cargo-partner rozšiřuje obchodní divizi High Tech Logistics do Německa, střední a východní Evropy

Rok po spuštění divize High Tech Logistics v Rakousku založila společnost cargo-partner v Německu specializovanou divizi a rozšířila své high-tech logistické služby do devíti zemí střední a východní Evropy. Rozsah služeb sahá od časově přesného dodání speciálním vozovým parkem až po specializované řešení skladování, správu a konfiguraci reverzní logistiky, jakož i montáž na místě a instruktáže zákazníků.

Se svou obchodní jednotkou pro high-tech logistiku nabízí cargo-partner řešení šité na míru pro různá odvětví - jako jsou bankovnictví, kancelářské vybavení, digitální zobrazovací systémy, telekomunikace, IT a zpracování dat, až po nemocniční, zdravotnické a laboratorní přístroje.

"Po loňském úspěšném spuštění služby High Tech Logistics v Rakousku bylo otevření specializované divize v Německu dalším logickým krokem." Vysvětluje Andreas Nowak, Managing Director cargo-partner v Německu. „Protože se jedná o služby specifické pro zákazníka s potřebou přizpůsobených komplexních řešení, vidíme na německém trhu velmi velký potenciál pro cargo-partner. Chceme do toho proniknout spoluprací s vybranými partnery a budováním naší vlastní prodejní struktury v zemi. V kombinaci s naší řídící věží ve Vídni a našim silným zastoupením na trhu ve střední a východní Evropě se z cargo-partner v současnosti stává silný poskytovatel špičkové logistiky v tomto regionu. "

Technická distribuce s vyhrazeným vozovým parkem

Spolu se středně velkými kooperačními partnery využívá cargo-partner svou globální síť importních a exportních uzlů na nabídku časově přesných dodávek s dvoučlennou posádkou jako standard při přepravách na poslední míli. Kromě dodávek citlivých zařízení "v bílých rukavicích" a vybavení přímo na místo instalace, patří mezi specializované služby i vybalení a montáž na místě, instruktáž zákazníků, demontáž, zpětná přeprava, kontrola a drobné úpravy použitého vybavení. Pro své technické distribuční služby společnost primárně využívá vzduchem odpružené nákladní vozidla se skříňovými nástavbami, hydraulické zvedací plošiny a komplexní vybavení specifické pro dané odvětví, jako jsou elektrické schodolezy, zdvihací nářadí, desky na rozložení břemene a montážní nářadí.

High tech skladování

cargo-partner nyní provozuje high tech logistická centra v Rakousku, Německu, České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Bulharsku a Rumunsku. Poskytovatel logistiky zde nabízí komplexní škálu služeb odpovídajících požadavkům high tech zařízení a vybavení. Vytápěné a bezprašné sklady obsahují samostatné zóny pro skladování a manipulaci, jakož i vyhrazené pracovní oblasti pro servisní techniky. Rozsah služeb zahrnuje od vyzvednutí na paletě, na úrovni položky, sériového čísla až po seskupení, balení a množství dalších služeb. Vysoké bezpečnostní standardy jsou zabezpečeny kamerovým dohledem, pohybovými senzory a kontrolou přístupu, jakož i zabezpečením vnitřních a venkovních prostor alarmem a protipožární ochranou.

cargo-partner již několik let nabízí na míru šité logistická řešení pro zákazníky ze širokého spektra průmyslových odvětví. V posledních letech se poskytovatel logistiky zaměřil na odvětví jako jsou automobilový průmysl a náhradní díly, High Tech a elektroniku, farmaceutický průmysl a zdravotnictví a potravinářství a zboží rychle podléhající zkáze. Vedle letecké, námořní, silniční a železniční dopravy a skladové logistiky nabízí cargo-partner i "end-to-end" řešení. Patří sem doručení na poslední míli, celní odbavení a transportní pojištění, jakož i komplexní správa dodavatelského řetězce a sofistikované IT řešení.

O společnosti cargo-partner

cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. Díky dlouholetému působení na trhu přichází cargo-partner s řešením na míru pro různorodé portfolio zákazníků napříč odvětvími. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2020 obrat přesáhl jednu miliardu eur a na jejím úspěchu se podílelo 3150 zaměstnanců.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Marie Speigner / Public Relations

cargo-partner GmbH

Airportstrasse 9

2401 Fischamend, Rakousko

Tel.: +43 5 9888-11332

E-Mail: marie.speigner@cargo-partner.com, www.cargo-partner.com

 

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz