Dorazil nový náklad pro hardcore hráče AGON by AOC uvádí na trh vysoce výkonnou herní myš AGM600

AGON by AOC – jedna z předních značek v oblasti herních monitorů[1] a IT příslušenství – uvádí na trh herní myš AGON AGM600, určenou zejména pro nadšence do esportů a hardcore hráče FPS a akčních titulů. Díky ergonomickému a pohodlnému designu s texturovanou opěrkou pro palec a přilnavým povrchem, 10 přizpůsobitelným tlačítkům a integraci RGB, bude AGM600 kýženým kouskem do sady každého hardcore hráče, který svého protivníka nalezne vždy s vysokou přesností. Myš AGM600 je certifikována na technologii NVIDIA Reflex, takže nabízí maximální odezvu a nízkou latenci.

 

Vysoká přesnost

Hráči považují myš za svůj primární nástroj k poražení svých soupeřů v soutěži. Jejich ideální myš musí vydržet drsné podmínky a splňovat složité požadavky. Dobrá myš pro hráče esportů je podobná meči paladina. Měla by být ergonomická, odolná, přesná a všestranná pro každou příležitost.

 

Nová drátová herní myš AGON AGM600 je vybavena známým a osvědčeným snímačem – Pixart PMW3389 – podporujícím vynikající rozlišení 16 000 bodů na palec, zrychlení 50 g a přesnost sledování 400 palců za sekundu. Tento špičkový senzor je rozhodující pro přesný a rychlý pohyb na stole/podložce pod myš bez přerušení nebo poruchy. S frekvencí dotazování 1 ms/1000 Hz je spojení mezi myší a hrou co nejplynulejší. AGM600 je vybavena výjimečně odolnými spínači Kailh, které vystačí na 80 milionů kliknutí, a kovovým rolovacím kolečkem.

Díky svému ergonomicky klenutému tvaru podporuje AGM600 typy úchopu „dlaň“ nebo „dráp“ pro použití pravou rukou. Matná UV povrchová úprava šetrná k pokožce zajišťuje pohodlný pocit na ruce uživatele, zatímco boční panely s dvojitým vstřikováním silikonu zajišťují bezpečné uchopení, aby se zabránilo vyklouznutí myši z ruky hráče během dlouhých herních maratonů za horkých letních nocí. Teflonové podložky na spodní straně myši AGM600 zajišťují, že je snadno ovladatelná na různých typech podložek pod myš nebo povrchů. Jako lehká, ale přitom odolná, myš váží AGM600 ~115 g (bez kabelu), což je ideální hmotnost pro snadné klouzání a zachování přesnosti ve vysoce adrenalinových situacích. Myš je se svým 1,8 m opleteným kabelem, zajišťujícím zvýšenou odolnost, pevně připojena k počítači přes USB.

 

Myš AGM600 také získala certifikaci na technologii NVIDIA Reflex, která podtrhuje její nízkou latenci a odezvu. To také znamená, že když je připojena k monitoru, jako je AGON PRO AG254FG nebo AGON PRO AG274QG, pomocí nástroje NVIDIA Reflex Latency Analyzer, dokáže přesně zobrazit celkovou latenci systému pro každou komponentu. Hráči tak mohou identifikovat úzká hrdla ve svých systémech a mohou se tak ujistit, že soutěží s nejnižší možnou latencí.

 

Ukažte svůj vkus!

Myš AGM600 je vybavena celkem 10 přizpůsobitelnými tlačítky. Kromě odolných levých/pravých tlačítek je vybavena kovovým rolovacím kolečkem/tlačítkem a třemi bočními tlačítky (vpřed/vzad a tlačítko odstřelovače), která jsou snadno dostupná palcem. Kromě toho pod rolovacím kolečkem AGM600 jsou umístěna dvě tlačítka pro snadné zvýšení/snížení DPI, což je skvělá funkce, když uživatelé potřebují snížit DPI pro vyšší přesnost nebo zvýšit DPI, aby kurzorem snadno pokryli celý displej. V boji lze podržením vyhrazeného tlačítka pro odstřelování změnit DPI za běhu, což je ideální pro odstřelování v pixelech. Kromě toho má AGM600 dvě další tlačítka na boku levého tlačítka myši, která ve výchozím nastavení umožňují uživatelům upravovat hlasitost za chodu. Všech 10 tlačítek AGM600 je plně přizpůsobitelných.

 

Primární myš pro hráče by nebyla kompletní, kdyby ji nebylo možné individualizovat. AGM600 nabízí rozsáhlé přizpůsobení pomocí softwaru G-Menu. Komplexní „hub“ software G-Menu od AOC pro ovládání všech funkcí monitorů, klávesnic, náhlavních souprav, myší a dalšího příslušenství poskytuje úplnou kontrolu nad AGM600. AGM600 je na předním povrchu vybavena LED diodami Light FX RGB (osvětlují logo AGON a obepínají jeho spodní stranu), které lze synchronizovat s vybranými produkty AGON by AOC nebo AOC Gaming, což jim umožňuje jednotně dýchat/mrkat/mávat. Kontrolky RGB mohou také indikovat zvolené nastavení DPI.

 

AGM600 si může uložit do paměti dva profily, což zajišťuje, že esportovci mohou používat svá individuální nastavení na turnajích nebo esportových událostech, když jim není povoleno instalovat nebo používat software třetích stran, jako je G-Menu.

 

Herní myš AGON AGM600 bude dostupná od října 2022 za doporučenou koncovou cenu 1339 Kč (54,90 Eur).

 

Více informací zde.

 

 

O společnosti AOC

Společnost AOC, která byla založena v roce 1967, je přední světovou značkou v oblasti monitorů a IT příslušenství a dceřinou společností TPV Technology Limited, největšího výrobce LCD na světě. Komplexní portfolio AOC nabízí perfektní monitor pro každou potřebu, ať už pracovní nebo osobní. Monitory AOC nabízejí vynikající zážitek ze sledování zabalený do vynikajících designů.

 

Sub-značka AOC, AGON by AOC, nabízí jedno z nejsilnějších portfolií vysoce výkonných herních monitorů na světě a kompletní ekosystém herního příslušenství seskupeného do tří kategorií: AOC GAMING pro běžné hráče, AGON pro soutěžní hráče a AGON PRO určenou pro nadšence do esportů a profesionální esportovce. Od roku 2020 je AGON by AOC jednou z předních značek v oboru herních monitorů a nejlepší volbou hráčů z celého světa.

Další informace najdete na oficiálních stránkách AGON by AOC nebo sledujte AGON by AOC na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu

 

[1] IDC Quarterly Gaming Tracker - Gaming Monitor 2021 Q4

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz