Inovativní značka Evnia uvádí na trh nový monitor se všemi zvonky a píšťalkami

Díky tomuto novému monitoru bude realita vypadat jako hra. Inovace dorazily do herního světa a spolu s nimi i značka Philips Evnia, jejímž účelem je vytvořit hravé, inovativní a přívětivé prostředí v herním průmyslu. Philips Evnia iniciuje pozitivní změnu prostřednictvím svého poselství a stejně tak vytvoří pozitivní změnu se svým novým monitorem Philips Evnia 42M2N8900.

Představujeme Philips Evnia 42M2N8900

            A pozitivní změna není vše, co Evnia přináší na stůl. Nový monitor je součástí řady Evnia 8000, nejvyšší kvality produktů, které Evnia poskytuje. S touto novou řadou přichází bezkonkurenční funkce pro kompletní herní zážitek. Mezi tyto funkce patří mimo jiné: skutečný 10bitový displej pro jemnější barevné přechody, OLED displej pro výrazný kontrast, 138 Hz obnovovací frekvence pro rychlé obnovení stránky, 0,1 ms GTG pro rychlou odezvu, DTS pro vylepšený zvuk a rozlišení UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) pro přesné zobrazení. Kromě toho se nový monitor může pochlubit ze čtyř stran tenkým rámečkem, 42” obrazovkou, KVM přepínačem pro správu sestav se dvěma počítači, portem USB-C a výškově nastavitelným stojanem (HAS) pro všestranný uživatelský zážitek.

Podsvícení Ambiglow, které je charakteristickým znakem monitorů Evnia řady 8000 a je exkluzivní pro značku Evnia, nechybí ani u Philips Evnia 42M2N8900. Nicméně tři hlavní funkce, díky nimž Philips Evnia 42M2N8900 vyniká, jsou obnovovací frekvence 138 Hz, nízké vstupní zpoždění a OLED. Tyto funkce umožňují plynulý herní zážitek a živé snímky.

„Jsem nadšená, že mohu oznámit uvedení nového modelu Philips Evnia. Doufáme, že vás tento produkt ohromí barvou,“ řekla Xeni Bairaktari, vedoucí globálního marketingu monitorů a IT příslušenství Philips. „Spolu s neuvěřitelnou herní rychlostí má tento produkt bezkonkurenční snímky. S novou technologií OLED mohou hráči zažít herní svět plný jasných barev a působivého kontrastu.“

Hraní za hranicemi inovací

Vzhledem k tomu, že jedním z cílů Philips Evnia pro řadu Evnia 8000 je ‚hraní za hranicemi inovací‘, tak hraní na OLED tomu odpovídá. Je inovativní a dynamické. Philips Evnia 42M2N8900 přináší větší obrazovku, jasnější barvy, rychlejší hru a exkluzivní funkci Ambiglow od Philips Evnia.

S ohledem na všechny tyto funkce a elegantní design tohoto nového monitoru Philips Evnia doufá, že přinese na stůl něco nového a možná i o něco obsáhlejšího.

Dostupnost Philips Evnia 42M2N8900

           Monitor Philips Evnia 42M2N8900 je v prodeji od února 2023 za cenu 40 300 Kč (1699 Eur). Příslušenství vytvořené speciálně pro vylepšení schopností monitorů Evnia bude k dispozici po červnu 2023.

 

Více informací o produktové řadě Philips Evnia:

 https://www.evnia.philips/uk-en

 

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amsterdamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

 

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz