Kvalita zvuku se snoubí s komfortem u prvních lehkých herních sluchátek Philips

Náhlavní soupravy, i když může někdo jejich roli podceňovat, jsou periferní zařízení, která mohou poskytnout skvělou službu a opravdovou výhodu: pohodlný a čistý zvuk může vylepšit práci i zábavu, zejména během videohovorů a dlouhých her. Dnes je hraní her tak složité a pohlcující, že správné nastavení hry a výbava může být konkurenční výhodou. Filtrování zvuku přímo do vašich uší a dispozice mikrofonu pro komunikaci ve hře znamená jasné výhody v „battle royal”, akčních RPG a MMORPG hrách.

Neutuchající touha po uspokojování potřeb spotřebitelů, v kombinaci s rozsáhlou technickou odborností, vedla k uvedení první řady herních náhlavních souprav do portfolia Philips Gaming. Lehké provedení, nastavitelný sluchátkový oblouk a měkké náušníky zajišťují optimální uchycení a dlouhodobý komfort při nošení a to u obou nových modelů: Philips TAGH301BL a Philips TAGH401BL.

„Jsme rádi, že můžeme oznámit naše první herní periferie,“ komentuje uvedení na trh César Acosta, produktový manažer MMD pro region EU. „Opravdu věříme, že ve většině z nás je hráč, a chceme každému z našich zákazníků poskytnout náhlavní soupravy, které mohou vylepšit jakoukoli herní relaci, stejně jako naše monitory, a to svou kvalitou a pohodlím."

Philips TAGH301BL: Vzrušující zvuk a pohodlí v lehkém balení

Philips TAGH301BL je klasická náhlavní souprava, kterou ocení každý hráč. Vyznačuje se jedinečnou konstrukcí čelenkového oblouku, který zajišťuje přizpůsobení a pohodlné nošení. Kromě výškového nastavení nabízí delší pohodlí při nošení díky svým měkkým vnitřním polštářům a náušníkům z PU s úpravou pro chladivý pocit. A s hmotností pouhých 211 gramů je nádherně lehká!

Pro snadné a pohodlné používání je náhlavní souprava vybavena kabelem o délce 1,8 metru s univerzálním 3,5 mm konektorem. Snadno přístupný multifunkční dálkový ovladač (s přepínačem ztlumení) a mikrofon s čistým zvukem splňují potřeby občasných hráčů i profesionálů a nabízejí jim produktivní a pohodlné online chatování.

40mm neodymový reproduktor nabízí čistý zvuk bez slyšitelného zkreslení a bohaté a výrazné basy. Uzavřený design poskytuje skvělou zvukovou izolaci, aby si hráč užil každý detail. Zvuková izolace je nutností, pokud hrajete v hlučném prostředí, abyste se mohli plně soustředit na to, co děláte a nerozptylovali se.

Philips TAGH401BL: Pohlcující 3D zvuk splňuje pohodlí a funkčnost

Náhlavní souprava Philips TAGH401BL je vyladěna pro hráče. Profesionální a respektovaná zvuková technologie Dirac HD / 3D poskytuje dramatický upgrade kvality zvuku s přesným prostorovým umístěním pro přirozený a transparentní zvukový zážitek. Tato funkce je k dispozici uživatelům počítačů se systémem Windows, kteří mohou po instalaci spravovat technologii 3D a HD přímo z inline ovladačů. Přesně vyvážené reproduktory mohou pomoci ve více hrách, aby zajistily, že vás soupeř nikdy nepřekvapí.

 

„Řešení Dirac vdechují hernímu zážitku novou dimenzi života a detailů. Zvuky, které byly dříve ztraceny, jsou nyní přítomny a přesně rozloženy kolem hráče, jako by byly z reálného života,“ uvedl Lars Isaksson, viceprezident společnosti Dirac pro sluchátka a streamování zvuku. „Díky spolupráci na vývoji herních náhlavních souprav Philips dodáváme jejich zákazníkům realismus a možnost ponoření se do hry, což dělá rozdíl mezi běžným a mimořádným herním zážitkem. Těšíme se na pokračování spolupráce s MMD, abychom posunuli hranice herního zvuku ještě dál.“

 

Náhlavní souprava váží pouhých 250 gramů a je vybavena výškově nastavitelným hlavovým obloukem pro optimální nošení a dlouhodobé pohodlí. Díky měkkým náušníkům s paměťovou pěnou a úpravou navozující chladivý pocit je zaručen vysoký uživatelský komfort při nošení. Sluchátka mají na obou stranách bílé prosvětlení a umožňují vícecestné kompaktní skládání.

 

Kabel dlouhý 2,5 metru je zakončen konektorem USB 2.0 pro intuitivní připojení a vysokorychlostní přenos dat a je vybaven inline dálkovým ovladačem pro nastavení hlasitosti reproduktoru a ztlumení mikrofonu. Pomocí inline ovládání můžete snadno upravit prostorový zvuk výběrem mezi stereem, 3D a HD. Už žádné tápání nebo ztlumení během her; budete vždy připraveni komunikovat se svými spoluhráči. Už žádné náhlé hlasité scénové střihy, protože můžete okamžitě upravit hlasitost.

 

Philips TAGH301BL a Philips TAGH401BL budou k dispozici od srpna 2021 za doporučenou koncovou cenu 966 Kč (37,90 Eur), respektive 1527 Kč (59,90 Eur).

 

---

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz