Kde koupit perfektní dámskou přechodovou bundu? Poradíme vám

Přechodová bunda je skvělým kouskem, který se vyplatí mít vždy u sebe. Pro svou lehkost a skladnost se navíc vždy vejde do větší kabelky nebo batohu, a ušetří vám nošení těžkých kabátů v podpaží pokaždé, když se po cestě z práce potkáte se slunečními paprsky.

Praktický must-have kousek? Přechodová bunda

Přechodové bundy si pro začátek zaslouží blíže představit. Pokud takový pojem slyšíte poprvé, věřte, že si přechodovou bundu zamilujete. Jedná se totiž o lehký kousek oblečení, který oceníte zejména na jaře a na podzim. Znáte ty chvíle, kdy ráno vyrazíte v kabátu, který posléze nesete domů v podpaží? Právě proto je tu přechodová bunda. Díky ní se nebudete muset dále oblékat „na cibuli", a během dne ze sebe sundavat jednu vrstvu po druhé. Vystačíte si totiž s jednou stylovou a zároveň praktickou bundou. A kde takovou bundu sehnat? Z různých barev, stylů i střihů si vyberete na webu Bolf.cz, kde najdete nepřeberné množství (nejen) takových bund. Nejobvyklejší variantou je kratší prošívaná bunda, ale zvolit můžete i softshellovou bundu či dlouhý přechodový kabát. Na své si tak přijdete ať už vybíráte bundu na volný čas ke sportovnímu outfitu, nebo pokud v přechodové bundě budete vyrážet do práce. Dejte tomuto kousku šanci a uvidíte, že nebudete litovat! 
 

K čemu obléct přechodovou bundu a jak ji vybrat?

Klasická prošívaná přechodová bunda bude vypadat skvěle k džínám a k teniskám, a to ať už zvolíte jakoukoliv barevnou variantu. Pokud sháníte spíše univerzálnější kousek, který sladíte i se společenskými kalhotami nebo sukní, sáhněte po černé variantě této bundy. V té můžete vyrazit klidně i do divadla, kina nebo na pracovní schůzku. Elegantní outfity budou vypadat skvěle i s již zmíněným dlouhým kabátem. Dokonalým parťákem na běh nebo jiné venkovní sporty může být softshellová varianta přechodové bundy. Vybírejte tak zejména podle účelu, ke kterému chcete bundu využívat. Věřte, že tento kousek nezůstane na dně skříně – ba naopak si přechodovou bundu zamilujete pro její univerzálnosti a praktičnost. Jedná se přesně o tu součást outfitu, kterou se hodí mít vždy po ruce – v batohu, v kabelce nebo v kufru auta. A co víc – využijete ji snad celoročně. Zatímco v na podzim i na jaře téměř celodenně, přes léto si najde své využití třeba v některý z chladnějších večerů, který strávíte pod hvězdnou oblohou. 

Věříme, že přechodová bunda bude oblíbenou součástí vašeho šatníku. Díky její nadčasovosti se navíc nemusíte bát, že by vyšla z módy a další sezónu nebyla trendem. Takový kousek totiž může zdobit nejeden outfit, přičemž vám vždy poskytne tolik potřebné pohodlí i teplo. Už víte, která bude ta vaše? Sportovní softhellka, elegantní kabát v zemitém odstínu, nebo prošívaná bunda plná hravých barev, se kterou se v podzimní ani jarní přírodě určitě neztratíte? 

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz