Společnost cargo-partner dále rozšiřuje své zastoupení ve Spojeném království

Poté, co společnost cargo-partner v roce 2021 zahájila joint venture se společností Aztek International Freight Ltd., získala nyní zbývající akcie a plně začlení partnerskou společnost se sídlem ve Spojeném království do skupiny cargo-partner. Společnost cargo-partner tímto krokem přidává ke své stávající adrese v Manchesteru dvě nové kanceláře, a to ve východním Londýně a Bradfordu, a dále tak rozšiřuje svou globální síť.


Něco málo přes rok od okamžiku, kdy společnost cargo-partner začala fungovat ve Velké Británii se svou první kanceláří v Manchesteru, dokončuje nyní akvizici společnosti Aztek International, kterou započala v roce 2021 nakoupením jedné třetiny akcií. Tým společnosti cargo-partner ve Spojeném království se za posledních 15 měsíců rozrostl ze 13 na nynějších 55 zaměstnanců umístěných ve třech lokalitách napříč Spojeným královstvím.

Silná evropská síť a odbornost po Brexitu

Pan Stefan Krauter, generální ředitel společnosti cargo-partner, vysvětluje strategický význam této investice: „Se společností Aztek spolupracujeme již 15 let, během kterých jsme si navzájem pomáhali růst a rozvíjet naše podnikání. Tato akvizice významně doplní naše stávající portfolio služeb ve Spojeném království, zejména v oblasti sběrné silniční dopravy. Kromě toho bude tento tým, který se nedávno rozrostl, pokračovat v úspěšném podporování klientů tím, že bude udržovat jejich dodavatelské řetězce v pohybu po Evropě a zvládat složité nové celní požadavky po „Brexitu“.“ 

Zaměření na emergency řešení

Vedle pomáhání zákazníkům s pobrexitovými celními postupy se poskytovatel logistiky strategicky zaměřil také na expresní řešení pro vysoce časově kritické přepravy. Od otevření pobočky ve Spojeném království vyřídila společnost cargo-partner několik naléhavých zásilek letecké přepravy od zákazníků z automobilového průmyslu, letectví a kosmonautiky, zdravotnictví, maloobchodu a spotřebního průmyslu.

Strategická expanze v západní Evropě

Společnost cargo-partner, poskytovatel logistiky s centrálou v Rakousku má tradičně velmi silné zastoupení ve střední a východní Evropě, ale v poslední době značně investoval také do dalšího rozšíření svého zastoupení v západní Evropě. Společnost cargo-partner, která má již 20 let pobočky v Německu a Beneluxu, nedávno přidala do své sítě ještě Irsko, Itálii, Španělsko, Švédsko a Spojené království a nyní je zastoupena na nejdůležitějších trzích v regionu. Další posilování své působnosti ve Spojeném království je zásadním dílem skládačky ve strategických plánech rozvoje společnosti v západní Evropě pro rok 2022 a dále.

Silně etablovaná asijská organizace společnosti cargo-partner bude pokračovat ve spolupráci se svými evropskými agenty tak, že bude neutrálně zpracovávat jejich zásilky na přepravu. „Je to jejich byznys a my můžeme těžit z přínosů rozsahu a konsolidace, jsme také otevřeni diskusi, pokud se jeden nebo druhý chce připojit k naší skupině.“ říká pan Roland Kern, ředitel pro rozvoj globální sítě.

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. S téměř 40-letými odbornými znalostmi v oblasti informačních technologií a optimalizace dodavatelského řetězce společnost navrhuje služby šité na míru pro širokou škálu průmyslových odvětví, aby vytvořila konkurenční výhody pro své zákazníky na celém světě. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2020 obrat přesáhl jednu miliardu eur a na jejím úspěchu se podílelo 3700 zaměstnanců.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist

cargo-partner ČR s.r.o.

Tel.: +420 235 002 626

E-mail: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Website | Trendletter

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz