Zvyšte svoji produktivitu kdykoli a kdekoli. AGON by AOC. Nový vesmír pro všechny hráče

AOC, světová jednička v oblasti herních monitorů a IT příslušenství, představila svou novou zastřešující značku AGON by AOC specializovanou výhradně na svět gamingu. Ta sjednotí stávající řady herních monitorů a příslušenství AOC a rozšíří jejich portfolio pro příležitostné hráče, soutěžní gamery i leadery v oblasti esportu o nové modely.

Stefan Sommer, který vede globální marketing AOC, k nové značce říká: „Herní průmysl a zejména odvětví esportů patří k nejrychleji rostoucím technologickým trhům – a bezesporu také k těm nejzajímavějším. Jsme mimořádně hrdí na to, že můžeme sdílet naši novou koncepci a vizi značky s celou herní komunitou. AGON by AOC o řád zvýší laťku v oblasti herních ekosystémů a pozvedne hru mnoha dalších hráčů po celém světě.“

S AGON by AOC získají všichni hráči pohlcující zážitek, bez ohledu na úroveň jejich dovedností nebo herní žánr, který preferují. Značka AGON by AOC, která chce oslovit každého hráče na celém světě, se zavázala k vytvoření nejlepšího herního ekosystému od myší po monitory pro MMORPG, závodní hry, simulace nebo hry FPS – pro zvědavé dobrodruhy, zkušené hrdiny i profesionální legendy.

Fantastický příběh začíná

AGON by AOC je svět, který je speciálně vytvořený pro herní průmysl. Jak říká legenda, že v dystopické realitě, která se příliš neliší od naší, shromáždila liga AGON ty nejlepší válečníky se specifickými dovednostmi pro boj se zlými silami. Pouze společně jsou dostatečně silní, aby porazili nepřítele. Stejně tak je komunita klíčová i v oblasti her a esportů. Značka AGON by AOC, představující fascinující vizuály a detailní designy postav, se povýší z výrobce herního hardwaru na tvůrce celého herního světa, reprezentovaného jeho rostoucím herním ekosystémem.

 

Jsme nadšeni, že vám můžeme představit tuto novou éru a budeme vám k dispozici pro případné dotazy a žádosti. Více prozradíme už 27. července, kdy představíme další naše novinky a podrobnosti. Hledat je pak můžete i na sociálních sítích značky AGON by AOC.

O společnosti AOC

Společnost AOC, která byla založena v roce 1967, je přední světovou značkou v oblasti monitorů a IT příslušenství a dceřinou společností TPV Technology Limited, největšího výrobce LCD na světě. Komplexní portfolio AOC nabízí perfektní monitor pro každou potřebu, ať už pracovní nebo osobní. Monitory AOC nabízejí vynikající zážitek ze sledování zabalený do vynikajících designů.

Sub-značka AOC, AGON by AOC, nabízí jedno z nejsilnějších portfolií vysoce výkonných herních monitorů na světě a kompletní ekosystém herního příslušenství seskupeného do tří kategorií: AOC GAMING pro běžné hráče, AGON pro soutěžní hráče a AGON PRO určenou pro nadšence do esportů a profesionální esportovce. Od roku 2020 je AGON by AOC jedničkou v oboru herních monitorů a nejlepší volbou hráčů z celého světa.

Další informace najdete na oficiálních stránkách AGON by AOC nebo sledujte AGON by AOC na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz