Nový SuperWide monitor Philips s USB-C dokovací stanicí a 5MP webovou kamerou s potlačením šumu

Monitor Philips 45B1U6900C byl uveden na trh s cílem usnadnit pracovní postup a zefektivnit práci. Kombinuje dva stolní počítače v jednom.   

Philips 45B1U6900CH je vybaven velkou obrazovkou s úhlopříčkou 44,5 palce (113 cm) s rozlišením 5120 x 1440 a několika dalšími funkcemi, které jsou navrženy tak, aby napomáhaly profesionálům při multitaskingu, jako jsou: 5MP webová kamera, USB-C dokovací stanice s RJ45 , SuperWide obrazovka s poměrem stran 32:9 a zakřivený displej s pozorovacími úhly 178/178 stupňů.  

Zvýšení produktivity práce

Philips 45B1U6900CH se svou 44,5palcovou SuperWide obrazovkou s poměrem stran 32:9 hravě nahradí sestavu dvou monitorů a umožní tak profesionálům snadno otevřít více oken a mít extra širokou perspektivu při sledování video obsahu. VA displej monitoru se zakřivením 1500R navíc poskytuje široké pozorovací úhly 178/178 stupňů pro ostrý, vysoce kontrastní obraz a celkově více pohlcující zážitek. 

„Jsme velmi rádi, že můžeme oznámit uvedení Philips 45B1U6900CH na trh,“ řekla Xeni Bariaktari, vedoucí globálního marketingu monitorů a IT příslušenství Philips. „Velikost obrazovky a poměr stran 32:9, spolu s dalšími funkcemi, jako je dokovací stanice a webová kamera s potlačením hluku, z tohoto monitoru dělá ideální volbu pro ty, kteří mají od svého monitoru opravdu vysoká očekávání.“

5MP webová kamera pro lepší zážitek z videokonferencí

Kromě velké obrazovky monitoru Philips 45B1U6900CH je dalším klíčovým přínosem pro optimální produktivitu vyskakovací 5MP webová kamera. Monitor je optimalizován pro lepší zážitek z videa a je vybaven mikrofonem s potlačením šumu a vestavěnou 5MP webovou kamerou pro vysoce kvalitní schůzky.

Kromě lepšího zážitku nabízí vyskakovací 5MP webová kamera také individuální produktivitu s Windows Hello™; pokročilé senzory pro rozpoznání obličeje během několika sekund přihlásí každého uživatele do všech jeho účtů Windows.

Další funkce monitoru Philips 45B1U6900CH

Další důležitou funkcí, kterou je třeba zmínit, pro zlepšení vašeho pracovního prostoru, je USB-C dokovací stanice s RJ45. S tímto dokovacím systémem se mohou profesionálové připojit k síti pomocí RJ45, napájet připojené zařízení, zažít video s vysokým rozlišením a připojit externí zařízení pro vysokorychlostní přenos dat.

Kromě USB-C dokovací stanice má Philips 45B1U6900CH také mnoho dalších funkcí, které mohou profesionálům pomoci dokončit jejich každodenní úkoly. Mezi ně patří mimo jiné: certifikace VESA Display HDR 400, vysoce kvalitní barvy na obrazovce, háček na sluchátka pro snadné uložení a integrovaný KVM přepínač pro ovládání dvou počítačů připojených ke stejnému monitoru. Nemluvě o tom, že certifikace TUV Rheinland Eyesafe RPF 50 monitoru zajišťuje ochranu před únavou očí způsobenou modrým světlem díky filtru modrého světla na displeji.

Dostupnost Philips 45B1U6900CH

Pro profesionály, kteří chtějí zvýšit produktivitu pracovních postupů je monitor Philips 45B1U6900CH ideální volbou.

Monitor je možné zakoupit již dnes za doporučenou cenu 27 846 Kč (1189 Eur).

 

 


O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amsterdamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. https://mmdmonitors.com/

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz