Nový 4K displej Philips s ultra vysokým jasem pro vnitřní a částečně venkovní prostředí

Nová, štíhlá řada displejů Philips High Bright 4000 od Philips Professional Display Solutions (PPDS) přináší všestrannost a spolehlivost nové úrovně, přičemž tyto nejnovější Digital Signage displeje jsou schopné inteligentně se přizpůsobit pro dokonalý provoz 24/7 v jakýchkoliv světelných podmínkách.

 

PPDS oznámila velmi očekávané uvedení své nové, tenké řady Philips High Bright 4000, která přináší nekompromisní čistotu obrazu a výkon do jakéhokoli vnitřního nebo polovenkovního prostředí, včetně náročných a vysoce osvětlených prostor.

 

Tato nejnovější evoluce nejprodávanější řady Philips High Bright, přináší ještě větší úroveň výběru, flexibility a příležitostí pro firmy, které chtějí svým Digital Signage zobrazovačem udělat velký dojem při komunikaci s partnery, přičemž řada 4000 zaručuje bohatý a spolehlivý nepřetržitý vysoce jasný zážitek ze sledování.

 

Nové modely jsou navrženy pro obsah, který vyžaduje, aby byl vždy vidět, a jsou vybaveny nejnovějšími hardwarovými a softwarovými funkcemi a inovacemi od PPDS, včetně pokročilého vysokého jasu 2500 cd/m2 (55”) a 3000 cd/m2 (75”).

 

Nová řada High Bright 4000 umožňuje montáž na výšku i na šířku a je ideální pro instalace v prostředích, nebo blízko nich, vystavených neustále se měnícím podmínkám okolního osvětlení, včetně blízkosti nebo za skleněným průčelím.

 

Maximální viditelnost

 

Řada Philips High Bright 4000 pohodlně zvládá jakékoli světelné podmínky, kterým je vystavena – včetně přímého slunečního světla – a umožní tak zobrazení a užívání obsahu tak, jak bylo zamýšleno, ve dne i v noci. Tato řada dispIejů je proto ideální pro výkladní skříně a veřejné informační plochy.

 

Nová řada 4000, která doplňuje a rozšiřuje řadu Philips High Bright H-Line na pět produktů, je k dispozici v 55” (55BDL4002H/00) a UHD 75” (75BDL4003H/00) modelových variantách se zcela novým super tenkým designem. Dispelje jsou nyní až o 34 mm tenčí než tomu bylo u předchozích modelů H-Line, zatímco 17,5 mm (55”) a 18,8 mm (75”) rámeček zajišťuje úhledné a stylové prezentace a mimořádný zážitek ze sledování.

 

Ať už komunikujete uvnitř nebo přitahujete pohledy lidí na druhé straně ulice, tato nejnovější řada Philips High Bright je dokonalým doplňkem a rozšířením řešení Philips Digital Signage v rámci portfolia PPDS.

 

Sluneční svit je jednou z největších přirozených výzev pro oblast Digital Signage, a protože firmy chtějí rozšířit a řídit svou komunikaci, ať už ve výloze obchodu nebo při poskytování nejnovějších cestovních informací na letišti, je nezbytné mít možnost doručit informace k zákazníkům tím nejjasnějším a nejefektivnějším způsobem. S řadou Philips High Bright 400 je toto splněno.

 

 

Informovat, bavit, inspirovat

 

Nová řada Philips High Bright 4000 může být poháněna systémem Android SoC prostřednictvím volitelného modulu CRD50, což přináší výhody a možnosti výkonného stroje.

Řada 4000 , která byla vyvinuta a ovlivněna pomocí rozsáhlé zpětné vazby od stávajících zákazníků a vážených členů Global Partner Alliance po celém světě, je dodávána s rozsáhlými funkcemi pro bezproblémové nastavení a provoz.

 

V rámci tohoto důležitého upgradu jsou tyto nové displeje vybaveny dvěma dalšími inteligentními senzory tepelného managementu integrovanými do úzkého rámečku, což umožňuje inteligentně regulovat a monitorovat teploty každého displeje za všech okolností při zachování ideálních provozních podmínek a výkonu.

 

Řada Philips High-Bright také splňuje požadavky v oblasti udržitelnosti - pomáhá zákazníkům snížit spotřebu energie a prodlužuje životní cyklus produktu. Díky vestavěným světelným senzorům se úrovně jasu automaticky přizpůsobí měnícím se podmínkám dne pro konzistentní zážitek ze sledování a zároveň pomohou snížit provozní náklady a prodloužit životnost produktu pro zvýšení návratnosti investic a snížení likvidace WEEE. Řada je balena a odesílána v recyklovaných obalech, včetně zmenšených hnědých krabic, potištěných pouze jednobarevným inkoustem na sójové bázi.  Odstraněny jsou i plastové sáčky na příslušenství.

 

Máte to pod kontrolou

 

Řada je kompatibilní s PPDS Wave – evoluční cloudovou platformou, která odemyká výkon, všestrannost a inteligenci uvnitř profesionálních displejů Philips. Při použití spolu s volitelným modulem CRD50 mohou zákazníci využít plný potenciál svých displejů Philips High Bright s jednoduchou správou a monitorováním. Navíc mají k dispozici pokročilé plánování a tvorbu obsahu (jako jsou marketingové kampaně a ad hoc propagace), prostřednictvím intuitivního a snadno použitelného rozhraní. Ať už jde o změny v maloobchodní propagaci, vzrušující novou výstavu v muzeu nebo galerii nebo jednoduchou, ale zásadní aktualizaci služeb v místním dopravním uzlu, obsah lze vytvořit a zobrazit okamžitě.

 

Když selhání nepřichází v úvahu

 

Pro případ, kdy selhání prostě nepřichází v úvahu a spolehlivost je prvořadá, displeje řady Philips High Bright 4000 jsou také vybaveny technologií PPDS FailOver, která zajišťuje, že profesionální displeje Philips nikdy nezůstanou prázdné a automaticky přepínají mezi primárními a sekundárními vstupy, aby bylo zajištěno, že obsah bude přehráván i nadále, pokud dojde k výpadku primárního zdroje.

 

 

 

Více informací o profesionálních displejích Philips najdete zde: https://www.philips.cz/p-m-pr/professional-displays

nebo zde: https://www.ppds.com/

Informace o systému ArtemisOne najdete zde: https://artemisone.eu/

 

 

 

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

 

 

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz