PHILIPS MONITORS ZÍSKALA OCENĚNÍ CES 2022 INNOVATION AWARDS

Společnost Philips Monitors dnes oznámila, že získala ocenění CES® 2022 Innovation Awards za svůj 55” monitor Philips Momentum 559M1RYV, navržený speciálně pro Xbox. Letošní program CES Innovation Awards obdržel rekordně vysoký počet, více než 1800, příspěvků. Oznámení bylo učiněno ještě před CES 2022, nejvlivnější technologickou událostí světa, která se koná ve dnech 5. až 8. ledna v Las Vegas.

 

Program CES Innovation Awards, který vlastní a vyrábí Consumer Technology Association (CTA), je každoroční soutěž oceňující vynikající design a inženýrství ve 27 kategoriích produktů z oblasti spotřebních technologií. Produkty a řešení s nejvyšším hodnocením obdrží ocenění „Best of Innovation“. Panel elitních porotců z oboru, včetně zástupců médií, designérů, inženýrů a dalších, posuzoval příspěvky založené na inovacích, inženýrství a funkčnosti, estetice a designu.

Herní monitor Philips Momentum Designed for Xbox (559M1RYV) je navržen tak, aby fanouškům Xboxu poskytoval maximální zážitek a nastavil nový standard v herních monitorech pro konzole nové generace. Díky zahrnutí nové specifikace HDMI 2.1 je nyní možné konzolové hraní nové generace: s rozlišením 4K, rychlejší obnovovací frekvencí 120 Hz, podporou HDR s DisplayHDR 1000 a vždy nízkou latencí pro ultra čistý a ultraplynulý herní výkon na 55" (139,7) cm) panelu. Philips Momentum 559M1RYV má speciálně navržený soundbar od inženýrů z Bowers & Wilkins, britské společnosti vyrábějící reproduktory, která je celosvětově uznávaná pro svůj inovativní design a zvukovou kvalitu, která vždy dotváří pohlcující herní zážitek.

„Jsme velmi hrdí a vděční za to, že jsme získali ocenění CES® Innovation Awards v kategorii herních produktů,“ řekl Stefan Sommer, Director of Marketing & Business Management Europe v MMD. „Philips Momentum 559M1RYV demonstruje naše vedoucí postavení v oblasti monitorů pro konzolové hráče. Naše monitory Momentum jim přinášejí nejplynulejší a nejpůsobivější herní možnosti na konzolích nové generace.“

Informace o nositelích ocenění CES 2022 Innovation Awards, včetně popisů produktů a fotografií, naleznete na CES.tech/innovation. Více informací se zde objeví v lednu. Mnoho oceněných pak představí své vítězné produkty v rámci Innovation Awards Showcase na CES 2022.

 

CES 2022, který vlastní a organizuje CTA, bude svolávat technologický průmysl jak osobně, tak i online a umožní globálnímu publiku přístup k významným značkám a startupům, stejně jako nejvlivnějším světovým lídrům a zástupcům průmyslu. Pro více informací a aktuality k CES 2022 navštivte CES.tech. Najdete zde i zdravotní protokoly a možnost registrace.

 

* * *

 

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

 

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz