Všestranná řešení pro profesionály AOC uvádí na trh výkonnou řadu podnikových monitorů P3 s USB-C dokovací stanicí, řetězením a vestavěnými 2MP nebo 5MP webovými kamerami

Specialista na displeje AOC oznamuje profesionální řadu P3 se sedmi novými monitory ve třech různých velikostech (24″/60,4 cm 24P3CW, 24P3CV a 24P3QW), 27″/68,6 cm Q27P3CW, Q27P3CV a Q27P3QW, a 34″/86,4 cm ultraširokoúhlý CU34P3CV). Ze tří stran bezrámové, poutavé a živé panely IPS nebo VA nabízejí 178°/178° široké pozorovací úhly pro zvýšený komfort sledování při práci na textech, tabulkách, kódování, grafice, online a podobně. Zatímco jejich ergonomické stojany dotváří pohodlné pracovní prostředí, 4portové rozbočovače USB 3.2 u všech modelů poskytují další všestrannost v jakémkoli obchodním prostředí.

 

V čem však tyto monitory vynikají jsou jejich vestavěné 2MP nebo 5MP webové kamery s podporou funkce Windows Hello™, která uživatelům umožňuje okamžité přihlášení ke svým relacím. Dále pak mají výstup DisplayPort pro vytvoření čistých a elegantních sestav s více monitory a vestavěnou dokovací stanici USB-C pro transformaci pracovního prostředí založeného na notebooku na produktivní prostředí založeném na stolním počítači, pouze pomocí jediného kabelu. Všechny nové modely P3 jsou dodávány v udržitelných papírových polštářových obalech a jsou certifikovány podle nejnovějších ekologických předpisů, jako jsou EPA, EnergyStar 8, TCO 9.0 a EPEAT.

Tyto nejnovější modely P3 se dodávají ve třech hlavních kategoriích s technologiemi pro budoucnost:

USB-C, která nabízí vstup RJ-45 pro směrování síťového připojení přes USB-C, 65W USB Power Delivery pro nabíjení a napájení notebooků a sdílení displeje. Dále jsou vybaveny výstupem DisplayPort pro snadné vytváření sestav s více monitory bez nepořádku na pracovním stole. Ultraširokoúhlý CU34P3CV se namísto výstupu DP může pochlubit vestavěným přepínačem KVM pro ovládání dvou počítačů pomocí jediného nastavení klávesnice-myš-monitor. Multimediální zážitek doplňují duální 2W reproduktory.

 

Vidět a být viděn

V dnešním světě plném online schůzek a videohovorů využívají cenově dostupné modely QW, 24P3QW (23,8″ s Full HD IPS panelem) a Q27P3QW (27″ s QHD IPS panelem), vyskakovací webovou kameru Full HD 2 MP s podporou Windows Hello™ a 2x 5W reproduktory. Technologie rozpoznávání obličeje Windows Hello umožňuje uživatelům odemknout jejich relace Windows pouhým pohledem na webovou kameru, čímž se zvyšuje bezpečnost a použitelnost. Oba modely se perfektně hodí pro nasazení s pevnými stolními počítači, kde mohou videokonference zabírat obrovský kus každodenní rutiny.

 

Modely CV bez vestavěné webové kamery, 24P3CV (23,8″ s Full HD IPS panelem), Q27P3CV (27″ s QHD IPS panelem) a CU34P3CV (34″ s UW-QHD VA panelem), se dokonale hodí k použití ve flexibilních kancelářích a sdílených pracovních prostorech. Kromě běžnějších vstupů HDMI a DisplayPort jsou tyto modely vybaveny i vstupem USB-C. Díky vestavěnému rozbočovači USB 3.2 Gen 1 se 4 porty mohou uživatelé při připojení svého notebooku pomocí jediného kabelu USB-C využít následující výhody:

 

Namísto výstupu DisplayPort umožňuje ultraširokoúhlý CU34P3CV uživatelům ovládat více počítačů nebo několik periferních zařízení pomocí integrovaného přepínače KVM.

 

Ve flexibilnějším pracovním prostředí si mohou profesionálové vzít své pracovní notebooky v některé dny do domácí kanceláře a pracovat z domova. Tento druh flexibilní práce vyžaduje rychlý a snadný přechod z nastavení notebooku na stolní počítač a zároveň vyžaduje vysoce kvalitní webovou kameru pro online schůzky v kanceláři i doma. Přesně pro tento účel nabízejí modely CW s USB-C dokovací stanicí a vestavěnou 5MP webovou kamerou nejucelenější balíček funkcí řady P3. Modely 24P3CW (23,8″ s Full HD IPS panelem) a Q27P3CW (27″ s QHD IPS panelem) jsou vybaveny QHD 5MP webovými kamerami a 2x 5W reproduktory, navíc nabízejí řešení s jediným kabelem přes USB-C pro současné připojení notebooku a periferií k monitoru. Pokud je navíc k výstupu DisplayPort monitoru připojen další monitor, lze realizovat plnohodnotnou sestavu s více monitory, která nevyžaduje žádný další kabel, protože signál displeje je z notebooku směrován přes USB-C a výstup DisplayPort monitoru do sekundárního monitoru. Transformace malého stísněného pracovního prostoru založeného na notebooku na produktivní velký pracovní prostor stolního počítače je nyní na dosah pomocí jediného kabelu.

 

 

Nadčasový a elegantní design

Design elegantní řady P3 je udržován v čistotě a hodí se do každé domácí kanceláře nebo obchodního prostředí. Jeho kompaktní základna se vyznačuje prémiovým vzhledem a úzké rámečky na třech stranách zajišťují téměř bezproblémové sestavení více monitorů pro elegantní vzhled v moderních kancelářích. Ke snížení nepořádku na pracovním stole nabízí stojan otvor pro vedení kabelů, navíc je nastavitelný na výšku (150 mm) a disponuje 180° plnou rotací, náklonem a možností otočení orientace obrazu o 90° (kromě ultraširokoúhlého CU34P3CV). Je tak zajištěn ergonomický a pohodlný uživatelský zážitek během dlouhé pracovní doby.

 

Kombinace konektivity a pohodlí

AOC CU34P3CV vše posouvá ještě o stupeň výš svým zakřiveným VA panelem 1500R a různými možnostmi připojení. Vzhledem k velké ultraširokoúhlé zobrazovací ploše, díky které není potřeba sestavovat více monitorů vedle sebe, je výstup DisplayPort odstraněn a místo toho CU34P3CV nabízí přepínač KVM a také možnosti Picture-in-Picture a Picture-by-Picture pro zvýšení produktivity s více zdroji.

 

Pomocí přepínače KVM lze k monitoru současně připojit dva zdroje, a když je k rozbočovači USB monitoru připojena také sada klávesnice/myš, uživatelé si mohou z monitoru vybrat, zda chtějí ovládat počítač připojený přes USB-C nebo počítač připojený přes USB upstream port. Pro profesionály pracující s notebookem a stolním počítačem zároveň představuje tato funkce elegantní a chytré řešení, jak využít dva počítače najednou.

 

Díky ultraširokoúhlému poměru stran (21:9) a vysokému rozlišení (3440 x 1440), ve spojení s vyšší obnovovací frekvencí (100 Hz) a vyšším kontrastem (3000:1), je CU34P3CV také skvělým kandidátem pro sledování filmů nebo hraní mimo pracovní dobu. Zatímco 24P3CV a Q27P3CV nabízejí duální 2W reproduktory, CU34P3CV má 5W reproduktory pro ještě lepší multimediální zážitek.

 

Všechny modely využívají technologii FlickerFree a také režim LowBlue a nabízejí ergonomické stojany nebo možnosti upevnění pomocí VESA. Vše pro maximální pohodu a ochranu zdraví uživatelů ve dne i v noci.

 

Monitory AOC 24P3CW, Q27P3CW, 24P3CV, Q27P3CV, CU34P3CV, 24P3QW a Q27P3QW budou dostupné od února 2023 za tyto doporučené ceny:

 

24P3CW: 8018 Kč (329 Eur)

Q27P3CW: 10 700 Kč (439 Eur)

24P3CV: 7043 Kč (289 Eur)       

Q27P3CV: 10 212 Kč (419 Eur)

CU34P3CV: 13 380 Kč (549 Eur)

24P3QW: 6556 Kč (269 Eur)  

Q27P3QW: 8 993 Kč (369 Eur)

 

                                            

 

O společnosti AOC

Společnost AOC, která byla založena v roce 1967, je přední světovou značkou v oblasti monitorů a IT příslušenství a dceřinou společností TPV Technology Limited, největšího výrobce LCD na světě. Komplexní portfolio AOC nabízí perfektní monitor pro každou potřebu, ať už pracovní nebo osobní. Monitory AOC nabízejí vynikající zážitek ze sledování zabalený do vynikajících designů.

 

Sub-značka AOC, AGON by AOC, nabízí jedno z nejsilnějších portfolií vysoce výkonných herních monitorů na světě a kompletní ekosystém herního příslušenství seskupeného do tří kategorií: AOC GAMING pro běžné hráče, AGON pro soutěžní hráče a AGON PRO určenou pro nadšence do esportů a profesionální esportovce. Od roku 2020 je AGON by AOC jednou z předních značek v oboru herních monitorů a nejlepší volbou hráčů z celého světa.

Další informace najdete na oficiálních stránkách AGON by AOC nebo sledujte AGON by AOC na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz