PPDS uvádí na trh dosud nejvýkonnější LED panely s přímým pohledem a rozšiřuje řadu Philips L-Line 7000

Philips Professional Display Solutions (PPDS) rozšiřuje svou produktovou řadu DV LED Philips L-Line 7000 s rozlišením 4K o nové modely, které nabízejí vysoký jas 3500 nitů, extrémní úsporu energie a prediktivní údržbu. Jedná se o dosud energeticky nejúčinnější a cenově nejefektivnější řešení, které nabízí bezkonkurenční kvalitu a neomezené kreativní možnosti při instalacích videostěn jakéhokoli tvaru, velikosti nebo umístění. Uplatnění najdou v maloobchodě nebo na veřejných místech.

 

Nejnovější modely BDL7424L Philips L-Line, které jsou k dispozici ve velikostních variantách 22”, 31” a 41”,  jsou navrženy pro nepřetržitý provoz s jasem až 3 500 nitů. Jedná se o dosud nejvýkonnější modely od PPDS, zaručující úžasně čistý obraz. Obraz na displeji s rozlišením 4K je viditelný a čitelný (do nejmenších detailů) i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách, včetně přímého slunečního světla za sklem, jako jsou výkladní skříně.

 

Dokonalost díky přesnosti

Nové přírůstky (22BDL7424L, 31BDL7424L, 41BDL7424L) doplňují stávající řadu Philips L-Line 7000 – poprvé představenou v roce 2020 – jsou vybaveny tak, aby splnily i ty nejambicióznější a nejnáročnější návrhy videostěn, které jsou vhodné pro instalace jakéhokoli tvaru nebo velikosti, ať už se jedná o pouhých několik panelů nebo více než 1 000.

 

LED panely Philips řady L-Line 7000 využívají výhod patentovaných snadno montovatelných držáků společnosti PPDS pro rychlou a snadnou instalaci a dodávají se s výškou 25 cm a výběrem šířky 50 cm, 75 cm a 100 cm. Každý panel je k dispozici se standardními plochými nebo se šikmými zkosenými rohy (pro tvarování do L a zakřivení 90-180 stupňů) a v konvexních i konkávních formátech pro zakřivené designy, přičemž zákazníci je mohou kombinovat podle svých představ.

 

Prediktivní údržba

Řada Philips L-Line 7000 zajišťuje optimální výkon a těží z pokročilého online a offline softwaru Active Health Monitoring, z dílny PPDS, který poskytuje inteligentní zpětnou vazbu v reálném čase o všech identifikovaných nebo předpokládaných poruchách, které pravděpodobně ovlivní výkon, a lze je okamžitě řešit nebo, pokud je to možné, dříve, než k nim dojde. Nezbytnost pro majitele displejů s mnoha geografickými polohami, s upozorněními schopnými zobrazit přesnou položku a polohu selhání (až na jeden pixel).

 

Dynamická úspora energie

S ohledem na udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí je řada Philips L-Line 7000 vybavena technologií PPDS „Dynamic Power Saving“, která ve srovnání s jinými srovnatelnými modely na trhu minimalizuje spotřebu energie až o 20 procent, aniž by došlo ke snížení kvality nebo výkonu. To nejen snižuje dopad na životní prostředí, ale může také snížit provozní náklady a snížit celkové náklady na vlastnictví.

 

Pro dokonalou prezentaci jsou všechny jednotky dodávány s vestavěnou kabeláží, která udržuje napájecí a datové kabely uklizené, zatímco vitríny jsou propojeny jak pro napájení, tak pro data, aby se minimalizoval nepořádek a urychlila se instalace. Každý displej je před expedicí zkalibrován v továrně PPDS, což znamená, že není potřeba další kalibrace na místě, což výrazně zkracuje dobu instalace a nepohodlí pro koncového uživatele.

 

 

Více informací o profesionálních displejích Philips najdete zde: https://www.philips.cz/p-m-pr/professional-displays

nebo zde: https://www.ppds.com/

Informace o systému ArtemisOne najdete zde: https://artemisone.eu/

 

 

 

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

 

 

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz