cargo-partner oslavuje 25 let v Chorvatsku

Mezinárodní poskytovatel přepravy a info-logistiky uspořádal akci pro klienty, aby si připomněl své 25. výročí působení v zemi a oficiálně oslavil otevření iLogistics Centra Záhřeb, které zahájilo svou činnost na jaře. Místní pobočka, která zahájila svou činnost v roce 1996, se vypracovala na jednoho z předních poskytovatelů dopravy a logistiky v zemi.

Ve čtvrtek 17. listopadu oslavila společnost cargo-partner své 25. výročí v Chorvatsku s přibližně 300 hosty v Riverside Clubu v Záhřebu. Po otevření iLogistics Centra Záhřeb začátkem letošního roku využil cargo-partner této příležitosti, aby se ohlédl za uplynulým čtvrtstoletím a oslavil úspěch společnosti spolu s jejími nejváženějšími zákazníky a partnery.

Společnost cargo-partner zahájila svou činnost v Chorvatsku v roce 1996 jako šestá země v rámci skupiny cargo-partner. Společnost začala s týmem pěti zaměstnanců v Záhřebu se zaměřením na leteckou a námořní přepravu. Od té doby cargo-partner neustále rozvíjí své portfolio služeb a své působení v regionu, čímž si pevně vybudoval pozici jednoho z předních poskytovatelů logistiky v Chorvatsku. Místní pobočka dnes nabízí celou škálu služeb letecké, námořní, silniční přepravy a skladování, přičemž v současnosti má více než 100 zaměstnanců v pěti městech.

Zoran Starcevic, jednatel cargo-partner v Chorvatsku, vyjádřil svou vděčnost zákazníkům, zaměstnancům a partnerům společnosti v zemi: „Posledních několik let nám opět ukázalo, jak důležité je flexibilně reagovat na nové výzvy a mít partnery, na které se můžete spolehnout v každé situaci . Jménem celého našeho cargo-partner týmu bych chtěl poděkovat našim ctěným zákazníkům za jejich důvěru a loajalitu v uplynulých 25 letech. Náš úspěch by nebyl možný bez našich zaměstnanců, kteří neváhají činit kroky navíc, aby překonali očekávání našich zákazníků. Budeme i nadále následovat naši vášeň pro dokonalost, úzce spolupracovat s našimi vybranými partnery a dopravci, abychom doručili ta nejlepší a nejflexibilnější řešení pro jakékoli výzvy, které jsou před námi.“

Stefan Krauter, CEO cargo-partner, zdůraznil význam Chorvatska v globální síti cargo-partner: „Od začátku bylo jasné, že Chorvatsko bude hrát klíčovou roli v našich plánech expanze. Strategicky umístěná země na pobřeží Jaderského moře je ideální vstupní branou do jihovýchodní Evropy. Naše nové iLogistics Centrum Záhřeb bude sloužit jako regionální distribuční centrum pro námořní nákladní dopravu z Asie přes Rijeku. Blízkost letiště v Záhřebu a napojení na všechny hlavní dálnice nám zároveň umožní dosáhnout ještě rychlejší tranzitní časy v našich řešeních letecké a silniční přepravy. Jsem si jist, že budeme pokračovat v této růstové trajektorii a těším se, že uvidíme, co přinese dalších 25 let pro cargo-partner v Chorvatsku.

Nedávno otevřené iLogistics Centrum Záhřeb představuje významný milník v historii společnosti cargo-partner v Chorvatsku. Moderní logistické zařízení poskytuje 17 500 m² skladových prostor. Kromě dlouhodobého a krátkodobého skladování nabízí místní tým širokou škálu služeb s přidanou hodnotou a řešení silniční přepravy po celé Evropě. Rychlý tranzit zajišťuje vyhrazený celní sklad a komplexní celní služby pro importní a exportní zásilky. Spolu se skladem v Jankomiru nyní cargo-partner nabízí v oblasti Záhřebu celkem 21 500 m² skladových prostor.


O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2021 obrat dosáhl 1.8 miliard eur a na jejím úspěchu se podílelo 4000 zaměstnanců.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist

cargo-partner ČR s.r.o.

Aviatická 1048/12

161 00, Praha 6

Tel.: +420 235 002 626

E-mail: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Website | Trendletter

 

 

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz