodává k tomuto výročí akcionářka, Simona Otavová.

Web „30 za 30“ již v této chvíli běží. O výběr nemovitostí na něj se postarali ti nejpovolanější – agenti, kteří ve společnosti LEXXUS NORTON pracují mnoho let a trh tak mají dokonale zmapovaný. Výsledná třicítka je pestrou přehlídkou míst, která lze obdivovat díky jejich výjimečné architektuře, propracovaným interiérům, krásným výhledům anebo skvělé lokalitě. 

Web k výročí: 30za30.lexxusnorton.cz

LEXXUS NORTON

Jsme realitní kancelář zaměřující se na Prahu a blízké okolí. Už tři desetiletí sledujeme nejen trh s nemovitostmi, ale i trendy v bydlení, a tak jsme připraveni najít to pravé místo, které bude přesně odpovídat vašemu stylu a vkusu. Umíme pomoci také s prodejem nemovitosti a usnadnit celý jeho zdlouhavý proces. Specializujeme se zejména na rezidenční bydlení a novou výstavbu. Díky mnoha spokojeným klientům, ale také výborným vztahům s největšími pražskými developery, bankami a dalšími institucemi jsme si dokázali vybudovat dominantní postavení na českém trhu. Od roku 2018 jsme navíc ještě silnější. Tehdy se naším partnerem a poradcem stala mezinárodní společnost Savills, která patří k předním světovým realitním kancelářím s historií sahající až do roku 1855.

Kontakt
LEXXUS a.s.
Realitní kancelář - největší prodejce novostaveb v Praze
Panská 6
11000, Praha 1
Telefon: +420 221 111 999
E-mail: katerina.veckova@lexxus.cz
http://www.lexxus.czKontaktní manažer: Kateřina Vecková
Marketing manager
Email: pr@lexxus.cz
Telefon: +420 221 111 999

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz