Nová pobočka společnosti cargo-partner v Mexiku

Mezinárodní poskytovatel logistiky pokračuje v rozšiřování své globální sítě a otevřel novou pobočku v Mexico City, aby byl blíže tamním klientům a partnerům. Tým společnosti cargo‑partner v Mexiku nyní svým zákazníkům v této zemi nabízí kompletní portfolio služeb letecké, námořní a silniční přepravy, včetně řešení typu door-to-door z a do USA.

Díky přetrvávajícím logistickým omezením, nahromadění objednávek a zpoždění v globálních dodavatelských řetězcích stále více společností z celého světa hledá poskytovatele logistiky schopné nabídnout specializovanou lokální podporu. Aby společnost cargo-partner uspokojila potřeby některých svých klíčových zákazníků v Mexiku a zajistila rychlé a flexibilní služby, znovu rozšířila svou globální síť a otevřela plně funkční pobočku v Mexico City.

Tým společnosti cargo-partner v Mexico City nabízí komplexní portfolio služeb letecké, námořní a silniční přepravy včetně celního odbavení pro dovoz i vývoz. Společnost navíc plánuje zřídit místní emergency desk poskytující nepřetržitou dostupnost pro vysoce časově náročné zásilky.

Společnost založila své první zastoupení v Mexiku, ve městě Puebla, již v září 2021 formou agenturního zastoupení a kanceláře na podporu klíčových zákazníků, která sloužila jednomu z jejích důležitých zákazníků z automobilového průmyslu. Novou kanceláří v Mexico City nyní společnost cargo-partner rozšiřuje tuto lokální podporu na všechny své zákazníky, kteří v zemi působí.

Pan Luis Gomez, jednatel společnosti cargo-partner v Mexiku, vysvětluje motivaci, která k tomuto kroku vedla: „Po zřízení kanceláře ve městě Puebla pro jednoho z našich hlavních klientů jsme si brzy uvědomili, že chceme i na tomto trhu poskytovat stejně kvalitní a praktické služby také našim dalším zákazníkům. Vzhledem k velkému obchodnímu potenciálu Mexika coby 15. největší ekonomiky světa jsme se rozhodli otevřít plně funkční pobočku ve městě Mexico City, abychom byli blíže našim zákazníkům, poskytovatelům služeb a potenciálním zaměstnancům.“

Služba typu door-to-door do a z USA

Netřeba dodávat, že nová kancelář v Mexico City těží také ze stávající sítě společnosti cargo-partner v USA, jednom z největších obchodních partnerů Mexika. Tým společnosti cargo-partner v USA bude hrát zásadní roli při zajišťování vyzvednutí a doručení v logistice poslední míle, služeb next-flight-out a také urychlených kamionových zásilek pro časově náročné přepravy. Kromě toho společnost cargo‑partner i nadále úzce spolupracuje se svou sítí agentů a partnerů po celé Jižní Americe na dalším rozvoji svých služeb do a z Brazílie, Chile, Kolumbie, Ekvádoru, Kostariky, Panamy a dalších strategicky významných zemí v regionu.

Mezi nejvýznamnější obchodní partnery společnosti cargo-partner v Mexiku patří kromě Ameriky také Rakousko, Německo, Maďarsko, Itálie, Španělsko, Čína, Indie, Vietnam a Tchaj-wan. Dovoz a vývoz do a z Mexika se soustřeďuje především na automobilový, elektronický a ocelářský průmysl.

Společnost cargo-partner má v současné době na americkém kontinentu více než 100 zaměstnanců, sedm poboček v USA a zastoupení agentů v Brazílii, Chile a Mexiku. Společnost provozuje dva sklady, a to v Chicagu ve státě Illinois a v Clarksville ve státě Tennessee, každý se skladovou plochou o rozloze 14 000 m².


O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby
a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2021 obrat dosáhl 1.8 miliard eur a na jejím úspěchu se podílelo 3900 zaměstnanců.


Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist

cargo-partner ČR s.r.o.

E-mail: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Website | Trendletter

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz