Cenově dostupné 4K hraní je teď ještě lepší HDMI 2.1: AOC GAMING U28G2XU2

AGON by AOC – jedna z předních značek v oblasti herních monitorů[1] a IT příslušenství – představuje nový 28” (71 cm) herní monitor AOC GAMING U28G2XU2, nástupce současného U28G2XU. Díky bleskově rychlé obnovovací frekvenci 144 Hz a brilantní odezvě 1 ms GtG zasáhne U28G2XU2 mainstreamové i náročné hráče, ať už na PC nebo na konzolích.

 

Pro ty, kteří oceňují jak neuvěřitelně detailní obraz s ultra vysokým rozlišením, tak i vysoké obnovovací frekvence pro dosažení co nejplynulejšího herního zážitku prakticky bez duchů, kombinuje U28G2XU2 to nejlepší z obou světů. Přidejte k tomu certifikaci VESA DisplayHDR 400 pro dekódování a reprodukování obsahu HDR s poutavým obrazem a technologii Adaptive-Sync pro podporu implementace VRR (variabilní obnovovací frekvence) a zjistíte, že U28G2XU2 poskytuje ostrou a plynulou akci s poutavým obrazem, aniž by vykazoval artefakty, jako je trhání nebo zadrhávání.

 

Připraven na budoucnost

Vylepšený U28G2XU2 se dvěma porty HDMI 2.1 nahradí U28G2XU, první loňskou nabídku společnosti AOC kombinující rozlišení 4K a obnovovací frekvenci 144 Hz, zaměřenou především na PC publikum pomocí připojení DisplayPort k zobrazení 4K při 144 Hz.

 

Nová generace konzolí a zvyšující se dostupnost grafických karet nejnovější generace znamená, že konektivita HDMI 2.1 je nyní mezi herní komunitou všudypřítomná, což je skvělá zpráva! Technologie HDMI 2.1 nabízí mnohem větší šířku pásma než HDMI 2.0, což umožňuje přenášet signál 4K @ 144 Hz a vyšší.

 

AOC GAMING U28G2XU2 je vybaven dvěma porty HDMI 2.1 a dvěma porty DisplayPort 1.4, což znamená, že může přijímat 4 různé zdroje videa v rozlišení 4K při vysokých obnovovacích frekvencích. Díky zahrnutí režimů Picture-by-Picture a Picture-in-Picture lze dokonce zobrazit dva z těchto zdrojů současně.

 

Nyní U28G2XU2 podporuje Xbox Series S a Series X, stejně jako PlayStation 5 v celé své kráse: 120 Hz a 4K rozlišení s povoleným HDR a VRR. Porty HDMI 2.1 také podporují více, až 144 Hz a rozlišení 4K, pokud jsou například místo nových konzolí připojeny k novému GPU.

 

Nabitý funkcemi

Monitor je vybaven rychlým IPS panelem a nabízí široké pozorovací úhly 178/178°, široký barevný gamut pro bohaté a syté barvy, a vysokou přesnost barev. Špičkový jas 400 nitů zlepšuje viditelnost za jasných okolních světelných podmínek a jeho vysoký jas v HDR je také prokázán certifikací VESA DisplayHDR 400.

 

S ideální velikostí 28” a vynikající hustotou pixelů 157 ppi se U28G2XU2 také perfektně hodí na stůl uživatele v domácí kanceláři/nočního hráče. 4portový rozbočovač USB 3.2 umožňuje vysokorychlostní datové připojení k připojeným zařízením, jako jsou externí disky. U28G2XU2 je vybaven vysoce ergonomickým stojanem s možností nastavení výšky o 130 mm a velkým rozsahem náklonu, otáčení a možností otáčení o 90°, takže si snadno najde své místo v sestavě jakéhokoli uživatele. Hraní nebo práce na U28G2XU2 v noci je také pohodlná, díky vestavěnému režimu LowBlue a technologii FlickerFree.

 

Další možnosti přizpůsobení jsou ukryty v OSD monitoru. Najdete zde šest herních režimů a funkce jako Dial Point (překrytí nitkového kříže), Game Color (sytost barev) a Shadow Control, takže hráči mohou ze svých her vytěžit maximum a získat tak náskok před svými protivníky.

 

AOC GAMING U28G2XU2 bude dostupný od července 2022 za doporučenou koncovou cenu 20 639 Kč (799 Eur).

 

O společnosti AOC

Společnost AOC, která byla založena v roce 1967, je přední světovou značkou v oblasti monitorů a IT příslušenství a dceřinou společností TPV Technology Limited, největšího výrobce LCD na světě. Komplexní portfolio AOC nabízí perfektní monitor pro každou potřebu, ať už pracovní nebo osobní. Monitory AOC nabízejí vynikající zážitek ze sledování zabalený do vynikajících designů.

 

Sub-značka AOC, AGON by AOC, nabízí jedno z nejsilnějších portfolií vysoce výkonných herních monitorů na světě a kompletní ekosystém herního příslušenství seskupeného do tří kategorií: AOC GAMING pro běžné hráče, AGON pro soutěžní hráče a AGON PRO určenou pro nadšence do esportů a profesionální esportovce. Od roku 2020 je AGON by AOC jednou z předních značek v oboru herních monitorů a nejlepší volbou hráčů z celého světa.

Další informace najdete na oficiálních stránkách AGON by AOC nebo sledujte AGON by AOC na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu.For more information please refer to AGON by AOC's official website or follow AGON by AOC on Facebook, Twitter or Instagram

 

[1] IDC Quarterly Gaming Tracker - Gaming Monitor 2021 Q4

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz