Legendární parametry mini LED monitoru se špičkovou rychlostí AGON by AOC oznamuje herní monitor AGON PRO (300 Hz, QHD) a myš GM510 s podporou NVIDIA Reflex

AOC, jedna z předních značek v oblasti herních monitorů[1] a IT příslušenství, se svou značkou AGON by AOC, představila AGON PRO AG274QGM, mimořádně rychlý mini LED monitor. 68,6 cm (27”) AG274QGM se může pochlubit IPS panelem s rozlišením QHD (2560 x 1440 pixelů), až neuvěřitelnou obnovovací frekvencí 300 Hz, podporou NVIDIA G-SYNC ULTIMATE a NVIDIA Reflex Analyzerem. Jako doplněk k tomuto monitoru od AGON by AOC lze použít herní myš AOC GAMING GM510, která nyní rovněž podporuje funkci NVIDIA Reflex. Lze ji použít společně s AG274QGM, aby hráčům poskytla přesné údaje o jejich systémové latenci. Hráči nyní mohou vstupovat do soutěžních zápasů s vědomím, že jejich latence je tak nízká, jak jen může být, a jejich rychlým reflexům nebrání jejich vybavení. Pojďme do horké zóny!

 

Hraní na hraně

V soutěžním prostředí rychlých her, kde se vítězství měří v milisekundách, jsou sázky nebetyčně vysoké a jediný špatně vypočítaný cíl nebo dokonce mírné zpoždění vstupu může znamenat brzkou ztrátu. Hry využívající NVIDIA Reflex API sníží vstupní latenci dynamickou synchronizací GPU Geforce s CPU, takže hráči mohou rychleji dosahovat cíle, reagovat rychleji a mířit přesně. Kromě toho může sada NVIDIA Reflex Analyzer pracovat v tandemu s monitory a vstupními zařízeními s podporou NVIDIA Reflex, což uživatelům umožňuje přesně vidět, jaká je jejich celková latence systému a umožňuje jim skočit do her s vědomím, že jejich počítač pracuje s nejnižší možnou latencí.

 

Zvyšuje laťku

AGON PRO AG274QGM je vytvořen pro soutěžní hraní, kde záleží na milisekundách. Tento ambiciózní herní monitor nabízí výjimečnou obnovovací frekvenci 300 Hz a dobu odezvy GtG jen 1 ms. AG274QGM se může pochlubit rozlišením QHD (2560 x 1440 pixelů), které je ideální variantou pokud jde o dosahování vysokých snímkových frekvencí a zároveň vysoké vizuální věrnosti.

 

IPS panel AG274QGM s širokým barevným gamutem zajišťuje široké pozorovací úhly a skvělou přesnost barev, podpořenou patentovanou kalibrací barev od společnosti NVIDIA. MiniLED podsvícení monitoru se skládá z 576 stmívatelných zón, což umožňuje monitoru dosáhnout certifikace VESA DisplayHDR 1000 pro poutavý jasný obraz a hlubokou černou, což má za následek skutečně pohlcující vizuální zážitek. V kombinaci s vysokou obnovovací frekvencí 300 Hz to dělá z AG274QGM mimořádně rychlý miniLED monitor. Tento model je navíc dodáván s technologií NVIDIA G-SYNC ULTIMATE, která uživatelům umožňuje využívat výhod variabilní obnovovací frekvence pro eliminaci zadrhávání a trhání. Navíc snižuje vstupní zpoždění, i když jsou povoleny vysoce věrné funkce, jako je realistické HDR. Vestavěný modul G-SYNC nabízí variabilní overdrive, kdy je odezva pixelů optimalizována pro změny obnovovací frekvence. AG274QGM umožňuje hráčům vychutnat si zážitek skutečně bez duchů při méně než ideálních snímkových frekvencích.

 

AG274QGM navíc obsahuje NVIDIA Reflex Analyzer. Tento modul detekuje kliknutí přicházející z herní myši a měří čas, za který se výsledné pixely změní (např. záblesk ústí zbraně) na displeji. Pro větší flexibilitu při každodenním používání je AG274QGM dodáván se čtyřmi porty USB 3.2, které uživatelům poskytují přímé připojení pro jejich periferní zařízení, jako je klávesnice nebo myš. Zeleně označený USB port je určen pro integraci s NVIDIA Reflex Analyzerem.

 

AGON by AOC také vyzdvihl další herní myš, která podporuje funkci NVIDIA Reflex. Po uvedení oboustranné herní myši GM500 v roce 2021 společnost AGON by AOC nyní představila novou myš - AOC GAMING GM510 s NVIDIA Reflex. Tato mimořádná myš pro pravou ruku se může pochlubit neobvyklým vzorem včelí plástve s nadpozemským vzhledem. Díky tomuto jedinečnému tvaru a struktuře je myš co nejlehčí (58 g). Redukované kontaktní body a prodyšný design myši umožňují mnohem pohodlnější manipulaci. AOC GM510 je vybavena vysoce kvalitním snímačem Pixart PMW3389 a odolnými přepínači Kailh s kapacitou 80 milionů kliknutí. Nabízí skutečných 16 000 DPI, zrychlení 50 g a přesnost sledování 400 palců za sekundu. Tyto parametry z GM510 dělají ideální, vysoce přesný, nástroj pro soutěžní hráče.

 

Protože oba tyto produkty podporují NVIDIA Reflex, lze myš GM510 připojit k vyhrazenému USB portu Reflex na AG274QGM, což hráčům poskytuje okamžitou a přesnou zpětnou vazbu o jejich systémové latenci. V soutěžním herním světě, kde jsou reakční doby a nízká latence nanejvýš důležité, budou AG274QGM a GM510 nejlepšími spoluhráči hráče. Takto vybaveni mohou hráči snadno řešit jakékoli problémy s latencí systému a zlepšit výkon své sestavy na okamžitou zpětnou vazbu. Rychlé, vysokooktanové, hraní na soutěžní scéně nebylo nikdy tak vzrušující!

 

Dostupnost a doporučená koncová cena monitoru AGON PRO AG274QGM ještě nejsou potvrzeny.

 

Herní myš AOC GAMING GM510 je k dispozici již nyní za doporučenou koncovou cenu 990 Kč (39,90 €).

 

                                           

O společnosti AOC

Společnost AOC, která byla založena v roce 1967, je přední světovou značkou v oblasti monitorů a IT příslušenství a dceřinou společností TPV Technology Limited, největšího výrobce LCD na světě. Komplexní portfolio AOC nabízí perfektní monitor pro každou potřebu, ať už pracovní nebo osobní. Monitory AOC nabízejí vynikající zážitek ze sledování zabalený do vynikajících designů.

 

Sub-značka AOC, AGON by AOC, nabízí jedno z nejsilnějších portfolií vysoce výkonných herních monitorů na světě a kompletní ekosystém herního příslušenství seskupeného do tří kategorií: AOC GAMING pro běžné hráče, AGON pro soutěžní hráče a AGON PRO určenou pro nadšence do esportů a profesionální esportovce. Od roku 2020 je AGON by AOC jednou z předních značek v oboru herních monitorů a nejlepší volbou hráčů z celého světa.

Další informace najdete na oficiálních stránkách AGON by AOC nebo sledujte AGON by AOC na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu

 

[1] IDC Quarterly Gaming Tracker - Gaming Monitor 2021 Q2

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz