cargo-partner získala Transcargo v Nizozemí

Po roce úspěšné spolupráce ve skladu společnosti Transcargo v Roermondě získala společnost cargo-partner nizozemskou logistickou firmu a začala postupnou integraci společnosti Transcargo do skupiny cargo-partner, jako součást své strategie expanze v západní Evropě.

Společnost cargo-partner dokončila akvizici se společností Transcargo v Nizozemí 16. února 2021, čímž upevnila pozici společnosti v západní Evropě. Tato investice rozšiřuje působení cargo-partner v Nizozemí a doplňuje stávající portfolio služeb a produktů o odborné znalosti společnosti Transcargo v oblasti logistiky, služeb s přidanou hodnotou a pozemních přeprav.

První úplná akvizice v historii cargo-partner

Integraci společnosti Transcargo povede společnost cargo-partner Network BV, která byla založena v Nizozemí v roce 2006. Stefan Krauter, CEO cargo-partner, o významu této investice: "Toto je první úplná akvizice v historii cargo-partner a bude výrazně podporovat naše strategické cíle expanze našich end-to-end schopností a našeho západoevropského podnikání. Po pozitivním vývoji našich aktivit v regionu Beneluxu, včetně zastoupení na letišti v Liège a v Roermondě, které jsme otevřeli loni, je to další krok v naší pokračující expanzi. "

Spojuje západní, střední a východní Evropu

V květnu 2020 navázal cargo-partner partnerství se společností Transcargo kanceláří a skladem v nizozemském Roermondě. Sklad se nachází na strategickém logistickém bodě do 250 km s 10 miliony obyvatel, s ideálním spojením na letiště a do přístavu a nedaleko hranic s Belgií, Lucemburskem a Německem. Kancelář Roermond bude zpracovávat četné národní, mezinárodní a pozemní zásilky, zatímco nový sklad bude fungovat jako evropské distribuční centrum pro regionální a globální logistiku. Logistické centrum nabízí 17 000 m² úložného prostoru a se sítí cargo-partner ve střední a východní Evropě je spojeno dvěma týdenními linkami z Roermondu do terminálu společnosti blízko vídeňského letiště. Odtud cargo-partner poskytuje širokou škálu linkových spojení v celém regionu s místní distribucí na místo určení do 24 až 28 hodin. Navíc cargo-partner nabízí i kombinované řešení silniční a železniční dopravy z a do Číny prostřednictvím mnoha železničních uzlů v Evropě.

Vzájemné výhody pro zákazníky obou společností

cargo-partner má v současnosti v Nizozemí více než 50 zaměstnanců ve třech provozech v Rotterdamu, Schiphole a Roermondě. Stefan Krauter je v otázce pokračující spolupráce se společností Transcargo velmi optimistický: "Když jdeme vpřed v procesu integrace, naším hlavním zaměřením je udržet si všechny zákazníky společnosti Transcargo a zajistit nepřetržitý, vysoce kvalitní servis, doplněný o další portfolio služeb, které cargo-partner nabízí. Stejně i naše vlastní vztahy se zákazníky budou profitovat z rozšířeného rozsahu služeb, růstu odborných znalostí a zvýšení provozní dokonalosti. cargo-partner a Transcargo se budou neustále snažit nabízet našim zákazníkům nejlepší end-to-end řešení napříč Evropou. "

O společnosti Transcargo

Od roku 1988 poskytuje společnost Transcargo úspěšné přepravní řešení do více než 30 zemí a své první partnerství s cargo-partner začala v květnu 2020. Společnost kombinuje své klíčové produkty - dopravu, distribuci, skladování a služby s přidanou hodnotou - a poskytuje tak svým zákazníkům komplexní řešení. Transcargo v Nizozemí zaměstnává více než 25 zaměstnanců, kteří budou nadále poskytovat vysokou úroveň služeb zákazníkům společností Transcargo a cargo-partner.

O společnosti cargo-partner

cargo-partner je soukromá firma střední velikosti poskytující komplexní logistické služby a související informační technologie. Společnost nabízí komplexní portfolio letecké, námořní a pozemní přepravy a skladových řešení. Díky dlouholetému působení na trhu přichází cargo-partner s řešením na míru pro různorodé portfolio zákazníků napříč odvětvími. Společnost cargo-partner byla založena v roce 1983, v roce 2020 obrat přesáhl jednu miliardu eur a na jejím úspěchu se podílelo 3150 zaměstnanců.

Více informací Vám v případě zájmu poskytne:

Marie Speigner / Public Relations

cargo-partner GmbH

Airportstrasse 9

2401 Fischamend, Rakousko

Tel.: +43 5 9888-11332

E-Mail: marie.speigner@cargo-partner.com, www.cargo-partner.com

 

Kontakt
cargo-partner ČR s.r.o.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb
Aviatická 12/1048
160 08, PRAHA 6
Telefon: +420 235 002 626
E-mail: katerina.petrova@cargo-partner.com
http://www.cargo-partner.comKontaktní manažer: Ing. Andrea Kavkova
Email: andrea.kavkova@cargo-partner.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, PR články

Portál o bydlení, dekorace a nábytek

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz