Nová řada Philips M5000 přináší intenzitu a ponoření do her

Hráči se vyvíjejí a stejně tak se vyvíjí i jejich přístup k hraní. Intenzivní hraní na PC zůstává oblíbenou činností po práci, ale obzory mnoha hráčů se rozšiřují také na konzolové hraní nové generace. Pro splnění těchto požadavků přináší nová řada monitorů Philips M5000 do soutěžení intenzitu a detaily, ať už se jedná o jakoukoli hru. Philips 27M1N5200PA nabízí rychlé hraní, pro segment eSports, na 27” (68,5 cm) Full HD Fast IPS panelu, zatímco Philips 32M1N5800A poskytuje optimální kvalitu obrazu díky 31,5” (80 cm) 4K UHD IPS displeji.

Ultra rychlá obnovovací frekvence pro akčního hrdinu

Philips 27M1N5200PA nabízí intenzivní hraní díky svým vysoce kvalitním funkcím, takže je ideální pro akční soutěžní hry, jako jsou hry pro více hráčů, střílečky a MOBA. Pro tyto hry jsou potřeba displeje bez zpoždění s ultra hladkým, přitom ostrým a detailním obrazem. Díky ultra rychlé obnovovací frekvenci 240 Hz se v zápalu utkání neztratí žádný snímek, zatímco doba odezvy 0,5 ms MPRT účinně eliminuje rozmazání a poskytuje ostrý a přesný obraz. Aby bylo možné dosáhnout hraní zcela bez trhání a s nízkou latencí, tento monitor také obsahuje prémiovou technologii FreeSync a nízké vstupní zpoždění pro další vylepšení herního zážitku.

Full HD Fast IPS panel s poměrem stran 16:9, kterým je Philips 27M1N5200PA vybaven, přináší do vizuálních zážitků ostrý a detailní obraz s vysokou přesností barev. „Výkon je hlavní hnací silou při vývoji jakéhokoli z našich herních monitorů. Je klíčem k dosažení skutečných rozdílů ve vašem herním zážitku a maximalizaci vašich schopností ve hrách. Tento monitor je ideální pro rychlé hry, jako jsou hry FPS nebo MOBA, díky svému panelu Fast-IPS, který se vyznačuje ultra vysokou obnovovací frekvencí 240 Hz, dobou odezvy 1 ms GtG, skvělými pozorovacími úhly a jasem 400 nitů,“ řekl Cesar Acosta, Gaming Product Manager ve společnosti MMD Monitors & Display.

4K, 144Hz a HDMI 2.1 pro všechny budoucí výzvy

Philips 32M1N5800A je perspektivní hybridní herní monitor, který reaguje na nejnovější inovace v tomto segmentu. Tento model splňuje potřeby rychlých počítačových her a konzolí nové generace, díky připojení HDMI 2.1. Hráči si mohou vybrat, zda budou hrát intenzivní počítačové hry a užívat si všech výhod rychlé obnovovací frekvence 144 Hz, nebo vytěžit maximum z nejnovějších konzolí s obnovovací frekvencí 120 Hz při rozlišení 4K UHD. Hraní je vždy plynulé díky rychlé odezvě 1 ms (GtG) a Adaptive Sync a téměř bez zpoždění, díky nízkému vstupnímu zpoždění.

Philips 32M1N5800A poskytuje přesný a bohatý obraz s rozlišením UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) a technologií Ultra Wide-Color pro živý obraz a média. Tento model má také certifikaci VESA DisplayHDR 400.

Propracované, ale ergonomické nastavení

Philips 32M1N5800A je navíc vybaven funkcí MultiView pro aktivní duální připojení a zobrazení, což se dobře uplatní při nejsložitějším multitaskingu a sestavách více zařízení. Oba modely se vyznačují 3stranným bezrámečkovým designem a SmartErgoBase, ergonomickým kovovým stojanem, který umožňuje chytrou správu kabelů, což je nezbytné pro čisté a vizuálně příjemné herní nastavení.

Ale v tomto stojanu je toho víc, protože se nezapomnělo na pohodlí hráčů. Tento stojan monitoru umožňuje značné ergonomické úpravy vhodné pro uživatele (včetně nastavení výšky, natočení, naklonění a úhlu natočení) pro zmírnění fyzické námahy při dlouhém hraní. Hodiny strávené hraním mohou mít významný dopad i na oči, a proto jsou tyto modely vybaveny režimem LowBlue a Flicker-free pro snadné sledování.

 „Profil klasického hráče se změnil. Od našich zákazníků jsme se dozvěděli, že kromě nejvyššího herního výkonu je pro ně stále důležitější možnost využití monitoru i v domácí kanceláři. To je důvod, proč tyto dva nové monitory jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi i pro práci a nabízejí extra pohodlí. Mají vestavěný USB Hub, reproduktory a další funkce využitelné jak pro produktivní práci, tak i pro hraní her,“ uzavřel Cesar Acosta.

S ohledem na dnešní hygienické požadavky má 32M1N5800A také povrch s antibakteriální úpravou (dle certifikace SIAA), která snižuje ulpívání a růst bakterií na potvrchu monitoru, což poskytuje větší zdravotní bezpečí, ať už je hardware sdílen kdekoli.

Cena a dostupnost

Philips 27M1N5200PA je již dostupný za doporučenou koncovou cenu 10823 Kč (419 Eur), zatímco Philips 32M1N5800A bude dostupný během března 2022 za doporučenou koncovou cenu 23221 Kč (899 EUR).

 

---

 

 

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz