Společnost PPDS spolupracuje se společností Logitech, aby přinesla prvotřídní funkce pro videokonference na profesionálních displejích Philips

Nejnovější partnerství Philips Professional Display Solutions (PPDS) spojuje pokročilou řadu řešení pro videokonference a audio od společnosti Logitech se specializovanými řadami firemních a vzdělávacích displejů společnosti Philips, které nabízejí rozsáhlé možnosti online setkávání, hybridní práce a učení.

 

Společnost PPDS oznámila nejnovější evoluci své strategie „komplexních řešení“, která staví na partnerství se společností Logitech – předním poskytovatelem USB videokonferenčních zařízení – s cílem vytvořit jedno z nejkomplexnějších řešní pro spolupráci a školní i firemní vzdělávání na profesionálních displejích Philips.

 

Tato strategická spolupráce se společností Logitech, která přidává ještě větší výběr ke stále rostoucí globální základně partnerů a zákazníků PPDS, byla vytvořena s cílem řešit současné a budoucí potřeby videokonferencí a audia pro zákazníky z oblasti podnikání a vzdělávání – ať už na místě nebo vzdáleně – pro inkluzivnější výsledky.

 

Videokonference se staly preferovaným způsobem komunikace (s vrstevníky, partnery, zákazníky) a vzdělávání (hybridní, smíšené a distanční), kdy mnoho firem přijalo kulturu videa za svou, aby jim pomohla dodat energii a posílit jejich pracovní výkon.

 

Již před pandemií se trhu dařilo. Měl hodnotu více než 4,8 miliardy EUR, s předpokládaným růstem převyšujícím 9,2 miliardy EUR do roku 2027. V současných globálních podmínkách se potřeba spolehlivých, vysoce kvalitních a profesionálních videokonferenčních řešení ještě více zvýšila. Jeden z populárních poskytovatelů videokonferenční platformy zaznamenal v roce 2020 nárůst počtu předplatitelů o 354 procent a uspořádal přibližně 300 milionů schůzek denně.

 

Konektivita plug-and-play

Spolupráce PPDS a Logitech přináší plug-and-play konektivitu, ověřenou kompatibilitu a bezproblémovou integraci mezi řadou profesionálních displejů Philips inspirovaných spoluprací ve firemním i vzdělávacím prostředí a řadou produktů Logitech. Každý z nich je navržen tak, aby splňoval specifické potřeby a požadavky na základě prostředí, ve kterém budou používány, ať už na pracovním stole nebo v malé kanceláři doma, rozlehlé zasedací místnosti, učebně nebo přednáškovém sále.

Pro podniková prostředí je určena zejména interaktivní řada Philips C-Line a řada Philips B-Line s vestavěným Chromecastem pak najde uplatnění především v menších zasedacích místnostech či prostorech pro skupiny.

Pro vzdělávání se nyní řada řešení Logitech může bez problémů propojit s vícedotykovou řadou 4K Philips T-Line, která uživatelům nabídne chytřejší, poutavější a hybridní nebo kombinované výukové zážitky.

 

S produkty Logitech – mezi které patří Brio, Rally Bar Mini, Rally Bar a Rally Plus – nebylo zahájení videokonferenčních schůzek nikdy snazší. Umožňuje bezproblémové připojení jediným dotykem k různým videokonferečním řešením, včetně GoTo, Microsoft, Zoom Pexip a RingCentral.

 

Další informace o partnerství mezi PPDS a Logitech – včetně dalších informací o kompatibilitě produktů a funkcích – získáte kliknutím sem.

 

 

 

 

---

 

Více informací o profesionálních displejích Philips najdete zde: https://www.philips.cz/p-m-pr/professional-displays

nebo zde: https://www.ppds.com/

Informace o systému ArtemisOne najdete zde: https://artemisone.eu/

 

 

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

 

 

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz