Společnost cargo-partner dále navyšuje skladovou kapacitu v Chorvatsku

Poskytovatel logistiky otevřel v Záhřebu nový sklad s 12 900 m² skladových prostor. Nově vybudovaný sklad se nachází 10 minut od letiště a je ideálně vybaven pro rychlou a efektivní distribuci do okolního regionu. Moderní zařízení poskytuje krátkodobé a dlouhodobé skladování, jakož i služby s přidanou hodnotou pro široké spektrum průmyslových odvětví.

Společnost cargo-partner pokračuje v dalším rozšiřování skladových prostor ve střední a východní Evropě a nedávno otevřel své zcela nové logistické centrum v Chorvatsku. Sklad se nachází v obchodní zóně Meridian 16 ve Velika Gorica, hned vedle dálnice A11 a 10 minut od letiště Franja Tuđmana.

Moderní logistické prostory disponují kapacitou 13 500 palet na skladové ploše 12 000 m²  plus 900 m² v mezipatře, kde místní tým cargo-partner poskytuje služby s přidanou hodnotou a e-fulfillment pro módní průmysl a další odvětví. Tento prostor je nyní k dispozici zákazníkům vedle stávajícího skladu v záhřebské čtvrti Jankomir o rozloze 4 000 m². Nový sklad slouží jako skladové a distribuční centrum pro různé druhy zboží včetně potravin, rychle se kazícího zboží, nápojů, zboží živočišného původu a léčiv.

Zoran Starcevic, Managing Director cargo-partner v Chorvatsku, vysvětluje: „COVID-19 zrychlil růst v sektoru e-commerce a způsobil dlouhodobé narušení dodavatelského řetězce, což vedlo k prudkému nárůstu poptávky po skladovacích prostorech. cargo-partner již mnoho let investuje do růstu svých globálních skladových kapacit, přičemž Chorvatsko je podstatnou součástí naší sítě ve střední a jihovýchodní Evropě. Nové prostory nám umožní ještě lépe využívat tento důležitý uzel a dále rozšiřovat naše portfolio logistických služeb.“

Kromě dlouhodobého a krátkodobého skladování, poskytuje místní tým služby silniční dopravy, včetně distribuce palet a balíků do zemí EU i mimo ni po celé jihovýchodní Evropě. S 22 nakládacími a vykládacími rampami a dodatečným vjezdovým přístupem je sklad dobře vybaven pro každodenní vyzvednutí a distribuci z a do okolního regionu. Rychlý tranzit zajišťuje vyhrazený celní sklad a celní deklarační služby pro importní a exportní zásilky. Tým cargo-partner v Záhřebu nabízí celou řadu služeb s přidanou hodnotou včetně přijetí zboží, balení, přebalování, vychystávání objednávek, vkládání dokumentů a kontroly kvality.

Logistické centrum disponuje HACCP a ISO certifikací a je vybaveno moderními protipožárními systémy, ochranou proti vloupání a bezpečnostními systémy, které zajišťují ideální skladovací podmínky pro citlivé až velmi hodnotné zboží. Regálový systém splňuje nejvyšší evropské normy pro zemětřesení (Eurocode 8).

Společnost cargo-partner působí v Chorvatsku od roku 1996 a dnes má více než 90 zaměstnanců na pěti místech v zemi, které pokrývají celé spektrum služeb letecké, námořní, silniční přepravy a logistiky. Spojením svých dvou skladů společnost nyní nabízí celkem 16 900 m² skladových prostor v oblasti Záhřebu.

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2021 obrat dosáhl 1.8 miliard eur a na jejím úspěchu se podílelo 3900 zaměstnanců.


Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist

cargo-partner ČR s.r.o.

E-mail: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Website | Trendletter

 

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz