Perfektní FPS herní monitor s QHD a 300 Hz: AGON PRO AG274QS

AGON by AOC – jedna z předních značek v oblasti herních monitorů[1] a IT příslušenství – zařadila 68,58 cm (27”) AGON PRO AG274QS, vysokorychlostní herní monitor s frekvencí 300 Hz do svého portfolia AGON PRO. Je vybaven panelem Fast IPS s podporou DisplayHDR 600, dobou odezvy 1 ms GtG a rozlišením QHD. Osloví hráče a nadšence do esportů, zejména pak fanoušky FPS, battle royale a podobných rychlých titulů.

 

Ostrý a rychlý

Aktuální modely AGON PRO s Full HD, 25” AG254FG (360 Hz) nebo 27” AG274FZ (260 Hz) krásně demonstrují, jak lze výjimečnou rychlost kombinovat s vysoce kvalitními IPS panely a oceňovaným designem zaměřeným na hráče. Nyní s 27” AG274QS přináší AGON by AOC ostřejší rozlišení QHD (2560 x 1440 pixelů) a dech beroucích 300 Hz. Jedná se o jeden z prvních QHD displejů s tak vysokou obnovovací frekvencí na dnešním trhu.

 

Díky více než dvojnásobné obnovovací frekvenci oproti běžným 144Hz herním monitorům zobrazuje AG274QS každou sekundu více snímků a vykresluje akci s větší plynulostí a přesností. Zejména ve FPS hrách, kde záleží doslova na milisekundách, čím rychleji uživatel uvidí soupeře vykukujícího za roh, nebo čím rychleji dokáže včas sledovat nevyzpytatelné pohyby soupeře, tím rychleji může reagovat a získat převahu v soutěži.

 

Ze tří stran bezrámečkový 27“ Fast IPS panel modelu AG274QS nabízí rozlišení QHD (2560 x 1440) a obnovovací frekvenci 300 Hz, což je specifikace snů pro dnešní hráče. Díky dobám odezvy 1 ms GtG a 0,5 ms MPRT se rychlá akce na monitoru jeví plynulá a prakticky bez duchů. A protože je integrována technologie Adaptive-Sync a podpora AMD FreeSync Premium, je trhání a zadrhávání eliminováno pomocí variabilní obnovovací frekvence.

 

Aby hráče doprovázel nejen v rychlých hrách, ale také ve fotorealistických, pohlcujících zážitcích pro jednoho hráče, přichází AG274QS s certifikací DisplayHDR 600. Displej může dosáhnout maximálního jasu až 600 nitů a zobrazit jasné a poutavé exploze nebo karmínové krajiny s ohromujícím slunečním světlem a drsnými stíny současně.

 

Monitor AG274QS oceněný za design (red dot design award) se řídí osvědčeným vzorcem AGON PRO: téměř neexistující rámečky na třech stranách pro potenciální sestavy s více monitory, projektor s logem, který divákům připomíná ságu AGON PRO, a přizpůsobitelné a synchronizovatelné RGB efekty (Light FX) s dalšími produkty od AOC, pomocí softwaru G-Menu. Kromě možnosti přizpůsobení, se AG274QS vyznačuje robustním kovovým stojanem s širokým rozsahem nastavení výšky, sklonu, natočení a možností orientace obrazu na výšku (pivot).

 

S čtyřmi porty USB 3.2 může monitor fungovat jako dok pro připojení dalších periferií, jako je herní klávesnice, myš, USB sluchátka atd. Reproduktory 2x 5W se zvukem DTS hrají skvěle. Integrovaný držák náhlavní soupravy na monitoru dále pomáhá uklidit bojové stanice hráčů. Díky přiloženému ovladači QuickSwitch ve tvaru puku je úprava nastavení OSD hračkou, přičemž jej lze ovládat také pomocí joysticku nebo softwaru G-Menu.

 

AGON PRO AG274QS bude dostupný od června 2022 za doporučenou koncovou cenu 30 979 Kč (1199 Eur).

 

O společnosti AOC

Společnost AOC, která byla založena v roce 1967, je přední světovou značkou v oblasti monitorů a IT příslušenství a dceřinou společností TPV Technology Limited, největšího výrobce LCD na světě. Komplexní portfolio AOC nabízí perfektní monitor pro každou potřebu, ať už pracovní nebo osobní. Monitory AOC nabízejí vynikající zážitek ze sledování zabalený do vynikajících designů.

 

Sub-značka AOC, AGON by AOC, nabízí jedno z nejsilnějších portfolií vysoce výkonných herních monitorů na světě a kompletní ekosystém herního příslušenství seskupeného do tří kategorií: AOC GAMING pro běžné hráče, AGON pro soutěžní hráče a AGON PRO určenou pro nadšence do esportů a profesionální esportovce. Od roku 2020 je AGON by AOC jednou z předních značek v oboru herních monitorů a nejlepší volbou hráčů z celého světa.

Další informace najdete na oficiálních stránkách AGON by AOC nebo sledujte AGON by AOC na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu.For more information please refer to AGON by AOC's official website or follow AGON by AOC on Facebook, Twitter or Instagram

 

[1] IDC Quarterly Gaming Tracker - Gaming Monitor 2021 Q4

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz