Společnost cargo-partner pokračuje v rozšiřování své sítě skladů a portfolia služeb v Číně

V první polovině roku 2022 rozšířila společnost cargo-partner svou síť kanceláří a skladů
v Číně a zavedla nové služby železniční a silniční přepravy z Číny do Evropy a střední Asie. Týmy společnosti cargo-partner v Číně dále uskutečnily řadu zajímavých projektů – od přepravy nadrozměrných obráběcích strojů přes Kazachstán až po úspěšné zpracování velkých objemů e-shopových zásilek pro jeden z největších čínských nákupních festivalů.

Zastoupení společnosti cargo-partner v Číně setrvale roste již od otevření první zdejší pobočky v roce 2004. V lednu 2022 společnost rozšířila svou pobočku v Pekingu a otevřela nový sklad v Kchun-šanu v těsném sousedství Šanghaje, deset minut jízdy od rychlostní silnice Peking-Šanghaj. Pronájmem 5 300 m² skladových prostor směřuje společnost cargo-partner k dalšímu rozšíření své sítě smluvní logistiky a lepší obslužnosti kchun-šanského trhu s jeho silným elektronickým průmyslem, slibujícím značný potenciál.

Další sklad společnosti cargo-partner, tentokrát na jihu Číny, byl uveden do provozu v březnu. Skladiště v městském obvodu Jen-tchien v Šen-čenu nabízí kromě 3 400 m² skladovacích prostor také širokou škálu služeb s přidanou hodnotou a slouží také jako regionální distribuční centrum.
Na počátku června otevřela společnost cargo-partner také obchodní zastoupení v Macau, čímž doplnila svou síť v oblasti „širšího okolí zálivu“ (Greater Bay Area, GBA) a využila možností tohoto důležitého obchodního centra a překladiště.

Nová řešení vlakové a námořní přepravy z Číny do Evropy

V oblasti vlakové přepravy využívá společnost cargo-partner Střední koridor přes Kaspické a Černé moře, čímž obchází novou železniční Hedvábnou stezku. Náklady po této nové trase odesílá pravidelně každý týden a v brzké budoucnosti očekává zvýšení jejich objemu o dalších 30-50 %.
V nabídce společnosti cargo-partner se nachází také námořní přeprava z Číny do Koperu, Rijeky
a Terstu prostřednictvím služby „Adria Express“. Tato trasa zkracuje tranzitní časy do Evropy oproti tradičnímu transportu přes severoevropské přístavy o pět až osm dní.

Přeshraniční nákladní doprava z Číny do střední Asie

Na jaře 2022 spustila společnost cargo-partner také přeshraniční kamionovou přepravu z Číny do Střední Asie. Na pravidelných trasách z Číny do Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Tádžikistánu, Turkmenistánu a Uzbekistánu nabízí dodací lhůtu přibližně dva týdny. Toto přepravní řešení je samozřejmě vhodné také pro projektové náklady. Nejnovější mimořádný projekt společnosti
cargo-partner představoval transport nadrozměrných obráběcích strojů, které cestovaly v celkem 16 plošinových nákladních automobilech z Ta-lienu v severní Číně do uzbeckého Taškentu. Společnost cargo-partner zajistila kompletní přepravní služby s „dodáním do domu“ včetně upevnění a zajištění strojů před odjezdem z továrny v Ta-lienu, důkladného sledování přepravy, komunikace na obou stranách a koordinace celních procedur po celé trase z Číny přes Kazachstán do Uzbekistánu. Přeprava trvala celkem 14 dní.

Efektivní logistická podpora nákupní události „618 Shopping Festival“

Tým společnosti cargo-partner obsluhující sklad v Kchun-šanu poblíž Šanghaje stihl od svého založení úspěšně dokončit již několik velkých projektů. Jedním z nich byla spolupráce s dovozcem výrobků z ovesného mléka, který se zabývá online prodejem na hlavních čínských platformách elektronického obchodu. Tato společnost hledala logistickou podporu pro festival 618 – mimořádnou nákupní událost, která probíhá v polovině roku. Aby splnila náročné termíny zákazníka, společnost cargo-partner okamžitě zavedla standardní operační postup a jako posilu zaškolila šestnáct dočasných zaměstnanců. Skladový tým nakonec odbavil veškeré odchozí objednávky za pouhých 12 dní, a to včetně vychystání a zabalení 290 000 krabic mléka a označení 34 000 balení bez jediné chyby.

Společnost cargo-partner je v Číně zastoupena již 18 let. Aktuálně zaměstnává v 18 pobočkách
v pevninské Číně, Hongkongu a na Tchaj-wanu přes 500 zaměstnanců.

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby
a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2021 obrat dosáhl 1.8 miliard eur a na jejím úspěchu se podílelo 3900 zaměstnanců.


Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist

Tel.: +420 235 002 626

E-mail: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Website | Trendletter

 

 

 

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz