Společnost cargo-partner otevírá nové kanceláře v Sydney a Brisbane a získává společnost Associated Customs & Forwarding (ACF)

Necelé dva roky od otevření své kanceláře v Melbourne v červenci 2019 rozšířila skupina cargo-partner svou síť v zemi akvizicí australské logistické společnosti ACF.

Po dvou letech úspěšného působení ve své kanceláři v Melbourne nyní společnost cargo-partner posílila své působení v zemi investicí do spediční společnosti Associated Customs & Forwarding (ACF). Akvizice byla oficiálně dokončena k 1. srpnu 2021. Tímto krokem získal mezinárodní poskytovatel dopravy a informační logistiky dvě nové lokality, Sydney a Brisbane, a rozšířil svůj tým v Austrálii na 35 zaměstnanců.

Společnost ACF byla založena v roce 1972 a je globálním poskytovatelem služeb s akreditací IATA pro leteckou a námořní přepravu, celní deklaraci a smluvní logistiku. Společnost provozuje 3 000 m² skladových prostorů v Sydney, včetně celního skladu s interním vyřízením celního odbavení a karanténního skladu, který splňuje požadavky pro australské dovozní postupy.

Pan Stefan Krauter, CEO společnosti cargo-partner, je přesvědčen, že spolupráce je výhodná pro obě společnosti: „Naše partnerství se společností ACF doplňuje naše stávající portfolio služeb a produktů díky odborným znalostem společnosti ACF v oblasti logistiky, služeb s přidanou hodnotou a řešení vnitrostátní dopravy. Přidáním Sydney a Brisbane do naší sítě nyní dokážeme pokrýt celé východní pobřeží Austrálie. Současně budou mít zákazníci společnosti ACF prospěch z komplexní celosvětové sítě kanceláří, skladů a zkušených týmů společnosti cargo-partner.“

Jedna z klíčových oblastí odbornosti společnosti ACF spočívá v elektronickém obchodování, které je také jednou z deklarovaných oblastí strategického zaměření společnosti cargo-partner. Podobné kroky byly podniknuty v Německu v dubnu 2021, kdy proběhla akvizice společnosti Repalog, specialisty na elektronický obchod, a tato fúze je dalším závazkem společnosti cargo-partner pokračovat v investování a posílit svou přítomnost a odbornost v tomto segmentu. Díky přidání komplexních místních manipulačních a celních služeb společnosti ACF do svého portfolia může nyní společnost cargo-partner nabízet efektivní komplexní řešení e-fulfillmentu pro zákazníky z celé Austrálie.

Tuto akvizici dále zjednodušuje skutečnost, že obě společnosti již používají logistickou platformu CargoWise navrženou australským vývojářem logistického softwaru, společností WiseTech Global. V polovině roku 2021 zahájila společnost cargo-partner postupné zavádění platformy CargoWise napříč Asií, Oceánií, Evropou a USA, přičemž dokončení se očekává do března 2023.

O společnosti cargo-partner

cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. Díky dlouholetému působení na trhu přichází cargo-partner s řešením na míru pro různorodé portfolio zákazníků napříč odvětvími. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2020 obrat přesáhl jednu miliardu eur a na jejím úspěchu se podílelo 3250 zaměstnanců.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Marie Speigner / Public Relations

cargo-partner GmbH

Airportstrasse 9

2401 Fischamend, Rakousko

Tel.: +43 5 9888-11332

E-Mail: marie.speigner@cargo-partner.com

Website | Trendletter

 

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz