Vysoké rozlišení na velkém formátu AOC posiluje své profesionální portfolio o tři nové monitory s vysokým rozlišením

AOC rozšiřuje své portfolio profesionálních monitorů řady P2 o tři nové modely: 31,5” (80 cm) U32P2 s 4K UHD (3840 x 2160 pixelů), 31,5” Q32P2 s QHD (2560 x 1440 pixelů) a 28” (71,1 cm) U28P2A, také s rozlišením 4K UHD. Pro zvýšení produktivity při práci doma nebo v kanceláři nabízejí tyto monitory značný prostor na obrazovce, výškově nastavitelný podstavec s možností orientace na výšku a vestavěný USB rozbočovač pro snadné připojení periferních zařízení. Díky podpoře technologie Adaptive-Sync, která přizpůsobuje snímkovou frekvenci grafické karty obnovovací frekvenci monitoru, je eliminováno přeskakování a trhání obrazu. Nové 31,5” monitory AOC P2 jsou v Evropě k dispozici od února 2021, zatímco 28” model bude k dispozici od dubna

 

Produktová řada P2 společnosti AOC představuje nabídku optimalizovanou pro profesionální firemní uživatele, kteří se snaží zvýšit svou pracovní produktivitu. Funkce těchto monitorů pokrývají více než všechny základní požadavky pro práci na dálku nebo v kanceláři. Většina monitorů řady P2, nabízených ve velikostech displeje 22”, 24”, 27”, 28”, 32” a 34”, je vybavena panely IPS, které jsou barevně přesné a nabízejí široké pozorovací úhly. Monitory mají ergonomické stojany a flexibilní možnosti připojení, u některých modelů lze využít vstup USB-C.

31,5” AOC U32P2 je vybaven poutavým, vysoce kontrastním (3000:1) VA panelem s nativním rozlišením 3840x2160, který rovněž nabízí široké pozorovací úhly (178°). Širokoúhlý panel se skvěle hodí pro digitální editaci (119% sRGB, 88% pokrytí AdobeRGB). Monitor má krátkou dobu odezvy (4 ms GtG) a je vybaven technologií Adaptive-Sync, která eliminuje jakékoli trhání obrazu. Díky svým výkonným parametrům poskytuje U32P2 také prostor pro příležitostné hraní.

Model U32P2 má úhledný, ze tří stran bez rámečkový, design. Když je monitor vypnutý, rámečky nejsou vidět. Podporuje také držák AOC VESA-P2, který umožňuje uživatelům snadno připojit mini-PC, jako je Intel NUC, přímo ke stojanu monitoru, což v podstatě vytváří samostatný systém vše v jednom. AOC U32P2 je dodáván se dvěma 3W reproduktory a možností připojení pomocí VESA 100. Pro připojení slouží dva porty HDMI 2.0 a jeden DisplayPort 1.2.

31,5” Q32P2 využívá živý, barevně přesný (102% sRGB, 75% pokrytí AdobeRGB) IPS panel, který nabízí široké pozorovací úhly (178°). Jeho barevná hloubka 10 bitů znamená, že dokáže zobrazit 1,07 miliardy barev. Nativní rozlišení panelu je 2560 x 1440, běží při obnovovací frekvenci 75 Hz a s dobou odezvy 4 ms GtG. Zvýšená obnovovací frekvence umožňuje plynulejší akci a vyšší ostrost, například když jsou obrázky v pohybu při rolování příspěvků na sociálních sítí nebo mezi stránkami dokumentu, případně při pohybu oken. Během sledování 3D obsahu s různými snímkovými rychlostmi může displej také odpovídat obnovovací frekvenci počtu snímků GPU, což eliminuje artefakty, jako je přeskakování a trhání obrazu.

Q32P2 je dodáván s tenkými rámečky, dvěma 3W reproduktory a možností alternativních instalací pomocí VESA 100 a je také kompatibilní s držákem AOC VESA-P2. Tento model má dva vstupy HDMI 1.4 a vstup DisplayPort 1.2 pro pestrou konektivitu s více zařízeními.

28” model U28P2A je vhodný pro menší pracovní stoly a může se pochlubit IPS panelem s přesnými barvami (120% sRGB, 89% AdobeRGB). Dokáže zobrazit 1,07 miliardy barev. Díky působivé hustotě pixelů 158 ppi jsou snímky na U28P2A extrémně ostré. Stejně jako jeho větší sourozenci má U28P2A ergonomický stojan, kompatibilitu s AOC VESA-P2, podporu Adaptive-Sync a je vybaven dvěma 3W reproduktory. Živou a poutavou reprodukci obrazu U28P2A oceníte ještě lépe díky ze tří stran bez rámečkovému designu.

Komplexnost monitorů dotváří plně nastavitelný stojan (výška 150 mm, otočení o -180°/+180°, velkorysý rozsah naklonění a režim pivot), vestavěné reproduktory a 4portový rozbočovač USB 3.2. Režim Low Blue Light snižuje potenciálně škodlivé modré vlnové délky a umožňuje pohodlné použití ve tmě, zatímco technologie Flicker-Free eliminuje blikání a upravuje jas, což napomáhá k menší únavě očí.

Monitory AOC Q32P2 a U32P2 jsou dostupné od února 2021 za doporučenou koncovou cenu 7 979 Kč (309 Eur) a 11 339 Kč (439 Eur).

AOC U28P2A bude k dispozici od dubna 2021 za doporučenou koncovou cenu 9 789 Kč (379 Eur).

                                          

O společnosti AOC

Společnost AOC, která byla založena v roce 1967, je přední světovou značkou v oblasti monitorů a IT příslušenství a dceřinou společností TPV Technology Limited, největšího výrobce LCD na světě. Komplexní portfolio AOC nabízí perfektní monitor pro každou potřebu, ať už pracovní nebo osobní. Monitory AOC nabízejí vynikající zážitek ze sledování zabalený do atraktivních designů. S jedním z nejsilnějších portfolií vysoce výkonných herních monitorů je AOC světovou jedničkou v oblasti herních monitorů. Další informace najdete na https://eu.aoc.com/


 

 

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz