Společnost cargo-partner rozšiřuje svůj komplexní charterový program přidáním dalšího spoje do USA

Vedle svých četných charterových spojení mezi Asií a Evropou přidal poskytovatel mezinárodní logistiky novou charterovou službu mezi Vídní a Chicagem. Vzhledem k napjaté situaci na trhu hledá mnoho společností alternativní dopravní řešení, aby udržely své dodavatelské řetězce nenarušené. Společnost cargo-partner tak reaguje na zvýšenou poptávku zákazníků na této trase.

Letecká nákladní doprava zažívá v současnosti další boom – nejen kvůli nedostatku kapacity z důvodu zrušených letů s cestujícími, ale také kvůli rostoucímu odklonu od námořní přepravy směrem k letecké přepravě. Tento trend zesílila řada faktorů a vývoj urychlilo také přetížení přístavů v Evropě, Americe a Asii. Poptávka po spolehlivých řešeních letecké přepravy je na vzestupu, zejména v automobilovém, high-tech a maloobchodním sektoru. Společnost cargo-partner nabízí komplexní charterový program, aby zákazníkům pomohla zachovat jejich dodavatelské řetězce.

Spojení mezi Vídní a Chicagem každý týden

Od konce roku 2021 nabízí společnost cargo-partner týdenní charterový program z Vídně na mezinárodní letiště Chicago O'Hare, protože v poslední době si zákazníci na této trase stále více žádají řešení leteckou přepravou. Letiště Vídeň slouží jako ideální uzel pro střední a východní Evropu, zatímco Chicago je strategickým výchozím bodem pro distribuci na středozápadě Spojených států. Společnost cargo-partner navíc na obou místech provozuje vlastní sklady a může tak nabízet flexibilní řešení typu door-to-door. Tato služba je vhodná pro kusové zásilky všech typů a společnost dokáže díky své rozsáhlé síti nabízet komplexní celní služby a služby logistiky poslední míle. „Společnost cargo-partner rozpoznala poptávku zákazníků po vysoce časově kritických přepravách na této trase a je schopna zajistit okamžitou dostupnost i nejrychlejší možné doby odezvy," vysvětluje CEO společnosti cargo-partner, pan Stefan Krauter, proč bylo rozhodnuto rozšířit úspěšný charterový program.

Další charterová spojení mezi Asií a Evropou
Společnost cargo-partner poskytuje již od jara 2020 pravidelné nákladní charterové lety z Hongkongu do Budapešti se třemi odlety týdně a také dvakrát týdně lety z Budapešti do Čeng-čou a zpět. Součástí tohoto programu jsou také jedenkrát týdně lety z Frankfurtu do Čeng-čou a z Čeng-čou do Kolína nad Rýnem. Tyto charterové služby byly zřízeny jako dlouhodobý program pro zajištění kontinuity.
Společnost cargo-partner navíc od jara nabízí novou sběrnou službu s týdenními odlety z Hanoje a Ho Či Minova Města do Mnichova, Frankfurtu a Vídně. Toto řešení „od dveří ke dveřím“ zahrnuje vyzvednutí z jakéhokoli místa ve Vietnamu a doručení do konečného místa určení v Evropě.

Charter letadlem Antonov-124 vyvolává v Linci senzaci

Naléhavý požadavek na dopravu od zákazníka ze segmentu lifestylu nedávno přichystal vzácnou podívanou na letišti v Linci. Tým společnosti cargo-partner v Linci spolu s kolegy ve Vietnamu zorganizoval časově kritický transport z Hanoje do Lince, a to charterovým letem letadla Antonov An‑124. Náklad tvořilo zboží o hmotnosti více než 92 000 kg a celkovém objemu 550 m³. Objednávka zahrnovala vyzvednutí na dvou místech ve Vietnamu, přípravu k přepravě na 287 paletách, kompletní celní odbavení a následnou další distribuci zboží v západní Evropě pomocí celkem dvanácti kamionů.

O společnosti cargo-partner

Společnost cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. Díky dlouholetému působení na trhu přichází cargo-partner s řešením na míru pro různorodé portfolio zákazníků napříč odvětvími. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2020 obrat přesáhl jednu miliardu eur a na jejím úspěchu se podílelo 3600 zaměstnanců.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Andrea Kavková / Marketing Specialist

cargo-partner ČR s.r.o.

Aviatická 1048/12

161 00, Praha 6 

Tel.: +420 235 002 626

E-mail: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Website | Trendletter

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz